Kůň strakáč - neboli paladinský tlustoprdelník - se ukazuje v původním paladinském vzhledu a nezobrazuje mi postavu v sedle. :lol:
Mounti jsou napevno umístěni v lokaci stájí/kotců. WB musí zkontrolovat proměnné, které mají na sobě, zda odpovídají tabulce (google docs, 1.příspěvek v topicu Jízdní ...
Search found 326 matches
- 12:19 24. Aug 2014
- Forum: Koš
- Topic: Jízdní zvěř
- Replies: 113
- Views: 64666
- 19:56 05. Aug 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552842
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak mi dáš ten volňásek a půjdem pít do kina, čert vem film.
Ne vážně: když to spojíme s hospou předem (těmi pár pivy zadara se stejně nenasytíte), tak tam se přidám.
Ne vážně: když to spojíme s hospou předem (těmi pár pivy zadara se stejně nenasytíte), tak tam se přidám.
- 19:48 05. Aug 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552842
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Do hospy bych zašel s vama.
- 23:56 25. Jul 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: "tohle je konečná pro všechny buggery"
- Replies: 14
- Views: 6580
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Z logu není jasné, proč to postavu zabilo. Ani žádná vada na postavě tam hlášená není. Featy má v pořádku. Studovat script, který by to mohl udělat, se mi nechce.
Jsi tu poprvé, založ si nějakou testovací postavu, tou si projdi celou tvorbu, pak mi napiš do PM její jméno, já ti ji smažu, ať nemáš ...
Jsi tu poprvé, založ si nějakou testovací postavu, tou si projdi celou tvorbu, pak mi napiš do PM její jméno, já ti ji smažu, ať nemáš ...
- 10:58 14. Jul 2014
- Forum: Koš
- Topic: U koně nejde prodloužit pronájem?
- Replies: 9
- Views: 7862
Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Napadá mě, co by se asi stalo, kdyby postavička jela na koni a v tu chvíli vypršel nájem? Koník by jí zmizel doslova pod sedlem, nebo až by z něj sesedla? Udělá to animaci, kdy mount shodí jezdce ze sedla zanechaje ho v oblacích zvířeného prachu a pak nenávratně zmizí za obzorem a okrajem lokace ...
- 14:01 25. Jun 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362288
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Systém je připraven i pro ně. Jen někdo musí udělat to, co Ghost pro animaly: modul s variantami vzhledů (jedna creatura pro každý vzhled - musí mít nastaven i portét a soudset). Pak dostane script, který v tom modulu spustí, ten mu do txt logu vyplivne hodnoty (appearance, portrait, soudset), které ...
- 15:31 11. Jun 2014
- Forum: Koš
- Topic: U koně nejde prodloužit pronájem?
- Replies: 9
- Views: 7862
Re: U koně nejde prodloužit pronájem?
Už jsi to nějak vyřešil? Podle mě je prodloužení v dialogu koně.
- 16:44 18. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: Myrpův blog
- Replies: 6
- Views: 10541
Re: Myrpův blog
Úspornější animace jízdy (nemá vliv na ST koně).
A jako bonus alternativní = hezčí Thalie loading screen od Amber!
http://uloz.to/x4VpuB8m/nt-c-140429-rar
A jako bonus alternativní = hezčí Thalie loading screen od Amber!
http://uloz.to/x4VpuB8m/nt-c-140429-rar
- 10:55 18. May 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 809991
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tak to se omlouvám.
- 10:50 18. May 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Omluvy
- Replies: 14
- Views: 30251
Re: Omluvy
Prosím všechny, co mi plní schránku požadavky a hlášeními, aby se zařídili beze mne a jinak. Nemám na to teď čas. Až budu mít, pozná se to na foru oprav chyb.
- 10:48 18. May 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 809991
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jestli jde o ten souběh akcí, tak je to snad vyřešený, ne? Jeden se ozval, druhý zareagoval a výsledek je ke spokojenosti všech. Není co řešit.Radim wrote:Chybí mi starý tým, tyhle chytráci co se neumí ani omluvit za chybu sou marný.
- 10:48 15. May 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240750
- 16:41 06. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Bardská hudba
- Replies: 20
- Views: 10588
Re: Bardská hudba - neopraveno
Jo, 2s, vidím. Jen vymyslet, jak to opravit, abych zase nevytloukl klín klínem..................
- 15:20 06. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Bardská hudba
- Replies: 20
- Views: 10588
Re: Bardská hudba - neopraveno
Tak teď už to musí fungovat. (Divokej tymián už umím nazpaměť a na další sraz beru flétnu.)
- 14:46 06. May 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403526
Re: Poděkování
Omlouvám se, za to můžu já.
