Search found 1079 matches
- 19:47 05. Sep 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655394
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PS3 FIFA 2015 - pustím a hraju. Stačí i 15 - 30min/rok. 
- 19:10 05. Sep 2018
- Forum: Chyby - craft
- Topic: craft truhlařina
- Replies: 33
- Views: 58976
Re: craft truhlařina
A co bys čekal od zlatých šípek?Goran wrote:Při výrobě šipek s příměsí zlata vždy dojde (v kombinaci s více dřevy) k nefunkčnímu výrobku. Toulec po nakliknutí nevydá samotné šipky.
- 18:58 05. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Staronový hráč
- Replies: 11
- Views: 11169
Re: Staronový hráč
Tak jsem nakoukl, ale když to tak čtu...asi to ještě nechám být.Rejty wrote:Kiri se probudil?
- 18:37 05. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Staronový hráč
- Replies: 11
- Views: 11169
Re: Staronový hráč
Ahaa, prima.karolina wrote:Založ si nový account. Máme novou Thalii, dost věcí je jinak, postavy na účtě budeš mít smazané. Bude to tak jednodušší pro všechny.
- 08:23 21. Feb 2013
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
- Replies: 175
- Views: 96314
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
a ted?Lord_Berserk wrote:Este sem se neptal esi se mnou pude mezi smetankuKiri wrote:Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni
- 20:01 20. Feb 2013
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
- Replies: 175
- Views: 96314
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni 
- 20:41 03. Jan 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725519
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
jachyra wrote:Kiri wrote:schvalne kerejpa?jachyra wrote:Nie je to síce z hry, ale hrozne ma pobavilo čítať si veľmi starý spam
jaj som to potom v spame napísala
ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu
- 20:19 02. Jan 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725519
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
schvalne kerejpa?jachyra wrote:Nie je to síce z hry, ale hrozne ma pobavilo čítať si veľmi starý spam
- 17:14 29. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21340
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
SE divim, ze to este nikdo nezamk. Nekdo an to mysli kazdej moment co si vzpomene na Thalii. 
- 12:17 29. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21340
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Recht clovece masmonstera wrote:Mě se nelíbil aní ten první, stále tvrdím, že před ním bylo lépe....
Re: Facebook
Ty si, ale LAMA.

- 11:17 08. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
- Replies: 25
- Views: 13802
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
hmm nevim ajk an tom budu s praci, ale pokusim se vokazat
treba bych vzal i sestru >:)
- 23:48 03. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21340
Re: Vtípky
nekecej, a aj to nevim? :-O ... kua
Re: Vtípky
hel ty, dypa si tu byl naposled? 