Chovani DM

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Chovani DM

Post by photter »

já teda fakt nevim, vo čem ten pláč je
trpaslík běhá stejně rychle, jako každá jiná postava
vidí stejně daleko, jako každá jiná postava
pokud nechceš hrát adrenalin, proč lezeš do dungu ?
pokud nechceš hrát adrenalin, proč lezeš do neznámejch končin a to eště takovým způsobem, že nastačíš nasadit k útěku, když uvidíš potvoru ?

nekecáš náhodou maličko ? nechodíš ty tam za expem a lootem a neběžíš náhodou na plný pecky, že nestihneš zabrzdit v nebezpečí a vlítneš mezi potvory ? co ? určitě ne...já vim...ale maličký podezření stejně mám :wink: :lol:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Rejty »

photter wrote:nekecáš náhodou maličko ? nechodíš ty tam za expem a lootem a neběžíš náhodou na plný pecky, že nestihneš zabrzdit v nebezpečí a vlítneš mezi potvory ? co ? určitě ne...já vim...ale maličký podezření stejně mám :wink: :lol:
Ted jsi to pekne vystihl. :mrgreen: ...aaale kdyz za tu potvoru jsou tak pekny expy aneb prozkoumavame novy oblasti. :lol:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Lord_Berserk »

ja teda nevim ale i kdyz za prechodem stoji 6 harpiji.... nebo 3 etinove pokazdy kdyz je vidim zareaguju rychlejc nez mi spatri a to i bez pouziti magickyho tlacitka svitici napoveda :mrgreen:

mozna jedine kde je pruser sou orlove ktery se debilne spawnujou ze je vobcas muzes prebehnout a voni se vobjevi za tebou
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Chovani DM

Post by photter »

Lord_Berserk wrote:mozna jedine kde je pruser sou orlove ktery se debilne spawnujou ze je vobcas muzes prebehnout a voni se vobjevi za tebou
žeby trigger od odporně zlýho WBčka ? :twisted:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Chovani DM

Post by kucik »

Lord_Berserk wrote:ja teda nevim ale i kdyz za prechodem stoji 6 harpiji.... nebo 3 etinove pokazdy kdyz je vidim zareaguju rychlejc nez mi spatri a to i bez pouziti magickyho tlacitka svitici napoveda :mrgreen:

mozna jedine kde je pruser sou orlove ktery se debilne spawnujou ze je vobcas muzes prebehnout a voni se vobjevi za tebou
To neni spawnem. Spawnujou se, kdyz se ti nacita lokace. Tohle je o hidu, kterym disponujou. Holt se musis pozorne koukat :mrgreen:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Chovani DM

Post by Theogil I »

Rejty wrote:
photter wrote:nekecáš náhodou maličko ? nechodíš ty tam za expem a lootem a neběžíš náhodou na plný pecky, že nestihneš zabrzdit v nebezpečí a vlítneš mezi potvory ? co ? určitě ne...já vim...ale maličký podezření stejně mám :wink: :lol:
Ted jsi to pekne vystihl. :mrgreen: ...aaale kdyz za tu potvoru jsou tak pekny expy aneb prozkoumavame novy oblasti. :lol:
Běhám jen když musím, už podle stavu konta a mraků zkušeností se pozná, že jsem looter a creeper. :roll: Nic jiného každý volný večer nedělám než že obíhám poklady a zabíjím potvory na které nemám, protože jsou za ně tak úžasné xp. :roll: Zrovna od Rejtyho bych čekal trošku soudnosti a pokud NPC vidí dva kroky od přechodu a já nevím že tam vůbec je pak je to hold smůla a pokud se snažím zdrhnout přes ten přechod a ta svině tam na mě čeká a já se objevuji mrtev tak je to z prominutím na hovno. Když phottere tak zasvěceně píšeš jak já se chovám a že si za to můžu sám, vysvětli mi prosím proč jsi se rozhodl opravovat podtemno ... taky vám viděli na přechody, ale copak ... to hodl nesmíte běhat ale brzdit ... neběháte .. ne ... já vím ... ale maličký podezření stejně mám. :wink:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Chovani DM

