Pri vybrani postavy a naslednem lognuti me to vrati zpet a vypise ze mam neplatnou postavu.
A take ze mam predmet pro vyssi level.
Alespon tak to chapu podle te vety.
Slo by to nejak obejit, ci mi muze nekdo z tymu pomoci?
Acc Manolla
Jmeno postavy Rhue R´rorrok
Diky predem
Manolla
Search found 34 matches
- 18:38 13. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Neplatna postava
- Replies: 1
- Views: 2310
- 22:10 16. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Bezva hra...
- Replies: 91
- Views: 31299
Re: Bezva hra...
Inu ja som s Justinom akurát tellovala, keď mi spomenul, že pred vami zdrhá, tak je zaujímavé, že bol odlognutý XD asi schizofrénia?
Ano, jiste, mas 100% pravdu, vzdyt ty jsi tam vlastne byla :shock:
Jinak, hrac se odlognul a po chvilce cekani se slo na tygry a cca po 15 minutach se znova lognul ...
Ano, jiste, mas 100% pravdu, vzdyt ty jsi tam vlastne byla :shock:
Jinak, hrac se odlognul a po chvilce cekani se slo na tygry a cca po 15 minutach se znova lognul ...
- 20:25 16. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Bezva hra...
- Replies: 91
- Views: 31299
Bezva hra...
Chtela bych upozornit hrace acc. Petrk123 s postavou Justin Wetter,
ze odlogovavat se pri uteku pred drowy je pekna prasarna
Priste az te potkam s kteroukoliv postavou, tak te rovnou zabiju!!!
ze odlogovavat se pri uteku pred drowy je pekna prasarna
Priste az te potkam s kteroukoliv postavou, tak te rovnou zabiju!!!
- 18:57 27. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nespravedlnost
- Replies: 47
- Views: 13619
Re: Nespravedlnost
Pro chytraka ,,Darkvision,, Kdyz pises do PJ, tak to tve vety nezobrazuje vis 
- 19:33 08. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Craftove xp
- Replies: 26
- Views: 11500
Re: Craftove xp
A co k tem vlastnostem???
Co koukam,tak int nema zadnej cilovej vyrobek, jen ocarovani.
To je porad jake je protezovani magu a hledme,ted je to videt.
Co koukam,tak int nema zadnej cilovej vyrobek, jen ocarovani.
To je porad jake je protezovani magu a hledme,ted je to videt.
- 17:55 08. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Craftove xp
- Replies: 26
- Views: 11500
Re: Craftove xp
No je to naky divny, ted sou tam vedene jine potrebne vlastnosti u remesel nez byli.
Sem mela pocit ze je to pres int a to i kazdej kdo me ujistoval.
Ostatne neco prehazovat u rozjeteho vlaku je dosti nespravedlive a k nas....
Ani nikde zadne vysvetleni,pouze menime a bum.Kdo jste neco delal, mate ...
Sem mela pocit ze je to pres int a to i kazdej kdo me ujistoval.
Ostatne neco prehazovat u rozjeteho vlaku je dosti nespravedlive a k nas....
Ani nikde zadne vysvetleni,pouze menime a bum.Kdo jste neco delal, mate ...
- 16:40 08. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Craftove xp
- Replies: 26
- Views: 11500
Craftove xp
Chtela bych se zeptat jestli je normalni ze po zmene v craftu
mam ted rapidne snizene xp a i presto ze mam build postaveny
na vlastnosti inteligence, tedy nej vlastnosti pro sperkarstvi.
Vcera sem mela treba 18xp a dnes jen 1xp.
To je podle me dost velky skok.
A co sem se ptala ostatnich, tak oni ...
mam ted rapidne snizene xp a i presto ze mam build postaveny
na vlastnosti inteligence, tedy nej vlastnosti pro sperkarstvi.
Vcera sem mela treba 18xp a dnes jen 1xp.
To je podle me dost velky skok.
A co sem se ptala ostatnich, tak oni ...
Re: Výpis
Zrovna sem to sem chtela taky vlepit.
Ja uz to mela pred restartem od jiste chvilky a pak porad a i ted po restartu.
Ja uz to mela pred restartem od jiste chvilky a pak porad a i ted po restartu.
- 13:27 03. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Vykup prstenu
- Replies: 4
- Views: 2831
Vykup prstenu
Jen pro pripomenuti pro Nomise, on uz vi.
Zelezny prsten se smaragdem ma odkup za 20zl.
Naklady:lesteni kamene 10000zl
prach zelezo 10010zl
mala forma 11zl
legura zelezo 200zl
------------------
20221zl
Zelezny prsten se smaragdem ma odkup za 20zl.
Naklady:lesteni kamene 10000zl
prach zelezo 10010zl
mala forma 11zl
legura zelezo 200zl
------------------
20221zl
- 16:30 02. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Craft na předwipové Thalii
- Replies: 21
- Views: 8943
Re: Craft na předwipové Thalii
Dobra ikdyz s tim nesouhlasim,to je prave to na co uz sem narazela v topicu s prechodem.
Pojem HRA uz neni hra pri ktere se vsichni chteji bavit a bavit ostatni ale jen neco jako
pristroj na urychlovani castic...
Pak je z toho rovnice kdy ,,vice postav=vice bezejmenych hrdinu,, cize nikde az na ...
Pojem HRA uz neni hra pri ktere se vsichni chteji bavit a bavit ostatni ale jen neco jako
pristroj na urychlovani castic...
Pak je z toho rovnice kdy ,,vice postav=vice bezejmenych hrdinu,, cize nikde az na ...
Re: Vtípky
Jasne, je to podivne, hlavne uz treba podle te kamery jak pri zasahu najizdi na porotu.
Kdo by to tak chladne vydrzel se nedivat na misto cinu a radeji najel na porotu.
Podle me kdyz zase prostrelis hlavu sipem a on nevypadne nebo neproleti,
tak tezko bude tect krev.
Kdo by to tak chladne vydrzel se nedivat na misto cinu a radeji najel na porotu.
Podle me kdyz zase prostrelis hlavu sipem a on nevypadne nebo neproleti,
tak tezko bude tect krev.
- 15:32 02. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Craft na předwipové Thalii
- Replies: 21
- Views: 8943
Re: Craft na předwipové Thalii
Nomis:A stejnak, je porad moznost si zalozit novou postavu a zacit od znova.
Promin ale to neni zrovna moc dobra rada od WB,DM.
Dela to pak dojem instantni hry.
Zalej vodou a za par dni mas po po dobrote.
Promin ale to neni zrovna moc dobra rada od WB,DM.
Dela to pak dojem instantni hry.
Zalej vodou a za par dni mas po po dobrote.
- 13:08 02. Jul 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 241286
Re: Váš portret
Zrejme nekala reklama na ten stul
Halo cenzore.
Halo cenzore.
- 11:57 02. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: CHýbajúci priechod k meteoru
- Replies: 48
- Views: 13701
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Jsi si jisty?Ja tedy ne. 
- 11:15 02. Jul 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410580
Re: Poděkování
Taky diky za rozjetej Q.
Ikdyz to nekdy byla fuska ukocirovat
Ikdyz to nekdy byla fuska ukocirovat