a nebo VugGarett wrote:pokud mas maly savy tak te dokaze na podruhy zabit i orci tabak, koren mandragory a podobne:)Lord_Berserk wrote:Po jaky droze na Thalii se umira ? Ja sem zkousel pit z kraftu asi 2 ruzny, docela dost a nic to nedalalo (ani nic nevypsalo). Bageshur nato snad umrel ?
Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
K samotnému jádru tohoto tématu:
Asi o letních prázdninách nebo ještě před nimi se tu řešilo vytváření nových kouzel.
Vhodná nová kouzla na boostění by byla:
Aura síly/obr/char/odol/int nebo stejně jako je to s haste, tzn Mass Haste.
Toto buď jako samotná kouzla nebo to zpřístupnit pomocí nové metamagie "rozlehlé kouzlo" - seslané kouzlo vytvoří auru, která přátelským postavám přidá stejné vlastnosti jakro sesílateli (Seslané kouzlo ovlivní všechny přátelské postavy v oblasti seslání) Zapamatovaná kouzla se ukládají (podle mě minimálně) o 3 úrovně kouzel než obvykle.
Asi o letních prázdninách nebo ještě před nimi se tu řešilo vytváření nových kouzel.
Vhodná nová kouzla na boostění by byla:
Aura síly/obr/char/odol/int nebo stejně jako je to s haste, tzn Mass Haste.
Toto buď jako samotná kouzla nebo to zpřístupnit pomocí nové metamagie "rozlehlé kouzlo" - seslané kouzlo vytvoří auru, která přátelským postavám přidá stejné vlastnosti jakro sesílateli (Seslané kouzlo ovlivní všechny přátelské postavy v oblasti seslání) Zapamatovaná kouzla se ukládají (podle mě minimálně) o 3 úrovně kouzel než obvykle.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
O nových metamagiích se uvažuje.zachy wrote:K samotnému jádru tohoto tématu:
Asi o letních prázdninách nebo ještě před nimi se tu řešilo vytváření nových kouzel.
Vhodná nová kouzla na boostění by byla:
Aura síly/obr/char/odol/int nebo stejně jako je to s haste, tzn Mass Haste.
Toto buď jako samotná kouzla nebo to zpřístupnit pomocí nové metamagie "rozlehlé kouzlo" - seslané kouzlo vytvoří auru, která přátelským postavám přidá stejné vlastnosti jakro sesílateli (Seslané kouzlo ovlivní všechny přátelské postavy v oblasti seslání) Zapamatovaná kouzla se ukládají (podle mě minimálně) o 3 úrovně kouzel než obvykle.
Nicméně je to velmi komplikované na implementaci takže se to zatím řeší spíš teoreticky, jak by to šlo udělat....
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
Posílas to někomu? Případně mohl bys to hodit sem? DíkyDerken- wrote:Udělám to, večerLDamian wrote:Byl by nekdo ochotny dat si s tim tu praci a spocitat toto?
Kolik kouzel tah/level udrzi mag od meditace do meditace na 10. levelu?
Kolik kouzel tah/level udrzi mag od meditace do meditace na 20. levelu?
Kolik kouzel tah/level udrzi mag od meditace do meditace na 40. levelu?
.
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
Mág 10 lvlu( +6 int, šlo by i +12 myslim v trojkovym equipu -> prsteny + kapuce + amulet)
I kruh -> 6x -> 4x MA, 2x PfA (MA 40 minut, PfA 20 minut)
II kruh -> 6x -> 2x Con, 2x str 2x invis ( 20 minut)
III kruh -> 5x -> 1x entend con, 1x extend str, 1x extend invis, 2x extend plamenka/ keen (staty, invis 20 minut, plamenka 4 minuty)
IV kruh -> 5x -> 3x kamenka, 2x ii (ii 20 minut, kamenka do aleluja)
V kruh -> 3x -> 2x lesser mindblank, 1x packa ( LM 20 minut, packa 1 minuta)
Mág 20 lvl( +12 int na pohodu) -> Dále jsem líný to rozepisovat, protože to je dost individuální dle toho kam mág půjde. Budu uvažovat self buff pro mága a zbytek buffy, kdyby se hrál jako support. Inteligence je maxovaná na úkor například exhalt wizarda nebo jiných variant jako wizard tank a tak dále...
