No co to sakra je ?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by DenGrasse »

Sobik:

Ne, to jsi došel ke špatnému závěru a nečteš co se píše. Nikde jsem nenapsal, že postava dostane permanentní smrt. Jenom, že je to pokládáno za souhlas k ní z jeho strany. Tj. nemusí se mu stát vůbec nic - ale taky může... :wink:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: No co to sakra je ?

Post by Sobik »

DenGrasse wrote:Ne, to jsi došel ke špatnému závěru a nečteš co se píše. Nikde jsem nenapsal, že postava dostane permanentní smrt. Jenom, že je to pokládáno za souhlas k ní z jeho strany. Tj. nemusí se mu stát vůbec nic - ale taky může... :wink:
Každopádně jsi se (jakožto ten-co-má-jinou-barvu-nicku-než-normální-hráči) vyjádřil v Innfrův prospěch.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by artaxas »

Esuliams wrote:
innfra wrote: Edit: začerněný dialogy jsem viděl všude na fóru, tak nevim co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Co co já? Nějak nechápu proč se tu řeším já... Vysvětlí mi to někdo?
¨sme ve flamesu a cokoliv má šanci rozpoutat bouřlivou debatu se připomene....mimochodem jak to vlastně s tím zabitím bylo?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by kucik »

1. Nechapu, proc ozivujes kazdou chciplotinu, co vidis lezet na zemi.
2. Stejne jako by melo podtemno mit dislike k povrchu, kdyz jde na povrch, mas si ty hodit dislike, kdyz jdes dolu. Takze tohle je tvoje blbost.
3. Kdyz by se o ten mec zabil, tak jsi ho mel zabit a ne cumet a pak brecet na foru.
4. To, ze mela druha postava nulovej pud sebezachovy a rozhodne nejednala podle kodexu Gordula (kterym se ohani) bylo vysvetleno, ale pokud ji to bude takhle snadno porchazet, protoze kazdej jen keca, tak to hrac stejne nepochopi.

Priste misto hvezdickovani udelej, co hvezdickujes, ze delas.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by innfra »

A proč bych tu měl psát jak to bylo, když je to běžící příběh a nemůžu uvádět IC informace na fóru ?

To Esuliams : s tebou nic neřešim :) já tě jen zabil a jako hráči je mi to líto :( K tariel se nemůžu vyjádřit, protože je to IC informace o které ani není rozhodnuto. Jen jsem vrátil rejpanec od artaxase.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by innfra »

Kucík, jak mám vědět kdo hraje dole a kdo nahoře ? Je někde vývěska kde je napsáno já jsem podtemno, já jsem povrch a já jsem to ostatní, pro který neni na thálii zázemí ?

Ano, nezabil jsem ho protože jsem zpanikařil když se začal hejbat.
Oživil jsem ho protože jsem chtěl informace.
A útočit na někoho hned jak ho člověk zmerčí, taky neni dobrý, protože to se taky jinde řešilo a dopadlo to dost špatně pro toho co útočil, takže si radši napíšu tu ** a jdu s křížkem po funuse no...

Za dobu co čtu ten topic, jsem chytil 3x agro, přitom jsem stačil ještě odejít a vychladnout venku s kámošema, vrátim se a mám zase agro, to neni fér :mrgreen:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: No co to sakra je ?

Post by Pajule »

kucík začal bejt tvrdej :D , ale já se nedivim ,taky by mě to naštvalo ;) jinak artaxasi je zbytečný tady dělat tuten spam :roll: + nevim co všichni furt máte s tim začernováním,když je to nahoře ještě zcela od jinýho hráče :roll: řešíte už fakt kraviny kydž to tak řeknu :?
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by artaxas »

