Search found 30 matches

by cer-c
18:30 29. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Povrch - výkup "harampádí"
Replies: 12
Views: 6488

Re: Povrch - výkup "harampádí"

Ještě jeden dotaz. Na cože je dobrý odhad ceny, když všechny zajímavější cennosti člověk prodá jen za 10k?

EDIT: tedy kromě nakupování výzbroje, ktero si postava koupí párkrát za svůj život
by cer-c
18:25 29. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Povrch - výkup "harampádí"
Replies: 12
Views: 6488

Re: Povrch - výkup "harampádí"

DenGrasse wrote:...
Aha, nějak jsem to přehlédl.
by cer-c
18:13 29. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Povrch - výkup "harampádí"
Replies: 12
Views: 6488

Povrch - výkup "harampádí"

Dnes jsem chtěl prodat věci jako obvykle. Jel jsem do Doubkova a když jsem chtěl prodat cennější věci než za 10k, tak mi obchodním nabídl jen 10k. Řekl jsem si, že se asi změnilo kvantum peněz, které ten šmoula u sebe má. Sebral jsem se a jel jsem do Karathy. Skočil jsem k dobrodruhovi a tam mi ...
by cer-c
07:04 29. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Loot
Replies: 75
Views: 79537

Re: Loot

To není pravda, že to dole nepadá... :D
by cer-c
17:56 25. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Replies: 135
Views: 111905

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Věž hnilobníka: první lokace - poslední patro (to s portálem někam)
- za tamní NPC je stejně jako za potvory v ostatních 3 patrech, ale AB o 10 větší se srážením a kouzlama = dle mě podhodnocenné

Ledový palác - Ledový wyrm:
- boss, za kterého je stejně XP jako za ohnivého wyrma. Ohnivý je o ...
by cer-c
01:29 24. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Platova zbroj X saty
Replies: 40
Views: 14624

Re: Platova zbroj X saty

Můžu to zkusit. Šlo mi o to, že si myslím, že craftu celkem rozumím a tak vím jak by to či ono mělo zhruba vypadat.

Zmiňovaná povolání jsem nikdy nehrál a spousta mechaniky NWN mi stále zatím uniká. Zkusit to ale můžu :)
by cer-c
01:14 24. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Platova zbroj X saty
Replies: 40
Views: 14624

Re: Platova zbroj X saty

JIž jednou jsem se nabízel, že bych mohl zkusit se pohrabat v těch scriptech od Nomise. Dle mě by neměl být až takový problém něco málo přidělat nebo upravit. Psát to ale celé od znova je nad moje síly.

Takže pokud by o to byl zájem, potřeboval bych zdrojáky ke craftům, které je potřeba upravit ...
by cer-c
02:34 21. Nov 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406428

Re: Poděkování

Připojuju se k děkovačce za turnaj. Původně jsem čekal malou účast a ještě jsem Aersovi psal, že je škoda, že si toho hráči neváží. Beru to zpět. Tolik lidiček v jedné lokaci pohromadě jsem už dlouho neviděl (ani v dílnách). Taže děkuji všem co přišli a omlouvám se, že sem jim křivdil.

Děkuju Buovi ...
by cer-c
07:29 19. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Učitel barbara
Replies: 24
Views: 10669

Re: Učitel barbara

Tak to pardon. Jsme tam právě s jedním človíčkem byli a našli jsme tam jen učitele 21+. Asi jsem slepoň slepá :D
by cer-c
02:28 19. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Učitel barbara
Replies: 24
Views: 10669

Re: Učitel barbara

To RoF: Hele nevím jak jsi přišel na to, že je v Murgondu učitel pro 13+. Dnes jsem tam byl a je tam jen učitel 21+
by cer-c
00:22 18. Nov 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406428

Re: Poděkování

Moc rád bych poděkoval za dnešní švandu v dílnách a dotyčnému DM za spoestření. Není nad úžasně naivního gardistu :biggrin:
by cer-c
16:33 17. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Mizení kouzel - charisma - bard
Replies: 19
Views: 7899

Re: Mizení kouzel - charisma - bard

...

Bude se to dít pořád. Akorát, když si boostne charizmu kouzlem nebo něčím o 4, tak by se mu jakoby přidaly prázdný sloty na jiném okruhu. Sundá-li amulet, tak mu ubydou kouzla z jiného okruhu než předtím a pak v momentě, kdy vyprchá kouzlo/flaška přijde o další a to o ty o které přichází teď ...
by cer-c
16:16 17. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Mizení kouzel - charisma - bard
Replies: 19
Views: 7899

Re: Mizení kouzel - charisma - bard

Tohle je klasika. To samé se děje i zaklínačům. Máš totiž x slotů a nasazením amuletu ti přibydou, ale když amulet sundáš, tak zas zmizej a protože si NWN nepamatuje kolik jsi měl slotů před nasazením, tak ti to prostě shodí tolik, kolik ti ten amulet přidá. Logiku bych v tom moc nehledal.

Zaklínač ...
by cer-c
00:20 17. Nov 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1364139

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Tak takhle úžasnou radu jsem fakt nečekal... Jako pardon, ale myslíš, že když mám namaxovanou truhlařinu, že bych si štít neudělal, kdyby to šlo? *nechápavě kroutí hlavou*

To kucik: beru zpět... u dobrodruha se prý dá sehnat i jiná pavéza +4, tak snad budu mít jednou štěstí
by cer-c
18:04 16. Nov 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1364139

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

No štíty tam jsou, ale max co jsem viděl bylo +2 a u dobrodruha +4, ale to bylo jen pro zákon. přesvědčení