I kruh -> 7x -> 7x20 minut PfA, MA
II kruh -> 7x -> 7x20 minut staty
III kruh -> 7x -> 1x haste( 2 minuty) 6x40 minut staty
IV kruh -> 7x -> 3x exhasty(12 min) , 4x ii(4x20 min)
V kruh -> 6x -> 2 packy, 4x ii ( 4x 40 minut)
VI kruh -> 6x -> 2 pracky, mass hasty 8 minut
VII kruh -> 6x -> 1x ex TS(40minut ), 5x mass hasty ( 20 minut )
VIII kruh -> 6x -> 1x premotion, 1x extend SS, 4x20 minut(ex 40)
IX kruh -> 5x -> převážně bojová kouzla, lze brát extend mind blank (40 minut)
Mág 40 lvl (+12 int)
I kruh -> 9x PfA, MA 9x40 minut
II kruh -> 9x staty 9x40
III kruh -> 9x staty 9x80
IV kruh -> 9x 3x exhasty (24 minut), ii 4x40 minut, 2x keen (hodně dlouho)
V kruh -> 8x 2x packa, ii 6x80 minut
VI kruh -> 8x 2 packy, 6x4 minuty mass haste
VII kruh -> 8x 1x exTS (80 minut), 7x8 minut mass haste
VIII kruh -> 8x 1x premotion (od restartu do restartu), 1x extend SS(80 minut), 4x40 minut (ex80)
IX kruh -> 7x mind blank až 7x80 minut
I kruh -> 6x -> 4x MA, 2x PfA (MA 40 minut, PfA 20 minut)
II kruh -> 6x -> 2x Con, 2x str 2x invis ( 20 minut)
III kruh -> 5x -> 1x entend con, 1x extend str, 1x extend invis, 2x extend plamenka/ keen (staty, invis 20 minut, plamenka 4 minuty)
IV kruh -> 5x -> 3x kamenka, 2x ii (ii 20 minut, kamenka do aleluja)
V kruh -> 3x -> 2x lesser mindblank, 1x packa ( LM 20 minut, packa 1 minuta)
Mág 20 lvl( +12 int na pohodu) -> Dále jsem líný to rozepisovat, protože to je dost individuální dle toho kam mág půjde. Budu uvažovat self buff pro mága a zbytek buffy, kdyby se hrál jako support. Inteligence je maxovaná na úkor například exhalt wizarda nebo jiných variant jako wizard tank a tak dále...
I kruh -> 7x -> 7x20 minut PfA, MA
II kruh -> 7x -> 7x20 minut staty
III kruh -> 7x -> 1x haste( 2 minuty) 6x40 minut staty
IV kruh -> 7x -> 3x exhasty(12 min) , 4x ii(4x20 min)
V kruh -> 6x -> 2 packy, 4x ii ( 4x 40 minut)
VI kruh -> 6x -> 2 pracky, mass hasty 8 minut
VII kruh -> 6x -> 1x ex TS(40minut ), 5x mass hasty ( 20 minut )
VIII kruh -> 6x -> 1x premotion, 1x extend SS, 4x20 minut(ex 40)
IX kruh -> 5x -> převážně bojová kouzla, lze brát extend mind blank (40 minut)
Mág 40 lvl (+12 int)
I kruh -> 9x PfA, MA 9x40 minut
II kruh -> 9x staty 9x40
III kruh -> 9x staty 9x80
IV kruh -> 9x 3x exhasty (24 minut), ii 4x40 minut, 2x keen (hodně dlouho)
V kruh -> 8x 2x packa, ii 6x80 minut
VI kruh -> 8x 2 packy, 6x4 minuty mass haste
VII kruh -> 8x 1x exTS (80 minut), 7x8 minut mass haste
VIII kruh -> 8x 1x premotion (od restartu do restartu), 1x extend SS(80 minut), 4x40 minut (ex80)
IX kruh -> 7x mind blank až 7x80 minut
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
Pěkný... s tím že na 20. lvl je rest na 45 minutách (no možná na 43 nebo tak
na 21. to bylo určo 45 minut), na 30. nejsem ale už na 26. lvlu to byla hodina mezi resty a stále stoupá.
.
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
A jaká byla inteligence těch různých mágů - takhle to měření totiž nemá význam.
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
Maximální co jde neuvažuješ-li tieflinga nebo drowa -tj 18 -> 38 + 12 samozřejmě
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
A kolik to bylo u té postavy na 20. lvlu?
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
18+ 5 + 12 = 35
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
CHci se optat jako laik ktery se absolutně nevyzna v těch vašich hmtlatilkach o plusech a minusech a td.Ja vim jsem k smichu ale sory ja to hraju pro radost
Mam velmistrovskou knihu povolavani,a ted dilema.Všiml jsem si že na 7 kruhu v knize vyvolam stejny sumony jako na 9 kruhu.Ted mě jen zajima jestli mi stači 7 kruh mit v kouzlech nebo je lepši dat si devatej kruh ? Diky za radu 
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
Na expení potřebuješ samozřejmě časem devítku. Ze sedmičky dají skutečně vyvolat devítkový tvorové, ale dle mých pozorování je větší šance, že se ti "nepovedou".
.
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
Takže lepši je si dat devaty kruh misto sedmeho jestli tomu dobře rozumim? Teda to je bomba.U kastera jesou jen 3 pozice na 9 kruhu...a ted si ma jeden vybrat :-/.Když už se likvidovaly z hulkama i hole pro magy tak se taky trochu mělo uvažovat.No co se da dělatNalkanar wrote:Na expení potřebuješ samozřejmě časem devítku. Ze sedmičky dají skutečně vyvolat devítkový tvorové, ale dle mých pozorování je větší šance, že se ti "nepovedou".
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
U zaklinaceNarsith wrote:...U kastera jesou jen 3 pozice na 9 kruhu...
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
Upravím formulaci:
Devítka je nutná pro 100% expení.
Sedmička lze využít k vyvolání devítky, ale pokud nemáš dostatečný skill, tak se ti devítkoví summoni můžou často nezdařit (utrhnout).
Devítka je nutná pro 100% expení.
Sedmička lze využít k vyvolání devítky, ale pokud nemáš dostatečný skill, tak se ti devítkoví summoni můžou často nezdařit (utrhnout).
.