Search found 34 matches

by Manolla
18:38 13. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Neplatna postava
Replies: 1
Views: 2310

Neplatna postava

Pri vybrani postavy a naslednem lognuti me to vrati zpet a vypise ze mam neplatnou postavu.
A take ze mam predmet pro vyssi level.
Alespon tak to chapu podle te vety.
Slo by to nejak obejit, ci mi muze nekdo z tymu pomoci?

Acc Manolla
Jmeno postavy Rhue R´rorrok

Diky predem
Manolla
by Manolla
22:10 16. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Bezva hra...
Replies: 91
Views: 31299

Re: Bezva hra...

Inu ja som s Justinom akurát tellovala, keď mi spomenul, že pred vami zdrhá, tak je zaujímavé, že bol odlognutý XD asi schizofrénia?
Ano, jiste, mas 100% pravdu, vzdyt ty jsi tam vlastne byla :shock:
Jinak, hrac se odlognul a po chvilce cekani se slo na tygry a cca po 15 minutach se znova lognul ...
by Manolla
20:25 16. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Bezva hra...
Replies: 91
Views: 31299

Bezva hra...

Chtela bych upozornit hrace acc. Petrk123 s postavou Justin Wetter,
ze odlogovavat se pri uteku pred drowy je pekna prasarna :evil:
Priste az te potkam s kteroukoliv postavou, tak te rovnou zabiju!!!
by Manolla
18:57 27. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Nespravedlnost
Replies: 47
Views: 13619

Re: Nespravedlnost

Pro chytraka ,,Darkvision,, Kdyz pises do PJ, tak to tve vety nezobrazuje vis :wink:
by Manolla
19:33 08. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Craftove xp
Replies: 26
Views: 11500

Re: Craftove xp

A co k tem vlastnostem???
Co koukam,tak int nema zadnej cilovej vyrobek, jen ocarovani.
To je porad jake je protezovani magu a hledme,ted je to videt.
by Manolla
17:55 08. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Craftove xp
Replies: 26
Views: 11500

Re: Craftove xp

No je to naky divny, ted sou tam vedene jine potrebne vlastnosti u remesel nez byli.
Sem mela pocit ze je to pres int a to i kazdej kdo me ujistoval.
Ostatne neco prehazovat u rozjeteho vlaku je dosti nespravedlive a k nas....
Ani nikde zadne vysvetleni,pouze menime a bum.Kdo jste neco delal, mate ...
by Manolla
16:40 08. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Craftove xp
Replies: 26
Views: 11500

Craftove xp

Chtela bych se zeptat jestli je normalni ze po zmene v craftu
mam ted rapidne snizene xp a i presto ze mam build postaveny
na vlastnosti inteligence, tedy nej vlastnosti pro sperkarstvi.
Vcera sem mela treba 18xp a dnes jen 1xp.
To je podle me dost velky skok.
A co sem se ptala ostatnich, tak oni ...
by Manolla
15:21 03. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Výpis
Replies: 9
Views: 5661

Re: Výpis

Zrovna sem to sem chtela taky vlepit.
Ja uz to mela pred restartem od jiste chvilky a pak porad a i ted po restartu.
by Manolla
13:27 03. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Vykup prstenu
Replies: 4
Views: 2831

Vykup prstenu

Jen pro pripomenuti pro Nomise, on uz vi.
Zelezny prsten se smaragdem ma odkup za 20zl.
Naklady:lesteni kamene 10000zl
prach zelezo 10010zl
mala forma 11zl
legura zelezo 200zl
------------------
20221zl
by Manolla
16:30 02. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Craft na předwipové Thalii
Replies: 21
Views: 8943

Re: Craft na předwipové Thalii

Dobra ikdyz s tim nesouhlasim,to je prave to na co uz sem narazela v topicu s prechodem.
Pojem HRA uz neni hra pri ktere se vsichni chteji bavit a bavit ostatni ale jen neco jako
pristroj na urychlovani castic...
Pak je z toho rovnice kdy ,,vice postav=vice bezejmenych hrdinu,, cize nikde az na ...
by Manolla
15:36 02. Jul 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1336464

Re: Vtípky

Jasne, je to podivne, hlavne uz treba podle te kamery jak pri zasahu najizdi na porotu.
Kdo by to tak chladne vydrzel se nedivat na misto cinu a radeji najel na porotu.

Podle me kdyz zase prostrelis hlavu sipem a on nevypadne nebo neproleti,
tak tezko bude tect krev.
by Manolla
15:32 02. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Craft na předwipové Thalii
Replies: 21
Views: 8943

Re: Craft na předwipové Thalii

Nomis:A stejnak, je porad moznost si zalozit novou postavu a zacit od znova.

Promin ale to neni zrovna moc dobra rada od WB,DM.
Dela to pak dojem instantni hry.
Zalej vodou a za par dni mas po po dobrote. :?
by Manolla
13:08 02. Jul 2009
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 241286

Re: Váš portret

Zrejme nekala reklama na ten stul :D
Halo cenzore.
by Manolla
11:57 02. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: CHýbajúci priechod k meteoru
Replies: 48
Views: 13701

Re: CHýbajúci priechod k meteoru

Jsi si jisty?Ja tedy ne. :shock:
by Manolla
11:15 02. Jul 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410580

Re: Poděkování

Taky diky za rozjetej Q.
Ikdyz to nekdy byla fuska ukocirovat :roll: