Okradaní bez zabití/zlodějna

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by LDamian »

jachyra wrote:to LDamian - si si to prispôsobil, ako sa ti to páčilo ;)....
Njn měl jsem chuť si trochu rýpnout, přiznávám. :wink:

Co říkáš na to okrádání omezené na peníze? To ti už přijde v pohodě?

Ještě až budu mít víc času bych tu mohl dát nástřel nějaké návaznosti skillu a množství ukradených peněz, i když myslím, že tohle každý WB vycucá z prstu během pár vteřin.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by Radim »

jedine ak by so svojou postavou urobil nejaké fakt nechutné svinstvo, ako napr Carcaroth ;) a bez nejakého odôvodnenia.
No tak mimo téma odůvodnění mám ale opravdu ho vyprávět všem nemusím,Vlastně ho nemusím říkat nikomu
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by jachyra »

Radim, ja som ťa nechcela obviňovať, išlo o momentálnu situáciu, ale inak sa mi s tebou vždy parádne hralo ;)

to LDamian: no ak to bolo len rýpanie, tak v pohode :mrgreen: s okrádaním, otázkou je, či sa dá urobiť to, aby k tomuto nemohlo dôjsť: dôjde 5 zlodejov do dielne a vyluxuje peniaze Sandre .... alebo .... na 10x jeden zlodej okradne Sandru, až ju vyluxuje ... spomínam Sandru, lebo ona je známa rmeselníčka
A tiež by sa muselo urobiť, že nieže si to všimne len okrádaná osoba, ale nezabúdajme na to, že je okolo ešte kvantum iných postáv a NPC + zabúdate na 1 dôležitú vec !!! zlodej/SD nebude nič robiť, len v HIPSe okrádať postavy ... muselo by sa urobiť, aby vždy pri okrádaní zlodej vypadol z invisu alebo HIPSu... a dochádza zase ku strašne veľa komplikáciám, tak preto som jednoznačne PROTI okrádaniu ako takému
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by sendys »

jachyra wrote:Radim, ja som ťa nechcela obviňovať, išlo o momentálnu situáciu, ale inak sa mi s tebou vždy parádne hralo ;)

to LDamian: no ak to bolo len rýpanie, tak v pohode :mrgreen: s okrádaním, otázkou je, či sa dá urobiť to, aby k tomuto nemohlo dôjsť: dôjde 5 zlodejov do dielne a vyluxuje peniaze Sandre .... alebo .... na 10x jeden zlodej okradne Sandru, až ju vyluxuje ... spomínam Sandru, lebo ona je známa rmeselníčka
A tiež by sa muselo urobiť, že nieže si to všimne len okrádaná osoba, ale nezabúdajme na to, že je okolo ešte kvantum iných postáv a NPC + zabúdate na 1 dôležitú vec !!! zlodej/SD nebude nič robiť, len v HIPSe okrádať postavy ... muselo by sa urobiť, aby vždy pri okrádaní zlodej vypadol z invisu alebo HIPSu... a dochádza zase ku strašne veľa komplikáciám, tak preto som jednoznačne PROTI okrádaniu ako takému
Ano pravda v tom byb yl problem ale mampocit ze by slo udelat tak aby to bylo casove omezene a ne aby jel furt dokola stejne jako u porozumeni tam je to taky dany na čas
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by LDamian »

jachyra wrote:Radim, ja som ťa nechcela obviňovať, išlo o momentálnu situáciu, ale inak sa mi s tebou vždy parádne hralo ;)

to LDamian: no ak to bolo len rýpanie, tak v pohode :mrgreen: s okrádaním, otázkou je, či sa dá urobiť to, aby k tomuto nemohlo dôjsť: dôjde 5 zlodejov do dielne a vyluxuje peniaze Sandre .... alebo .... na 10x jeden zlodej okradne Sandru, až ju vyluxuje ... spomínam Sandru, lebo ona je známa rmeselníčka
A tiež by sa muselo urobiť, že nieže si to všimne len okrádaná osoba, ale nezabúdajme na to, že je okolo ešte kvantum iných postáv a NPC + zabúdate na 1 dôležitú vec !!! zlodej/SD nebude nič robiť, len v HIPSe okrádať postavy ... muselo by sa urobiť, aby vždy pri okrádaní zlodej vypadol z invisu alebo HIPSu... a dochádza zase ku strašne veľa komplikáciám, tak preto som jednoznačne PROTI okrádaniu ako takému
No v současném stavu by těch 5 zlodějů přišlo do dílny a předtím než by Sandru (když už ji tedy jmenuješ) okradli, tak by ji ještě museli zabít.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by kucik »

Já vám teda nevim, ale když někoho umlátíte do bezvědomí, tak ho okrást normálně můžete.

Tak co máte pořád s tim zabíjenim?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by DenGrasse »

Věřte tomu, že se to v Týmu tisíckrát přemlelo, než se přijal současnej stav. Neni ideální, ale ideální stav jde docílit jenom s ideálními hráči :wink:
Předchozí stav byl ponechán na vůli hráčů. Řešilo se stále dokola, kdo spáchal jakou prasárnu, bylo řečeno několik desítek domluv a apelů na hráče, vše marno. Luxování inventářů a hrubé zneužívání systému stále pokračovalo. Nedivte se, že se sáhlo k tomuto opatření. Pochybuji, že se současný stav bude měnit bez opravdu vážného důvodu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
G14
Rytíř
Posts: 540
Joined: 16:24 13. Sep 2008
Location: všudezdejší,momentálně Zákupy!

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by G14 »

me se zda byt rozumne,jak je to zavedene ted 8)
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by ravangorn »

Já bych byl pro zavedení okrádání aspoň těch peněz. Přeci jenom si dřív si člověk hlídal každýho půlčíka, aby se k němu nepřibližoval. V dílnách se zatahovali závěsy a kraftilo s pravdivým viděním. Pořád ve střehu. :twisted: Občas se stalo, že nějaká ta stovečka zmizela, ale co.
Když by se dali okrádat jen ty malý přeměty, jako kameny a podobně, tak už by bylo zle. Ale nejsem proti tomu. Prostě prsteny za mega by se museli ukládat do truhel a trezorů. V dílnách bych byl pro zakázání okrádání.
DM
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by Pajule »

já se nedivim , mylsim ž,e současný stav je vyhovující ;)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by kucik »

Já obecně nejsem proti tomu, aby se daly ukrást peníze, či třeba drobné šperky. Přecijen cokoliv má postava u sebe může ztratit, nebo si nechat ukrást, pokud to dává trochu smysl.

Jen se to ale musí napřed pořádně vymyslet.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by sendys »

Ja k tmu chtel zapojit i trocha RP takhle kdyz te nekdo sejme a obere nemuzes nic udelat kdyz sestane to co jsem navrhoval muzes to nahlasit a tim si rict ze mozna ho chytej
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by pilnik »

ja bych osobne byl pro to, aby zlodejove mohli krast jen penize je to rozumnej kompromis mezi nemoznosti cokoliv ukrast a vykradeni celyho invu. Pak mne napadla myslenka /nevim jestli dobra a realizovatelna/ dat pocet okradeni na den/myslim tim mezi meditaci/ podle zlodejskeho levelu jako ma treba monk omracujci pest. Nizke levely by tak nenakradli kde co a z hlediska RP
se do da vysvetlit tak že zloděj si prostě musí umet trochu pozici pro okradeni vypracovat /tim to omezeni na den/ zaroven by mohlo byt nejak levelem omezeno maximum penez kery by mohl ukrast atd.
Jak jsem rikal nevim jak by tohle bylo slozity na naprogramovani...
Obuki - ten vod Škopku
Danseur
Nováček
Posts: 24
Joined: 22:53 28. Sep 2009

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by Danseur »

To co pise Pilnik je myslim hodno zamysleni, protoze poctem pokusu za den by se v podstate eliminoval ten problem s hraci, kteri luxovali inventare. Ovsem kazdy kdo se zastava soucasneho stavu by se mel taky zamyslet nad tim co vlastne zlodej okradacskou akci riskuje. Omezeni na par zlatych denne, bez moznosti ukrast neco cennejsiho ? No ja nevim, ono se to totiz dost casto nepovede a pak "lup, spadla klec !". Když zloděj přijde o ruku, to je pro něj skoro to samy co permka. Je nesmysl, aby šlo bez povšimnutí ukrást něco objemnějšího, nebo těžšího. Ale pak se ozvou ti co se jim nelíbí, že by jim mohl zmizet z invu třeba prsten za milion. Navíc kradené věci by mohli mít na sobě nějakou značku, tak aby je nešlo prodat v normálním obchodě a vydělat tak ty miliony :))
Ja se ptám, je vůbec v pořádku, aby měl někdo u sebe věci za miliony ??!
Fuko - Na první pohled dobrácký, však lehce velkohubý půlčík, dobrý obchodník a mistr práce na koze. Svou skutečnou identitu však poodhaluje v temných uličkách Karathy a za chladných nocí v dorenském lese..
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Post by Czech_Luthor »

sendys wrote:
Lorelei wrote:Jsme konečně rád, že se někdo ozval, že by se začalo něco dít s okrádáním. Na co jiný skill, když OKRÁDANÍ už je. Stačí že v současné době je OKRÁDÁNÍ pro Zloděje opravdu na nic, když bylo tak omezeno a to díky pár lidem, kteří nemají soudnost a okradou jiného hráče do posledního knoflíku. Já bych ho ponechal bez omezení s tím, že by šlo vzít pouze mince do určitého max počtu a věci menších velikosti pouze ložených v inventáři a to do 1 čtverečku a také omezení do určité váhy. Ale opravdu nevím jak je to náročné udělat. Je opravdu smutné hrát čistého zloděje, když nemůžu ani okrádat vlastně nic a nechci někoho zabít. Pak nevím, proč Zloděj je Zloděj a není třeba Odpasťovač, Odemykač nebo něco podobného?
nemluvim nejen o zlodejich ale obecnepro vsechny postavy neboli jaky by to melo vyznam aby to mohl jen zlodejokradani je pokud mam dobre info tak je vypnute a pracuje se na nem tohle je vseobecne pro lidi kteri nejsou zlodeji a chtej byt takto udelany ze zabitim vydelaj takhle by se nemuselo zabijet a zapojilo by se do toho RP a take armada misot toho aby se clovek trapil tim ze prisel o exp a prachy
Jen bych rád dodal že... Rogue neni zloděj, ale tulák v přímém překladu, ZLODĚJ je špatné přeložení.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Locked