Kdybys bral lékárnu skutečně jako smotek obvazů, potom by neměla nemrtvé zraňovat - a také bys ji nemohl používat v boji.Prasokralik wrote:Mno ale léčení lékárnou není pozitivní energie. Já myslím, že kdyby někdo zombíkovi ovázal upadlou ruku, tak ho tím nezabije a ta ruka mu bude na tom obvazu držet žejoKlerické léčení zranuje ne proto, že by to bylo léčení, ale proto, že je to božská intervence, která léčí - a to má samozřejmě na chcípliny opačnej učinek. Můj názor.
Tudíž v to:
a) je takový paradox na podobné bázi jako samodoplnující se potvory a loot, který není třeba řešit, a nemrtvé to zraňovat může dál, stejně jako to můžeš užívat v boji, prostě je to "léčení",
b) nebo to není hromada obvazů, ale něco mírně magického, pracujícího s pozitivní energií, RP okecávku si najde každý sám. Třeba že je to něco napuštěného mastí/sérem na bázi léčivek. A nebo že jsou zombie alergické na bavlnu.