Search found 47 matches

by Dilvish
19:19 25. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56599

Re: Nemozne pripojeni

Právě jsem si kontroloval IP těsně po vyhození ze hry. Naskočilo mi místo hostname tohle: "169.57.broadband9.iol.cz" Co to, sakra, má být? :roll:

Edit: Zjistil jsem, že mne to vyhazuje z Thalie vždy, když se mění hostname z 193.179.179.92 na 169.57.broadband9.iol.cz nebo naopak. Pak se nějakou dobu ...
by Dilvish
17:40 24. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56599

Re: Nemozne pripojeni

Ne. (Popravdě řečeno, ani nevím jak bych to dělal.)

Ale s tou sítí je to docela pravděpodobné, celé léto se prý dělají nějaké úpravy.

Edit: Začínám být středně silně zoufalý, jelikož nám to sice už občas funguje, ale z neznámých důvodů se poměrně často stává, že se do hry prokliká pouze jedno ze ...
by Dilvish
17:18 24. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56599

Re: Nemozne pripojeni

:lol:
Mockrát děkuji. Hele, připojujeme se oba z jednoho počítače a stále ze stejného internetu :D

Zdá se, že správce naší sítě nemá nic lepšího na práci, než neustále měnit IP.
by Dilvish
16:48 24. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56599

Re: Nemozne pripojeni

Předpokládám, že chyba je na mém přijímači/poskytelovateli netu, ale stejně to zkusím.

Ode dneška mi zničehonic přestala fungovat hra na Thalii. Bez problému se proklikám hrou až k připojení na Thalii, když si ale vyberu postavu ke hře, zčerná obrazovka a chvíli se nic neděje. Na závěr nwn vyhodí ...
by Dilvish
19:34 04. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Pružný útok
Replies: 7
Views: 5761

Re: Pružný útok

Já ten feat mám s válečníkem a nikdy jsem si nevšiml, že by nefungoval nebo nějak zlobil.
by Dilvish
20:18 23. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56599

Re: Nemozne pripojeni

Ok, díky. Něco se předělává na naší wifi síti, takže změna IP je možná. V minulosti už se mi stalo, že ji změnili a nikdo mi nic neřekl.

A moje chyba, že jsem se nezmínil o faktu, že se z jednoho pc připojuji já i bratr.
by Dilvish
15:50 22. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56599

Re: Nemozne pripojeni

Předpokládám, že chyba je na mém přijímači/poskytelovateli netu, ale stejně to zkusím.

Ode dneška mi zničehonic přestala fungovat hra na Thalii. Bez problému se proklikám hrou až k připojení na Thalii, když si ale vyberu postavu ke hře, zčerná obrazovka a chvíli se nic neděje. Na závěr nwn vyhodí ...
by Dilvish
13:54 22. Jul 2009
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702656

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Dodatečně se zmíním, že letošní MoR byl tradičně slušná hudební akce.

Nejvíce mne nadchli lehce úchylní Deathstars.
by Dilvish
14:38 07. Jul 2009
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240854

Re: Váš portret

Tady vypadám docela lidsky.

Někdy večer 27. 6. 09, tzv. Pelíšek Fest.
photo.jpg
by Dilvish
22:13 06. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Par dotazu od noveho prichoziho.
Replies: 43
Views: 13452

Re: Par dotazu od noveho prichoziho.

Dočteš se to v doporučení na webu, ale za sebe zdůrazním. Je dobré udělat si první postavu jako průzkumnickou, projít s ní server, "ošahat si ho alespoň trochu" a tu pečlivě vyumělkovanou postavu s detailním životopisem a charakteristikou si udělat již se znalostmi o světě.
by Dilvish
14:03 28. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: Prosba o zavedení trofeje
Replies: 4
Views: 3296

Prosba o zavedení trofeje

Nikde jsem tu neviděl pdobnou diskuzi, tak si zakládám.

Z divočáků, ať už lítých či nelítých, nejsou žádné trofeje. Přijde mi na hlavu postavené, že se krmím masem z jezevců, veverek, mývalů, psů a vlků, ale pořádné kančí si upéct nemůžu. O kůži nemluvě.

Chtěl bych tedy poprosit o zavedení trofeje ...
by Dilvish
17:02 27. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: Vyjimka nebo jen bezna realita?
Replies: 39
Views: 17548

Re: Vyjimka nebo jen bezna realita?

K tomu se dá říct asi jenom jedno: Zůstaň u singlu.
by Dilvish
14:20 27. Jun 2009
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702656

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Berserk: Pěkný výběr.

Tady jsem si vzpomněl na jeden moc pěknej klip (z jiného, poněkud industriálnějšího soudku). V rámci boje proti předsudkům, jako potěcha pro oko i ucho :P

http://www.youtube.com/watch?v=otBptwLkW_Y
by Dilvish
12:34 27. Jun 2009
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702656

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Trochu mě překvapilo množství punku, co se tu nalinkovalo. Za sebe mohu říct, že krom postpunku mám rád hlavně horror punk (který jsem tu žádný nepostřehl).

http://www.youtube.com/watch?v=q5lKG8pWXwk

http://www.youtube.com/watch?v=SDHW7l-gblE

http://www.youtube.com/watch?v=vA3srSuH63E
by Dilvish
20:29 20. Jun 2009
Forum: Koš
Topic: pad serveru
Replies: 188
Views: 75095

Re: pad serveru

Je fakt, že to padlo potřetí za sebou. By mě taky zajímalo, jestli někdo něco testuje, nebo nějaký "psase" vysypalo inventář na podlahu lokace...

A je fakt, že to zase strhlo časovou smyčku cca hodinu zpátky. Xp, peníze, inventář – škublo to nějakým kontrakauzálním lagem i přes ukládání do databáze ...