Pajule wrote:kucík začal bejt tvrdej :D , ale já se nedivim ,taky by mě to naštvalo ;) jinak artaxasi je zbytečný tady dělat tuten spam :roll: + nevim co všichni furt máte s tim začernováním,když je to nahoře ještě zcela od jinýho hráče :roll: řešíte už fakt kraviny kydž to tak řeknu :?
jo řešíte kraviny, protože tohle nemělo ani začít, flame je ZLO, které se musí potlačovat již na začátku, jakkýkoliv zárodek by měl být zničen. Klidně se obětuju a budu inkvizitor.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by Esuliams »

Když už teda píšu...
To že jsou tady hráči, kteří hrají mizerné RP, to ví každej. To že s tím nic nechtějí dělat, je mnohem horší.
Bohužel, takových hráčů je tady čím dál tím víc a bohužel, dle mého názoru, s tím moc DM nedělají. (velká zaneprázdněnost, málo DM,..?)
Dříve se takovéto prohřešky trestali a to dost přísně. (odebráním XP či odebráním bodů v přesvědčení a podobně...). Ale teď? Teď leda musíme takového hráče ignorovat, či brát jejich rádoby rp.
Neříkám, že moje rp je (či bylo) bezchybné, ale snažím se pořád zlepšovat. Tohle mi dost vadí.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by kucik »

innfra wrote:Kucík, jak mám vědět kdo hraje dole a kdo nahoře ? Je někde vývěska kde je napsáno já jsem podtemno, já jsem povrch a já jsem to ostatní, pro který neni na thálii zázemí ?
A jak to ma vedet ten z podtemna? Jak pises:
innfra wrote: což má mít každej podtemnák nastavený automaticky
Vite, za ty leta jsem prisel na jednu zaijmavou vec. Ti, kteri nejvic rvou a nadavaji na hru druhych maji casto nejvetsi problemy sami se sebou. :wink:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by innfra »

To kučík: když jsem se ptal na podtemno, tak mi bylo řečeno, že ti dole by si měli dávat automaticky disslike. Pokud jsi mě viděl hrát nějaký takovýhle mizerný RP, tak neřeknu ani slovo.

To skaarks: Promiň, že jsem tě obvinil ze špatné RP hry, asi se mi to mělo líbit, ale já to nepochopil.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by Esuliams »

Aha, takže tímto nám bylo vlastně řečeno, že chyba je na naší straně.
Takže si nestěžovat, držet krok...
Asi jsem vážně moc naivní. Takže se zase nic řešit nebude. Dobře dobře...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: No co to sakra je ?

Post by DenGrasse »

Sobik wrote:Každopádně jsi se (jakožto ten-co-má-jinou-barvu-nicku-než-normální-hráči) vyjádřil v Innfrův prospěch.
Ne. Vyjádřil jsem se v neprospěch toho druhého, to je rozdíl :wink:
kucik wrote:1. Nechapu, proc ozivujes kazdou chciplotinu, co vidis lezet na zemi.
2. Stejne jako by melo podtemno mit dislike k povrchu, kdyz jde na povrch, mas si ty hodit dislike, kdyz jdes dolu. Takze tohle je tvoje blbost.
3. Kdyz by se o ten mec zabil, tak jsi ho mel zabit a ne cumet a pak brecet na foru.
4. To, ze mela druha postava nulovej pud sebezachovy a rozhodne nejednala podle kodexu Gordula (kterym se ohani) bylo vysvetleno, ale pokud ji to bude takhle snadno porchazet, protoze kazdej jen keca, tak to hrac stejne nepochopi.
Priste misto hvezdickovani udelej, co hvezdickujes, ze delas.
:wink:

příště ho zabij a je to.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by innfra »

že já něco říkal, no škoda že nemám skili ve schovávání abych se mohl skovat a s nikým nemusel ani mluvit a věděl bych všechno. Diť jsem ani nechtěl aby ho někdo trestal, jen jsem chtěl vysvětlit co se vlastně stalo a co jsem udělal špatně.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: No co to sakra je ?

Post by artaxas »

innfra wrote:že já něco říkal
Říkám že flames je ZLO, nenechte nalákat své příspěvky právě do této sekce a vyvarujte se jí obloukem!!!
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Locked