Search found 5 matches

by Vonstar
21:47 26. May 2010
Forum: Koš
Topic: Pad hry/nemoznost pripojeni
Replies: 3
Views: 2390

Re: Pad hry/nemoznost pripojeni

za hrace s hernim uctem kafoo se zarucuji svym vlastnim "krkem" dekuji.
by Vonstar
00:08 28. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235868

Re: Pady serveru

Takze lidi, prave ted to spadlo a ja utocil s prateli na skupinku skretu jestli to bude stastny konec nebo ne se dozvite v dalsi epizode s nazvem : server spusten :lol:
by Vonstar
16:02 26. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56780

Re: Nemozne pripojeni

Už mi to jede :-) mockrát díky všem za ochotu a pomoc :-)
by Vonstar
15:06 26. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56780

Re: Nemozne pripojeni

Pokusim se tedy svuj problem konkretizovat, ale nic si od toho neslibuj :D

Jak už jsem napsal včera jsem uspěšně spustil hru a normalně hrál.Dnes jsem hru zapnul stejným způsobem jako včera, ale neúspěšně.

1.spusteni hry 2. klik na VÍCÉ HRÁČU 3.Otevreni okna PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO (MISTO KDE SE ...
by Vonstar
10:54 26. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56780

Re: Nemozne pripojeni

Ahoj lidi,

předem se omlouvám za stupidní dotaz na který zde už mozna zazněla odpověď. Včera jsem dle zadaných instrukcí a kriterií naistaloval a spustil hru, ktérá kupodivu mému fungovala a já si opravdu "zapařil". Dnes mi ovšem při pokusu se připojit do hry, kde jsem správně vyplnil jmeni i heslo ...