XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Hlenové jsou dva, malej a velkej, malej je slaboučkej, velkej má naopak imunitu na fyzické zranění a dává paralýzu podobně jako želatinová hrouda
doufám že jsem uvedením toho faktu na pravou míru zase někomu nepokazil hru
doufám že jsem uvedením toho faktu na pravou míru zase někomu nepokazil hru
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Nevím zda tu už zminovali lední medvědy, ale přijdou mi takový.... je za ně stejně xp jako za třeba za vlkodlaky (ty obyčejný) a přitom vlkodlak si u mě ani neškrtne zatímco lední medvěd mě i přes útok v obraně pěkně roznese. Hodně se trefuje a za hodně a hodně vydrží. Díkes... zda oslabení nebo zvýšení XP, nebo nic s tím nedělání, to už nechám na vás
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Lokace: Zamořené tunely - východ nebo tak něco
Po úpravě jsou posílení zlobři, ale boss posílenej nebyl, takže boss je slabší než jeho přisluhovači. Nevim jestli to patří sem.
Po úpravě jsou posílení zlobři, ale boss posílenej nebyl, takže boss je slabší než jeho přisluhovači. Nevim jestli to patří sem.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Kyklopové po cestě k balorovi. Mluvím o těch co mají lepší zbraně a brnění. Jsou za ně srovnatelné exp jako například za goryly v prahvozdu. Ale tihle kyklopové mají ABéčka 44-46! Zdá se mi, že by to chtělo více exp
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Zdravim,
u Ivory je hřbitov, v pravý kryptě je Alip kterýho nejde zranit fyzicky (trochu divný v low lokaci, ale to tu nechci řešit), naopak v prostřední kryptě jsou krysy, kostlivci, zombíci a ghůlové ... ve dvou se daj zabít pokud nemáte moc smůlu a jste mlátičky (oba na lvl 2), ale jsou za to zkušenosti tak 1-4 (což je i v nejlepšim případě méně než za jezevce), takže i kdybych byl klerik tak by tam nemělo cenu chodit.
prosím tedy o zvednutí exp za potvory v prostřední kryptě u Ivory, takhle je to nesmyslná lokace
což je škoda
u Ivory je hřbitov, v pravý kryptě je Alip kterýho nejde zranit fyzicky (trochu divný v low lokaci, ale to tu nechci řešit), naopak v prostřední kryptě jsou krysy, kostlivci, zombíci a ghůlové ... ve dvou se daj zabít pokud nemáte moc smůlu a jste mlátičky (oba na lvl 2), ale jsou za to zkušenosti tak 1-4 (což je i v nejlepšim případě méně než za jezevce), takže i kdybych byl klerik tak by tam nemělo cenu chodit.
prosím tedy o zvednutí exp za potvory v prostřední kryptě u Ivory, takhle je to nesmyslná lokace
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Zdravicko.
Lokace: Sopka - doupě
Npc (boss): Margoxis (Wyrm)
Dřív z něj byl pevnej loot trofej + 30-34k za cennosti.
V dnešní době z něj je jen trofej + 10k za cennosti.
Zdá se mi ten boss cennově takto podhodnocen. Na to co vše umí.
Lokace: Sopka - doupě
Npc (boss): Margoxis (Wyrm)
Dřív z něj byl pevnej loot trofej + 30-34k za cennosti.
V dnešní době z něj je jen trofej + 10k za cennosti.
Zdá se mi ten boss cennově takto podhodnocen. Na to co vše umí.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Zdravím... Lokace u Ivory v Hilských ruinách- trollí jeskyně. Tam mi příjde že za bosse je velmi málo expů na to , že má okolo sebe auru strachu a kolem sebe vždy nejméně jednoho šamana sesílajícího paralýzu. Za bosse je srdčíčko za 1k , to je sice fajn, ale to jen když se povede ho z něj vydolovat.. což na menším lvlu je docela problém. Já za něho měl na 4 lvlu okolo 60expů a to mi příjde dosti málo na to , jak je to obtížný dung a boss v něm. Za normální trolly v jeskyni jsou expy akorát ale šéfík mi příjde pod mírou. díky
=============
Seart
Seart
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Pískovcové doly - Por Zaris (dostal jsem 44xp)
Podle mě a vejka je podhodnocené.
(tento bossík má vyšší ab než bossík o pár lokací vedle, za kterého jsem dostal 758xp)
Podle mě a vejka je podhodnocené.
(tento bossík má vyšší ab než bossík o pár lokací vedle, za kterého jsem dostal 758xp)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Hirefien Temný
XP za tohoto bosse 300-800 sou opravdu směšné,rozmezí lvl postav 23-27 co na něm byly.Dále trofej z něj se prodává za 76 tisíc.
