Nemám představu o čem se zde píše,klobouk wrote:Můžu vás poprosit, vedli-li byste debatu dále ve verších?
Vložka
Jistě znáte, ale sranda to je:
http://www.youtube.com/watch?v=axuLimS3FrE
dvojí zoufalství z tématu dýše,
hrozí škubání sečtělé Ambry žil,
můj klid se briskně a zcela vytratil...
