Search found 35 matches

by Magratela
20:31 10. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Zalozeni noveho uctu
Replies: 4
Views: 4386

Re: Zalozeni noveho uctu

Snazila jsem se dva dny 7.1.-8.1. vygenerovala mraky kodu a ani s jednim to neslo.
Ucet mam sutton a nepusti me to pri logu na ucet a napise neplatny CD key postavu na uctu nemam jeste zadnou proto se ho snazim rozchodit pro syna.
by Magratela
18:00 09. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Zalozeni noveho uctu
Replies: 4
Views: 4386

Zalozeni noveho uctu

Zdravim mam dotaz ohledne vytvoreni noveho uctu snazila jsem se dle navodu a dle vlasni zkusenosti o zprovozneni uctu pro syna ale bohuzel marne. :?
Generatorem cd key jsem si vygenerovala nove tri kody prepsala je v adresari a pomoci programu si nasla Thalijsky key a udelala si registraci na webu ...
by Magratela
13:27 28. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Trener Isilske pevnosti
Replies: 3
Views: 2282

Trener Isilske pevnosti

ahoj mam dotaz ohledne docasne zrusenych prechodu.
Jak se ma hrac dostat ted do Isilske pevnosti na prestup za mistrem kdyz je cesta do pevnosti uzavrena?
Pokousela jsem oslovit DM vehre ale zatim neuspesne tak radeji pisi svuj dotaz a predem diky za radu ci nejake vysvetleni jak si ma hrac pocit v ...
by Magratela
17:53 28. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Grafika nebo Win 7 x64??
Replies: 12
Views: 6891

Re: Grafika nebo Win 7 x64??

Zdarvim,
Prosim o radu.
Na nove zakoupenem notebooku s Windows 7, 64 bit a grafarnou Ati radeon HD 5470 mam problem, ze me to nechce pustit do hry.
Pri vybrani postavy a cekani na nalogovani do hry to skonci tak centak pred koncem loadovaci listy a hra se zastavi a pak spadne.
Dale je taky problem ...
by Magratela
14:39 28. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Nespravedlnost
Replies: 47
Views: 13619

Re: Nespravedlnost

Dekuji za radu jak postupovat pri psani na foru moc si cenim tohoto prinosu od tak uvedomele osobnosi a vznesenosti jakou je nedotknutelna autorita DM *tleska*
by Magratela
14:07 28. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Nespravedlnost
Replies: 47
Views: 13619

Re: Nespravedlnost

Luelle tve objasneni a ospravedlneni sveho pociny a plivanim na hodnoty jinych jen vice zduraznuje tve nespravne chovani a spatne chapani veci kolem sebe.
Musim souhlasit podtemno je od zacatku jen spatna cesta v promenach Thalie.
by Magratela
12:57 28. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Nespravedlnost
Replies: 47
Views: 13619

Re: Nespravedlnost

Toto ukazuje nejen uroven DM ale hlavne o urovni cloveka a jeho hodnotach k ostatnim vnimajicim bitostem kolem :roll:
Je smutne ze i ve sfere zabavi a fantasie se najdou jedinci tak zaslepeni sebeklamem a vedeny chticem,zavisti a nenavisti k ostatnim.
Jen tupe se stvat za svim vysnenim cilem a ...
by Magratela
17:23 06. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Unos od Ivorskeho pomnicku
Replies: 5
Views: 5290

Unos od Ivorskeho pomnicku

Jen chci podekovat hracum a dohodnout se zde kdy bude nejvhodnejsi cas pro vsechny zucasnene na dohrani.
Napiste kazdy kdy se mu to hodi ja mam ted casu dost.
by Magratela
16:23 18. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Magove
Replies: 82
Views: 31087

Re: Magove

Vidis chudacku tak to jeste nejses v te lepsi sorte kde ma kazdej predmety s trema vlastonostma vis to pak nemuzes vedet ani chapat to co tu resime ale ted asi marne.
Nebot slovo bozi reklo jasne predelavano tedy to asi naznacuje neco otom ze asi ty predmety nejsou vporadku kdyz se to predelava ...
by Magratela
16:03 18. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Magove
Replies: 82
Views: 31087

Re: Magove

Diky za odpoved od DM a vsem co muj text chapou.
Zda dobre ctete psal jasne ze pisu muj postreh na maga jeho uprava a omezeni me nevadi a proto ho asi nekolik let hraju pro ty mene chapave co me tu radi jak ho mam hrat a jak nastavovat :wink:
Ja tu psal pro dve veci.
1. TO u epickych kouzel zda ...
by Magratela
21:55 17. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Magove
Replies: 82
Views: 31087

Re: Magove

Koukam ze asi ne vsechno si zmeho textu pochopil.
Mag konci na 25L dosahne max TO kouzel 35-40 a tim konci a ma to tak i na 40L to je to co asi nedokazes chapat :wink: srovnavat ho s varem co si na 25L beha s 500HP hodama kolem 30 a obranou 50 s devastem 35 proti tomu silenemu magovi kterej muze jen ...
by Magratela
18:58 17. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Magove
Replies: 82
Views: 31087

Magove

V ocich veciny hraci nejsilnejsi povolani mag = smrt.
Takoveho place jsem tu slychvaval stale mag je moc silne atd..
Tak ted vam reknu par postrehu na magi co jsem stacil za par let vypozorovat.
Cilene pisu do Flames nebot na problematiku co tu chci psat se me nikdy v jinejch castech fora nedostala ...
by Magratela
14:19 24. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Rebel z dilen
Replies: 4
Views: 2514

Rebel z dilen

Jen se muzu smat opravu :lol:
Pro ty co zajima obsah Tellu STACI JEN STRUCNE SPROSTE URAZKY NA MOU OSOBU A NEHODLANI SI VYSVETLIS CO SE ODEHRALO :wink:
MAM TEZ VSECHNY SCREENY OD MEHO VLEZENI DO DILEN I PO DOKONCENEM UKLIDU VNICH.
Proto si myslim ze je i zbitecne straceni casu reasenim toho co se ...
by Magratela
14:36 14. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: Batohy a bednicky
Replies: 38
Views: 10342

Re: Batohy a bednicky

*jen se nad Danriho textem usmeje*Naco delat neco co tu jiz je moznost beden bez snizeny vahy jeste pred nekolika tydny slo zakoupit. :wink:
by Magratela
14:34 14. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: Batohy a bednicky
Replies: 38
Views: 10342

Re: Batohy a bednicky

Take vim ze si na Thali lide vecinou v ruznych anketech dohodli co tu chteji ci nechteji a proto ja to tu napsala zda stim lidi souhlasi ze kdyz pujde o veci bez snizeni vahy ciste jen o prostor na urovnani veci bude snad mozne.
Tedy Danri priste si precti co pisu nez zacnes zurit a radeji si zamet ...