trpaslík běhá stejně rychle, jako každá jiná postava
vidí stejně daleko, jako každá jiná postava
pokud nechceš hrát adrenalin, proč lezeš do dungu ?
pokud nechceš hrát adrenalin, proč lezeš do neznámejch končin a to eště takovým způsobem, že nastačíš nasadit k útěku, když uvidíš potvoru ?
nekecáš náhodou maličko ? nechodíš ty tam za expem a lootem a neběžíš náhodou na plný pecky, že nestihneš zabrzdit v nebezpečí a vlítneš mezi potvory ? co ? určitě ne...já vim...ale maličký podezření stejně mám