Search found 326 matches

by Myrpa
12:19 24. Aug 2014
Forum: Koš
Topic: Jízdní zvěř
Replies: 113
Views: 64666

Re: Jízdní zvěř

Kůň strakáč - neboli paladinský tlustoprdelník - se ukazuje v původním paladinském vzhledu a nezobrazuje mi postavu v sedle. :lol:
Mounti jsou napevno umístěni v lokaci stájí/kotců. WB musí zkontrolovat proměnné, které mají na sobě, zda odpovídají tabulce (google docs, 1.příspěvek v topicu Jízdní ...
by Myrpa
19:56 05. Aug 2014
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552842

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Tak mi dáš ten volňásek a půjdem pít do kina, čert vem film.
Ne vážně: když to spojíme s hospou předem (těmi pár pivy zadara se stejně nenasytíte), tak tam se přidám.
by Myrpa
19:48 05. Aug 2014
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552842

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Do hospy bych zašel s vama.
by Myrpa
23:56 25. Jul 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Replies: 14
Views: 6580

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Z logu není jasné, proč to postavu zabilo. Ani žádná vada na postavě tam hlášená není. Featy má v pořádku. Studovat script, který by to mohl udělat, se mi nechce.

Jsi tu poprvé, založ si nějakou testovací postavu, tou si projdi celou tvorbu, pak mi napiš do PM její jméno, já ti ji smažu, ať nemáš ...
by Myrpa
10:58 14. Jul 2014
Forum: Koš
Topic: U koně nejde prodloužit pronájem?
Replies: 9
Views: 7862

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Napadá mě, co by se asi stalo, kdyby postavička jela na koni a v tu chvíli vypršel nájem? Koník by jí zmizel doslova pod sedlem, nebo až by z něj sesedla? Udělá to animaci, kdy mount shodí jezdce ze sedla zanechaje ho v oblacích zvířeného prachu a pak nenávratně zmizí za obzorem a okrajem lokace ...
by Myrpa
14:01 25. Jun 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362288

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Systém je připraven i pro ně. Jen někdo musí udělat to, co Ghost pro animaly: modul s variantami vzhledů (jedna creatura pro každý vzhled - musí mít nastaven i portét a soudset). Pak dostane script, který v tom modulu spustí, ten mu do txt logu vyplivne hodnoty (appearance, portrait, soudset), které ...
by Myrpa
15:31 11. Jun 2014
Forum: Koš
Topic: U koně nejde prodloužit pronájem?
Replies: 9
Views: 7862

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Už jsi to nějak vyřešil? Podle mě je prodloužení v dialogu koně.
by Myrpa
16:44 18. May 2014
Forum: Koš
Topic: Myrpův blog
Replies: 6
Views: 10541

Re: Myrpův blog

Úspornější animace jízdy (nemá vliv na ST koně).
A jako bonus alternativní = hezčí Thalie loading screen od Amber!
http://uloz.to/x4VpuB8m/nt-c-140429-rar
by Myrpa
10:55 18. May 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809991

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Tak to se omlouvám.
by Myrpa
10:50 18. May 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Omluvy
Replies: 14
Views: 30251

Re: Omluvy

Prosím všechny, co mi plní schránku požadavky a hlášeními, aby se zařídili beze mne a jinak. Nemám na to teď čas. Až budu mít, pozná se to na foru oprav chyb.
by Myrpa
10:48 18. May 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809991

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Radim wrote:Chybí mi starý tým, tyhle chytráci co se neumí ani omluvit za chybu sou marný.
Jestli jde o ten souběh akcí, tak je to snad vyřešený, ne? Jeden se ozval, druhý zareagoval a výsledek je ke spokojenosti všech. Není co řešit.
by Myrpa
10:48 15. May 2014
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240750

Re: Váš portret

Scripterský tým Thalie
Image
by Myrpa
16:41 06. May 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Bardská hudba
Replies: 20
Views: 10588

Re: Bardská hudba - neopraveno

Jo, 2s, vidím. Jen vymyslet, jak to opravit, abych zase nevytloukl klín klínem..................
by Myrpa
15:20 06. May 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Bardská hudba
Replies: 20
Views: 10588

Re: Bardská hudba - neopraveno

Tak teď už to musí fungovat. (Divokej tymián už umím nazpaměť a na další sraz beru flétnu.)
by Myrpa
14:46 06. May 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403526

Re: Poděkování

Omlouvám se, za to můžu já.