Jestli se mohu doptat a oživit tím starý topic, rozběhává tu někdo NWN Windows 10? Běží to dobře? Špatně? Má někdo zkušenosti, že to třeba na sedmičkách jde lépe?
Běží to, řekla bych, normálně. Loading screeny minutu, na rozdíl od mého starého se sedmičkami, kde to bylo dvakrát tak dlouho. Ale to ...
Search found 16 matches
- 22:19 17. May 2016
- Forum: Koš
- Topic: jak nastavit nový počítač na NVN?
- Replies: 16
- Views: 12594
- 13:46 18. Apr 2016
- Forum: Koš
- Topic: Kolabuje mi počítač?
- Replies: 74
- Views: 48496
Re: Kolabuje mi počítač?
Zdravit, nevedet poradit preco mi na notas vypynat firewall, vzdy ked vypnut sa sam tak mi padnut siet, nevediet si nejako nastavit aby nevypynat, kde by tak moct byt chyba ? mat win 8
dakovat
Může jít o virus/malware/nějakou podobnou havěť. Zkoušel jsi notebook proskenovat antivirem a nějakým ...
dakovat
Může jít o virus/malware/nějakou podobnou havěť. Zkoušel jsi notebook proskenovat antivirem a nějakým ...
- 17:40 13. Apr 2016
- Forum: Koš
- Topic: Rybář Usír - Kel
- Replies: 17
- Views: 11235
- 16:56 13. Apr 2016
- Forum: Koš
- Topic: Rybář Usír - Kel
- Replies: 17
- Views: 11235
Re: Rybář Usír - Kel
Jo,ale tvrdil, že dá 10ti násobek..no nastavila jsem obě hodnoty na 3tojnásobek. Po restartu nebo po tom zítřejším by to mělo odpovídat
Vyzkoušeno, funguje. Dá, co slíbil (za pstruha dal něco přes 200)
Co se Karathy týká, vyzkoušeno, nefunguje, jak prodejce na náměstí, tak rybář v rybářské dají ...
Vyzkoušeno, funguje. Dá, co slíbil (za pstruha dal něco přes 200)
Co se Karathy týká, vyzkoušeno, nefunguje, jak prodejce na náměstí, tak rybář v rybářské dají ...
- 14:30 13. Apr 2016
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 810453
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Přemístění rybaření do izolovaných oblastí, aby náhodou rybář nemohl potkat někoho, s kým by mohl interagovat.
Teď vážně. Rybařit v Karathském přístavu byla jediná možnost, jak někoho při rybaření potkat. Osobně to považuji za účelnější využití času než bloumat po serveru a hledat, kde by se tak ...
Teď vážně. Rybařit v Karathském přístavu byla jediná možnost, jak někoho při rybaření potkat. Osobně to považuji za účelnější využití času než bloumat po serveru a hledat, kde by se tak ...
- 11:35 07. Apr 2016
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO - Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu
- Replies: 6
- Views: 5263
Re: Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu
Boty byly po restartu zpět, takže nakonec vše v pořádku.
- 21:02 06. Apr 2016
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO - Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu
- Replies: 6
- Views: 5263
Re: Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu
Nebyly, to by mi určitě strhlo zlatky. Já o žádné nepřišla.
- 20:57 06. Apr 2016
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO - Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu
- Replies: 6
- Views: 5263
VYŘEŠENO - Chyba u překupníka - zmizení věci ze sortimentu
Dneska jsem se pokusila koupit od překupníka Boty elfů (+2), zapomněla jsem ale, že mám plný inventář. Boty z jeho sortimentu po pokusu o zakoupení zmizely, já je nemám a zlatky mi to nesebralo. Žádná škoda mi tedy nevznikla, ale přesto bych ty boty ráda koupila.
- 17:53 06. Apr 2016
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Nováčkovské dotazy
- Replies: 249
- Views: 174590
Re: Nováčkovské dotazy
Je někde popsané jak se ovládá příkaz /pc strip? Zkoušela jsem hledat, nicméně neúspěšně.
Re: Vtípky
Koho to ještě nedostihlo na fb, zde je jeden nezapomenutelný příběh.
http://torpeda.cz/777/quot-Miluju-esnek ... em-si-ruce
http://torpeda.cz/777/quot-Miluju-esnek ... em-si-ruce
- 21:42 06. Oct 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655447
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jsem si docela jistá že ne. Lišky se nestřílí. Tečka...Zeerit wrote:Nejmenuje se Květa ?
Re: Vtípky
Opravdu se dá olovo přeměnit ve zlato? Jistě! A opravdu byste se do toho chtěli pouštět? To už je na každém 
Návod zde aneb Záleží na tom, jak se do toho třískne.
Návod zde aneb Záleží na tom, jak se do toho třískne.
- 18:20 12. Sep 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404151
Re: Poděkování
Ráda bych poděkovala Aulovi a Johnymu za včerejší povídání, opravdu to bylo bezvadné a 'emocionálně silné' 
- 16:00 02. Sep 2012
- Forum: Koš
- Topic: Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi
- Replies: 1
- Views: 2404
Re: Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi
Tak výše uvedená obchodnice vezme hráči plné flašky (lektvary) i když má hráč v inventáři prázdné flašky. Tím se to myslím řadí do bugů.
Oproti tomu NPC Kupec (který též vykupuje keramické výrobky), neakceptuje skleněné ampule, když je má zrovna v poptávce.
Pokud už se to tady řešilo, omlouvám se ...
Oproti tomu NPC Kupec (který též vykupuje keramické výrobky), neakceptuje skleněné ampule, když je má zrovna v poptávce.
Pokud už se to tady řešilo, omlouvám se ...
- 13:15 16. Aug 2012
- Forum: Koš
- Topic: Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi
- Replies: 1
- Views: 2404
Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi
Zdravím. Dnes jsem chtěla u NPC Obchodnice s hrnčířskými drobnostmi v Karathském svazu obchodníků prodat mnou vyrobené formičky. Jelikož u ní není nabídka prodávat přes inventář, zvolila jsem v dialogu 'Mám tady něco pro vás'. Ale kdeže, vychytralá obchodnice si formiček ani nevšimla a místo toho mi ...