Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Práček »

Garett wrote:
Lord_Berserk wrote:Po jaky droze na Thalii se umira ? Ja sem zkousel pit z kraftu asi 2 ruzny, docela dost a nic to nedalalo (ani nic nevypsalo). Bageshur nato snad umrel ? :mrgreen:
pokud mas maly savy tak te dokaze na podruhy zabit i orci tabak, koren mandragory a podobne:)
a nebo Vug :mrgreen:
Image
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by zachy »

K samotnému jádru tohoto tématu:
Asi o letních prázdninách nebo ještě před nimi se tu řešilo vytváření nových kouzel.
Vhodná nová kouzla na boostění by byla:
Aura síly/obr/char/odol/int nebo stejně jako je to s haste, tzn Mass Haste.
Toto buď jako samotná kouzla nebo to zpřístupnit pomocí nové metamagie "rozlehlé kouzlo" - seslané kouzlo vytvoří auru, která přátelským postavám přidá stejné vlastnosti jakro sesílateli (Seslané kouzlo ovlivní všechny přátelské postavy v oblasti seslání) Zapamatovaná kouzla se ukládají (podle mě minimálně) o 3 úrovně kouzel než obvykle.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Shaman88 »

zachy wrote:K samotnému jádru tohoto tématu:
Asi o letních prázdninách nebo ještě před nimi se tu řešilo vytváření nových kouzel.
Vhodná nová kouzla na boostění by byla:
Aura síly/obr/char/odol/int nebo stejně jako je to s haste, tzn Mass Haste.
Toto buď jako samotná kouzla nebo to zpřístupnit pomocí nové metamagie "rozlehlé kouzlo" - seslané kouzlo vytvoří auru, která přátelským postavám přidá stejné vlastnosti jakro sesílateli (Seslané kouzlo ovlivní všechny přátelské postavy v oblasti seslání) Zapamatovaná kouzla se ukládají (podle mě minimálně) o 3 úrovně kouzel než obvykle.
O nových metamagiích se uvažuje.
Nicméně je to velmi komplikované na implementaci takže se to zatím řeší spíš teoreticky, jak by to šlo udělat....
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Nalkanar »

Derken- wrote:
LDamian wrote:Byl by nekdo ochotny dat si s tim tu praci a spocitat toto?

Kolik kouzel tah/level udrzi mag od meditace do meditace na 10. levelu?
Kolik kouzel tah/level udrzi mag od meditace do meditace na 20. levelu?
Kolik kouzel tah/level udrzi mag od meditace do meditace na 40. levelu?
Udělám to, večer
Posílas to někomu? Případně mohl bys to hodit sem? Díky
.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Derken- »

Mág 10 lvlu( +6 int, šlo by i +12 myslim v trojkovym equipu -> prsteny + kapuce + amulet)

I kruh -> 6x -> 4x MA, 2x PfA (MA 40 minut, PfA 20 minut)
II kruh -> 6x -> 2x Con, 2x str 2x invis ( 20 minut)
III kruh -> 5x -> 1x entend con, 1x extend str, 1x extend invis, 2x extend plamenka/ keen (staty, invis 20 minut, plamenka 4 minuty)
IV kruh -> 5x -> 3x kamenka, 2x ii (ii 20 minut, kamenka do aleluja)
V kruh -> 3x -> 2x lesser mindblank, 1x packa ( LM 20 minut, packa 1 minuta)

Mág 20 lvl( +12 int na pohodu) -> Dále jsem líný to rozepisovat, protože to je dost individuální dle toho kam mág půjde. Budu uvažovat self buff pro mága a zbytek buffy, kdyby se hrál jako support. Inteligence je maxovaná na úkor například exhalt wizarda nebo jiných variant jako wizard tank a tak dále...