Díky za zvážení a případnou úpravu
XP za tohoto bosse 300-800 sou opravdu směšné,rozmezí lvl postav 23-27 co na něm byly.Dále trofej z něj se prodává za 76 tisíc.
Díky za zvážení a případnou úpravu
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Prastarý elementál kyseliny
Nevím jak XPově (já z něj na mém lvlu nemám nic), ale postrádá nejspíše imku na mysl, kterou má většina bossů, případně je nelogické, aby neměl alespoň imku na strach, jakožto elementál. A přitom se mi ho povedlo vyděsit spellem.
//Vím, že je to trošku OT, ale lepší topic jsem nenašel a nový se mi nechtěl zakládat
Nevím jak XPově (já z něj na mém lvlu nemám nic), ale postrádá nejspíše imku na mysl, kterou má většina bossů, případně je nelogické, aby neměl alespoň imku na strach, jakožto elementál. A přitom se mi ho povedlo vyděsit spellem.
//Vím, že je to trošku OT, ale lepší topic jsem nenašel a nový se mi nechtěl zakládat
.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Skilgamonova lebka za 75 mescu 43xp na 31.lvl prvni zabiti. Mam z toho pocit lehke podhodnocenosti 
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Troglodyti v podtemnu. Na to, kolik je za ně expů jsou docela nároční, hlavně tím, že je tam kombinace střelců se zákeřnými, casterů házících rozptýlení a smrtící kouzla a docela slušných válečníků. Celkově navrhuji úpravu tak CR +1 až 2 všem nekouzlícím.
Naopak spórám u mykanoidů by se vyplatilo dát víc těch kyselinových dechů, ať mají čím útočit i při delším boji, kdy se stíhají uléčit. Jinak moc pěkná a originální potvora.
Naopak spórám u mykanoidů by se vyplatilo dát víc těch kyselinových dechů, ať mají čím útočit i při delším boji, kdy se stíhají uléčit. Jinak moc pěkná a originální potvora.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Černý les- Starý klepetnatec psychonik. Za jeho trofej je 23k a to rozdává smrťáky pohledem. Naproti třeba vůdci orků, který tam šachruje s kladívkem a sekyrkou, následně vám za jeho trofej hodí 22k. podle mě je zde podhodnocení.
=============
Seart
Seart
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Ivory - prostřední krypta pro lowy:
Již zde bylo řešeno, jen připomenu a uvedu čísla, postava na 1 levlu bec ECL:
Krysa - 1 XP
Zombie - 1-2 XP
Kostlivec - 2-4 XP
(kostlivec mág, ghůl a ghast v tomto dungu po XP stránce OK)
V kryptě jsou navíc všechny truhly (sarkofágy, atd.) zdvojené - ne že by dvojnásobný loot vadil, ale chyba to je.
Připomenu ještě trollího vůdce za hilskýma ruinama - Xp sice v pořádku, ale trofej z něj nepadá automaticky. ( je nutné úspěšně stáhnout, což jak víme není jisté ani při 100% stahování)
Již zde bylo řešeno, jen připomenu a uvedu čísla, postava na 1 levlu bec ECL:
Krysa - 1 XP
Zombie - 1-2 XP
Kostlivec - 2-4 XP
(kostlivec mág, ghůl a ghast v tomto dungu po XP stránce OK)
V kryptě jsou navíc všechny truhly (sarkofágy, atd.) zdvojené - ne že by dvojnásobný loot vadil, ale chyba to je.
Připomenu ještě trollího vůdce za hilskýma ruinama - Xp sice v pořádku, ale trofej z něj nepadá automaticky. ( je nutné úspěšně stáhnout, což jak víme není jisté ani při 100% stahování)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Možná zapomínám na nějakou úpravu, ale já měl za krysy na prvním levelu 7 expů.Bahnak wrote:Ivory - prostřední krypta pro lowy:
Již zde bylo řešeno, jen připomenu a uvedu čísla, postava na 1 levlu bec ECL:
Krysa - 1 XP
Zombie - 1-2 XP
Kostlivec - 2-4 XP
(kostlivec mág, ghůl a ghast v tomto dungu po XP stránce OK)
V kryptě jsou navíc všechny truhly (sarkofágy, atd.) zdvojené - ne že by dvojnásobný loot vadil, ale chyba to je.
Připomenu ještě trollího vůdce za hilskýma ruinama - Xp sice v pořádku, ale trofej z něj nepadá automaticky. ( je nutné úspěšně stáhnout, což jak víme není jisté ani při 100% stahování)
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”