Search found 16 matches

by Shantee
22:19 17. May 2016
Forum: Koš
Topic: jak nastavit nový počítač na NVN?
Replies: 16
Views: 12594

Re: jak nastavit nový počítač na NVN?

Jestli se mohu doptat a oživit tím starý topic, rozběhává tu někdo NWN Windows 10? Běží to dobře? Špatně? Má někdo zkušenosti, že to třeba na sedmičkách jde lépe?
Běží to, řekla bych, normálně. Loading screeny minutu, na rozdíl od mého starého se sedmičkami, kde to bylo dvakrát tak dlouho. Ale to ...
by Shantee
13:46 18. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: Kolabuje mi počítač?
Replies: 74
Views: 48496

Re: Kolabuje mi počítač?

Zdravit, nevedet poradit preco mi na notas vypynat firewall, vzdy ked vypnut sa sam tak mi padnut siet, nevediet si nejako nastavit aby nevypynat, kde by tak moct byt chyba ? mat win 8


dakovat

Může jít o virus/malware/nějakou podobnou havěť. Zkoušel jsi notebook proskenovat antivirem a nějakým ...
by Shantee
17:40 13. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: Rybář Usír - Kel
Replies: 17
Views: 11235

Re: Rybář Usír - Kel

karolina wrote:Tohle je nějakej nesmysl, ten skript je jen jeden....
Nesmysl by to byl, kdyby rybář v Kelu fungoval. Dojela jsem tam, abych to vyzkoušela, sice nahlásí že dá 1200 za 3 raky, ale hráč dostane pouze 540, zase viz screen.

Image
by Shantee
16:56 13. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: Rybář Usír - Kel
Replies: 17
Views: 11235

Re: Rybář Usír - Kel

Jo,ale tvrdil, že dá 10ti násobek..no nastavila jsem obě hodnoty na 3tojnásobek. Po restartu nebo po tom zítřejším by to mělo odpovídat
Vyzkoušeno, funguje. Dá, co slíbil (za pstruha dal něco přes 200)

Co se Karathy týká, vyzkoušeno, nefunguje, jak prodejce na náměstí, tak rybář v rybářské dají ...
by Shantee
14:30 13. Apr 2016
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 810453

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Přemístění rybaření do izolovaných oblastí, aby náhodou rybář nemohl potkat někoho, s kým by mohl interagovat.
Teď vážně. Rybařit v Karathském přístavu byla jediná možnost, jak někoho při rybaření potkat. Osobně to považuji za účelnější využití času než bloumat po serveru a hledat, kde by se tak ...
by Shantee
11:35 07. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO - Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu
Replies: 6
Views: 5263

Re: Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu

Boty byly po restartu zpět, takže nakonec vše v pořádku.
by Shantee
21:02 06. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO - Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu
Replies: 6
Views: 5263

Re: Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu

Nebyly, to by mi určitě strhlo zlatky. Já o žádné nepřišla.
by Shantee
20:57 06. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO - Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu
Replies: 6
Views: 5263

VYŘEŠENO - Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu

Dneska jsem se pokusila koupit od překupníka Boty elfů (+2), zapomněla jsem ale, že mám plný inventář. Boty z jeho sortimentu po pokusu o zakoupení zmizely, já je nemám a zlatky mi to nesebralo. Žádná škoda mi tedy nevznikla, ale přesto bych ty boty ráda koupila.
by Shantee
17:53 06. Apr 2016
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Nováčkovské dotazy
Replies: 249
Views: 174590

Re: Nováčkovské dotazy

Je někde popsané jak se ovládá příkaz /pc strip? Zkoušela jsem hledat, nicméně neúspěšně.
by Shantee
14:40 11. Feb 2016
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332268

Re: Vtípky

Koho to ještě nedostihlo na fb, zde je jeden nezapomenutelný příběh.
http://torpeda.cz/777/quot-Miluju-esnek ... em-si-ruce
by Shantee
21:42 06. Oct 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655447

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Zeerit wrote:Nejmenuje se Květa ? :D
Jsem si docela jistá že ne. Lišky se nestřílí. Tečka...
by Shantee
12:08 21. Sep 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332268

Re: Vtípky

Opravdu se dá olovo přeměnit ve zlato? Jistě! A opravdu byste se do toho chtěli pouštět? To už je na každém ;)
Návod zde aneb Záleží na tom, jak se do toho třískne.
by Shantee
18:20 12. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404151

Re: Poděkování

Ráda bych poděkovala Aulovi a Johnymu za včerejší povídání, opravdu to bylo bezvadné a 'emocionálně silné' :wink:
by Shantee
16:00 02. Sep 2012
Forum: Koš
Topic: Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi
Replies: 1
Views: 2404

Re: Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi

Tak výše uvedená obchodnice vezme hráči plné flašky (lektvary) i když má hráč v inventáři prázdné flašky. Tím se to myslím řadí do bugů.
Oproti tomu NPC Kupec (který též vykupuje keramické výrobky), neakceptuje skleněné ampule, když je má zrovna v poptávce.
Pokud už se to tady řešilo, omlouvám se ...
by Shantee
13:15 16. Aug 2012
Forum: Koš
Topic: Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi
Replies: 1
Views: 2404

Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi

Zdravím. Dnes jsem chtěla u NPC Obchodnice s hrnčířskými drobnostmi v Karathském svazu obchodníků prodat mnou vyrobené formičky. Jelikož u ní není nabídka prodávat přes inventář, zvolila jsem v dialogu 'Mám tady něco pro vás'. Ale kdeže, vychytralá obchodnice si formiček ani nevšimla a místo toho mi ...