I kruh -> 7x -> 7x20 minut PfA, MA
II kruh -> 7x -> 7x20 minut staty
III kruh -> 7x -> 1x haste( 2 minuty) 6x40 minut staty
IV kruh -> 7x -> 3x exhasty(12 min) , 4x ii(4x20 min)
V kruh -> 6x -> 2 packy, 4x ii ( 4x 40 minut)
VI kruh -> 6x -> 2 pracky, mass hasty 8 minut
VII kruh -> 6x -> 1x ex TS(40minut ), 5x mass hasty ( 20 minut )
VIII kruh -> 6x -> 1x premotion, 1x extend SS, 4x20 minut(ex 40)
IX kruh -> 5x -> převážně bojová kouzla, lze brát extend mind blank (40 minut)


Mág 40 lvl (+12 int)

I kruh -> 9x PfA, MA 9x40 minut
II kruh -> 9x staty 9x40
III kruh -> 9x staty 9x80
IV kruh -> 9x 3x exhasty (24 minut), ii 4x40 minut, 2x keen (hodně dlouho)
V kruh -> 8x 2x packa, ii 6x80 minut
VI kruh -> 8x 2 packy, 6x4 minuty mass haste
VII kruh -> 8x 1x exTS (80 minut), 7x8 minut mass haste
VIII kruh -> 8x 1x premotion (od restartu do restartu), 1x extend SS(80 minut), 4x40 minut (ex80)
IX kruh -> 7x mind blank až 7x80 minut
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Nalkanar »

Pěkný... s tím že na 20. lvl je rest na 45 minutách (no možná na 43 nebo tak :mrgreen: na 21. to bylo určo 45 minut), na 30. nejsem ale už na 26. lvlu to byla hodina mezi resty a stále stoupá.
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Shaman88 »

A jaká byla inteligence těch různých mágů - takhle to měření totiž nemá význam.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Derken- »

Maximální co jde neuvažuješ-li tieflinga nebo drowa -tj 18 -> 38 + 12 samozřejmě
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Shaman88 »

A kolik to bylo u té postavy na 20. lvlu?
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Derken- »

18+ 5 + 12 = 35
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Narsith »

CHci se optat jako laik ktery se absolutně nevyzna v těch vašich hmtlatilkach o plusech a minusech a td.Ja vim jsem k smichu ale sory ja to hraju pro radost :mrgreen: Mam velmistrovskou knihu povolavani,a ted dilema.Všiml jsem si že na 7 kruhu v knize vyvolam stejny sumony jako na 9 kruhu.Ted mě jen zajima jestli mi stači 7 kruh mit v kouzlech nebo je lepši dat si devatej kruh ? Diky za radu :)
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Nalkanar »

Na expení potřebuješ samozřejmě časem devítku. Ze sedmičky dají skutečně vyvolat devítkový tvorové, ale dle mých pozorování je větší šance, že se ti "nepovedou".
.
User avatar
Narsith
Šlechtic
Posts: 418
Joined: 13:05 30. Jul 2009

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Narsith »

Nalkanar wrote:Na expení potřebuješ samozřejmě časem devítku. Ze sedmičky dají skutečně vyvolat devítkový tvorové, ale dle mých pozorování je větší šance, že se ti "nepovedou".
Takže lepši je si dat devaty kruh misto sedmeho jestli tomu dobře rozumim? Teda to je bomba.U kastera jesou jen 3 pozice na 9 kruhu...a ted si ma jeden vybrat :-/.Když už se likvidovaly z hulkama i hole pro magy tak se taky trochu mělo uvažovat.No co se da dělat :( I přesto děkuji za radu :)
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by xxxMajkyxxx »

Narsith wrote:...U kastera jesou jen 3 pozice na 9 kruhu...
U zaklinace
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Post by Nalkanar »

Upravím formulaci:
Devítka je nutná pro 100% expení.
Sedmička lze využít k vyvolání devítky, ale pokud nemáš dostatečný skill, tak se ti devítkoví summoni můžou často nezdařit (utrhnout).
.
Locked