Search found 9 matches

by Sigil
13:45 11. Sep 2011
Forum: Koš
Topic: +3 do skillu max kazdy lvl
Replies: 11
Views: 4519

+3 do skillu max kazdy lvl

Systemove omezeni na skilly +3 do kazdeho max kazdy lvl mimo prvni level (character creation)

Znamena to ze si skilly musim rozvrhnout dopredu a nemuzu si je setrit protoze bych skilly pak uz nevytahl?

A co kdyz si zapomenu dat 4body na 1 levelu do dulezite vlastnosti a necham tam treba 0 ...
by Sigil
12:03 08. Sep 2011
Forum: Koš
Topic: Paladin
Replies: 50
Views: 17708

Paladin

Nechci pusobit jako remcal ci PB kteremu se neco nelibi snazim se jen zjistit informace o classu ktery me na hrani (rozumej RPeni) velmi laka ale myslim ze by jsi mi nemel mit za zle ze si snazim build predem rozvrhnout nez si postavu vytvorim.

Pokud bych byl fanaticky munchin uz mam davno ...
by Sigil
11:50 08. Sep 2011
Forum: Koš
Topic: Paladin
Replies: 50
Views: 17708

Re: Pro nováčky a začátečníky

sešla se tu poměrně dost zajímavých informací tak prihodím nějaké další

Paladin ma zoufale malo kouzel k dispozici a predevsim neziskava zadne dalsi nad lvl 20! to mi pripada trosku nefer vzhledem k jeho limitaci na pure class, myslim ze moznost levelovat COTa by vyresilo mnoho palovich nedostatku ...
by Sigil
00:59 08. Sep 2011
Forum: Koš
Topic: Paladin
Replies: 50
Views: 17708

Re: Pro nováčky a začátečníky

Ahoj, rád bych se poptal na pár "drobnosti" kolem paladina. Vše
píšu z pohledu nováčka s informacemi které jsem získal procházením thalie fóra,
nwn buildu, a nwnwiki.

Takže zaprvé vyplatí se vůbec narollit paladina vzhledem k jeho obrovskému
omezení na pure class.

Jakým směrem by se Paladin ...
by Sigil
20:42 18. May 2010
Forum: Koš
Topic: Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt
Replies: 8
Views: 4059

Bonus za Tumble(Akrobacie) a Spellcraft(Carozpyt

Ahoj,

Funguji bonusy za 5bodu v techto skillech?

Tumble +1AC za 5 bodu
Spellcraft +1 saving throw proti vsem kouzlum za 5bodu

Poku ano, pocita se bonus za cisty skill (tak jak se mi ukaze pri levelupu) bez upravy za staty?

Dekuji
by Sigil
23:54 16. May 2010
Forum: Koš
Topic: Přírustek HP/level
Replies: 45
Views: 12449

Přírustek HP/level

Ahoj,

Neprijde mi zrovna nejstastnejsi nahazovat si kostkou protoze to muze velice lehce nejake hrace znevyhodnit.

Co jsem zatim vypozoroval:

- Pri delevelu a opetovnem nabiti levelu si hazi postavicka znova kostkou, mohlo by to vest k tomu ze si hraci pri spatnem hodu nechaji dat dobrovolny ...
by Sigil
17:29 15. May 2010
Forum: Koš
Topic: Jak kontaktovat DM
Replies: 3
Views: 2857

Re: Jak kontaktovat DM

Urcite se to nak vyresi :-) Diky

edit: Chvalim GM Luelle za super pomoc.
by Sigil
16:52 15. May 2010
Forum: Koš
Topic: Jak kontaktovat DM
Replies: 3
Views: 2857

Jak kontaktovat DM

Prosim jak muzu kontaktovat DM na PJ channel nikdo nereaguje (ani se mi nic nevypise v chatulogu jakobych nic nepsal), zkousel jsem psat i do party a taky nikdo nejevi zajem pomoci :-(

Jde o to ze jsem svazal svoji dusi s chramem v karkathe zaplatil 1000 a ted nemuzu z podzemi.

Dalsi vec co se mi ...
by Sigil
21:06 14. May 2010
Forum: Koš
Topic: Sluzby v chramech
Replies: 3
Views: 2452

Sluzby v chramech

Dialog - Necitim se moc dobre

- Vylec chorobu
- Mensi obnova
... atp

Prijde mi jako naprostej nesmysl abych rikal profesionalnimu lecitely co se mnou ma provadet, on by mel odhalit symptomi nemoci a nabidnout mi sluzbu napr

Necitim se dobre

Ano vidim ze mas chorobu a v tele ti koluje jed bude te ...