Search found 18 matches
- 13:15 19. Jul 2007
- Forum: Koš
- Topic: Zkušenosti
- Replies: 12
- Views: 6997
- 10:41 19. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Zopar napadov na zvazenie
- Replies: 138
- Views: 65629
- 16:15 18. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Zopar napadov na zvazenie
- Replies: 138
- Views: 65629
- 14:25 18. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Zopar napadov na zvazenie
- Replies: 138
- Views: 65629
- 14:07 18. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Persistentni truhla
- Replies: 8
- Views: 7060
- 13:56 18. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Persistentni truhla
- Replies: 8
- Views: 7060
Persistentni truhla
Persistentni truhla me ukradla vetsi amulet akrobata...proste sem ho do ni ulozil a ona ho sezrala
- 15:57 15. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: quest-nevim kam se to hodi tak to dam sem
- Replies: 1
- Views: 3469
- 10:02 15. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: quest-nevim kam se to hodi tak to dam sem
- Replies: 1
- Views: 3469
quest-nevim kam se to hodi tak to dam sem
vcera me jedno gm zadalo quest - jelikoz s nim mam problemy a mam k nemu spoustu otazek - ohledne "jak si to kdo predstavuje" tak bych ho timto poprosil aby se se mnou nejak domluvil. Erastus Fulmen
- 19:39 09. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Zopar napadov na zvazenie
- Replies: 138
- Views: 65629
- 19:55 06. Jun 2007
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410635
starship troopers
chci podekovat jednomu gm za to ze v jeskyni brouku jsem se citil jak jeden z marinaku hvezdne pechoty i se zaverecnym atomovym granatem!
- 13:13 04. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Miska na milodary
- Replies: 30
- Views: 17082
- 12:55 04. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Zopar napadov na zvazenie
- Replies: 138
- Views: 65629
- 12:54 04. Jun 2007
- Forum: Koš
- Topic: Zopar napadov na zvazenie
- Replies: 138
- Views: 65629
jeste k tomu leceni, par mych postrehu, budu se snazit byt strucny:
-tohle co hrajeme je pocitacova hra-fantasy pocitacova hra-tudiz jako se takova se nemuze nicim jako je "realita" stat
-za druhe postavy jedou heal z toho duvodu aby se mohli efektivne lecit, tady muzete reagovat ze to stale budou ...
-tohle co hrajeme je pocitacova hra-fantasy pocitacova hra-tudiz jako se takova se nemuze nicim jako je "realita" stat
-za druhe postavy jedou heal z toho duvodu aby se mohli efektivne lecit, tady muzete reagovat ze to stale budou ...
Bard skin
pri vypiti lektvaru kury se nic nestane krome hlasky LOL! ,zkusil jsem to 2x se stejnym vysledkem. Erastus Fulmen
- 15:56 16. May 2007
- Forum: Koš
- Topic: Mula v Ivory
- Replies: 1
- Views: 3338
Mula v Ivory
V Ivory nejde vypujcit mula, zkousel jsem to 3x a nic, resp. penize to odecte mulu nepujci. Erastus