Search found 1079 matches

by Kiri
19:47 05. Sep 2018
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655394

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

PS3 FIFA 2015 - pustím a hraju. Stačí i 15 - 30min/rok. :twisted:
by Kiri
19:10 05. Sep 2018
Forum: Chyby - craft
Topic: craft truhlařina
Replies: 33
Views: 58976

Re: craft truhlařina

Goran wrote:Při výrobě šipek s příměsí zlata vždy dojde (v kombinaci s více dřevy) k nefunkčnímu výrobku. Toulec po nakliknutí nevydá samotné šipky.
A co bys čekal od zlatých šípek?
by Kiri
18:58 05. Sep 2018
Forum: Koš
Topic: Staronový hráč
Replies: 11
Views: 11169

Re: Staronový hráč

Rejty wrote:Kiri se probudil? :D
Tak jsem nakoukl, ale když to tak čtu...asi to ještě nechám být. :wink:
by Kiri
18:37 05. Sep 2018
Forum: Koš
Topic: Staronový hráč
Replies: 11
Views: 11169

Re: Staronový hráč

karolina wrote:Založ si nový account. Máme novou Thalii, dost věcí je jinak, postavy na účtě budeš mít smazané. Bude to tak jednodušší pro všechny.
Ahaa, prima. :shock:
by Kiri
08:23 21. Feb 2013
Forum: Srazy a setkání
Topic: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Replies: 175
Views: 96314

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Lord_Berserk wrote:
Kiri wrote:Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni ;-)
Este sem se neptal esi se mnou pude mezi smetanku :)
a ted?
by Kiri
20:01 20. Feb 2013
Forum: Srazy a setkání
Topic: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Replies: 175
Views: 96314

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni ;-)
by Kiri
20:41 03. Jan 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725519

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

jachyra wrote:
Kiri wrote:
jachyra wrote:Nie je to síce z hry, ale hrozne ma pobavilo čítať si veľmi starý spam ;)
schvalne kerejpa? :mrgreen:

jaj som to potom v spame napísala :P

ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu :D
by Kiri
20:19 02. Jan 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725519

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

jachyra wrote:Nie je to síce z hry, ale hrozne ma pobavilo čítať si veľmi starý spam ;)
schvalne kerejpa? :mrgreen:
by Kiri
17:14 29. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Replies: 63
Views: 21340

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

SE divim, ze to este nikdo nezamk. Nekdo an to mysli kazdej moment co si vzpomene na Thalii. :wall:
by Kiri
12:17 29. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Replies: 63
Views: 21340

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

monstera wrote:Mě se nelíbil aní ten první, stále tvrdím, že před ním bylo lépe....
Recht clovece mas :oops:
by Kiri
12:12 29. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Facebook
Replies: 1
Views: 2486

Re: Facebook

Ty si, ale LAMA. :wall: :mrgreen:
by Kiri
11:17 08. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Replies: 25
Views: 13802

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

hmm nevim ajk an tom budu s praci, ale pokusim se vokazat :D treba bych vzal i sestru >:)
by Kiri
20:37 17. Jun 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332086

Re: Vtípky

nekecej, a aj to nevim? :-O ... kua
by Kiri
20:30 17. Jun 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332086

Re: Vtípky

hel ty, dypa si tu byl naposled? :D