Post by photter »

hehe
ale já se zase netajím tím, že mám rád adrenalin, expy, zlato, akci a když někde dostanu po tlamě tak málokdy brečim :mrgreen: :wink:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Chovani DM

Post by Theogil I »

photter wrote:hehe
ale já se zase netajím tím, že mám rád adrenalin, expy, zlato, akci a když někde dostanu po tlamě tak málokdy brečim :mrgreen: :wink:
no vidíš a já se zase netajím tím, že mám rád klidnější hru a možnost prásknout do bot dokud je čas, adrenalinek mám v práci a stejně tak z toho zhuntovaný nervy ... ale s tím brečením máš recht ... jsem prostě cíťa ... ty by jsi asi řekl prototyp plyšáka :D
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani DM

Post by igor »

No docela čumim, ráno dvě stránky a mezitim co sedim ve škole si tu všichni huntí příspěvky! :twisted:
Berserk wrote:kdepa se flaka Paklic a Paces aby nam to konecne zamknul ?
Mylsim že ve vašem případě (vězení) Paklíč s Pačesem zamkli včas :lol:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Rejty »

Jestli nekde jsou monstra primo za prechodem, tak je vhodny to nahlasit. Ovsem pokud to neni tim, ze je tam nekdo nalakal, kdyz utikal...
Vedoucí týmu Thalie
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Chovani DM

Post by OneHeart »

dneska na mě zase čekali revizoři hned za přechodem, jakej prasáckej WB je tam fur dává :(
lokace: Praha -stanice metra Českomoravská, prosím opravit :)
Vaillardo Vran:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Chovani DM

Post by kucik »

Musis maxovat tumble voe. Tyhle potvory jsou pomaly. Kdyz se nezaseknes o nejakej placeable, tak jim plachnes a za nejblizsim rohem nahodis hide.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Kiri »

hhh tady je to bzudna, tu definici DM (Rejtyho pravidlo tri) by bylo fajn nekam vyvesit. Nu a k nadseni co se tesi do podtemna na drowy drzim palce, protoze tam v ramci RP dostane sip mezi voci aniz by stihl jakkoli, kohokoli urazit. No a mozna by bylo fajn nechat s urazk v IC podobe a to v hre, kde by meli opodstatneni, tady na sebe nadavat a ruzne si vyhrozovat rozbijenim drzky (zrovna od toho co je tu udajne asi nejmladsi), je dost zcesty, ne?

No a k celkovymu DM kill: divim se, ze to tu este nekoho prekvapi, u tehle konkretni situace sem nebyl, ale zazil sem jich par sam tudiz znam pocity krivdy a este horke reakce stejne jako RES. Bohuzel musim uznat, ze v pravu urcite zustavaji DM jakozto zastupci bohu a zivota na TH. Diky za moznost projevu a nazoru, diky moc *zamava vsem rukama a odchazi z podia*
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Chovani DM

Post by Theogil I »

Nebo HIDE v kombinaci s HIPSEM, nejen že jsou pomalý, ale i kulový vidí.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Chovani DM

Post by Krata »

Já sem zažil DM kill, bylo to když nám DM dělal takové malé spestření mě a Johnymu když jsme začínali, měli jsme doprovodit mulu nějakýho obchodníka a cestou nás přepadli banditi (nečekaně :D ) .. bylo jich moc a na naše 3 lvl postavy to bylo větší sousto, tak DM kill na jednoho z nich ve chvíli boje a hned se nám hrálo líp.. byl to můj první Q na Thalii a bavil sem se dost :)

OneHeart: Utikat? nee.. mel si to risknout a zautočit na ně, třeba by měli malý OC a malou DMG, k tomu za tyhle svině by mohli být dobrý expi a loot
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked