Radim, ja som ťa nechcela obviňovať, išlo o momentálnu situáciu, ale inak sa mi s tebou vždy parádne hralo
to LDamian: no ak to bolo len rýpanie, tak v pohode

s okrádaním, otázkou je, či sa dá urobiť to, aby k tomuto nemohlo dôjsť: dôjde 5 zlodejov do dielne a vyluxuje peniaze Sandre .... alebo .... na 10x jeden zlodej okradne Sandru, až ju vyluxuje ... spomínam Sandru, lebo ona je známa rmeselníčka
A tiež by sa muselo urobiť, že nieže si to všimne len okrádaná osoba, ale nezabúdajme na to, že je okolo ešte kvantum iných postáv a NPC + zabúdate na 1 dôležitú vec !!! zlodej/SD nebude nič robiť, len v HIPSe okrádať postavy ... muselo by sa urobiť, aby vždy pri okrádaní zlodej vypadol z invisu alebo HIPSu... a dochádza zase ku strašne veľa komplikáciám, tak preto som jednoznačne PROTI okrádaniu ako takému