Ne, to jsi došel ke špatnému závěru a nečteš co se píše. Nikde jsem nenapsal, že postava dostane permanentní smrt. Jenom, že je to pokládáno za souhlas k ní z jeho strany. Tj. nemusí se mu stát vůbec nic - ale taky může...
No co to sakra je ?
Re: No co to sakra je ?
Sobik:
Ne, to jsi došel ke špatnému závěru a nečteš co se píše. Nikde jsem nenapsal, že postava dostane permanentní smrt. Jenom, že je to pokládáno za souhlas k ní z jeho strany. Tj. nemusí se mu stát vůbec nic - ale taky může...
Ne, to jsi došel ke špatnému závěru a nečteš co se píše. Nikde jsem nenapsal, že postava dostane permanentní smrt. Jenom, že je to pokládáno za souhlas k ní z jeho strany. Tj. nemusí se mu stát vůbec nic - ale taky může...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: No co to sakra je ?
Každopádně jsi se (jakožto ten-co-má-jinou-barvu-nicku-než-normální-hráči) vyjádřil v Innfrův prospěch.DenGrasse wrote:Ne, to jsi došel ke špatnému závěru a nečteš co se píše. Nikde jsem nenapsal, že postava dostane permanentní smrt. Jenom, že je to pokládáno za souhlas k ní z jeho strany. Tj. nemusí se mu stát vůbec nic - ale taky může...
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: No co to sakra je ?
¨sme ve flamesu a cokoliv má šanci rozpoutat bouřlivou debatu se připomene....mimochodem jak to vlastně s tím zabitím bylo??Esuliams wrote:Co co já? Nějak nechápu proč se tu řeším já... Vysvětlí mi to někdo?innfra wrote: Edit: začerněný dialogy jsem viděl všude na fóru, tak nevim co proti tomu máš... jo vlastně to že jsem zabil esuli a je mi to líto, ale z hlediska příběhu se to muselo stát.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: No co to sakra je ?
1. Nechapu, proc ozivujes kazdou chciplotinu, co vidis lezet na zemi.
2. Stejne jako by melo podtemno mit dislike k povrchu, kdyz jde na povrch, mas si ty hodit dislike, kdyz jdes dolu. Takze tohle je tvoje blbost.
3. Kdyz by se o ten mec zabil, tak jsi ho mel zabit a ne cumet a pak brecet na foru.
4. To, ze mela druha postava nulovej pud sebezachovy a rozhodne nejednala podle kodexu Gordula (kterym se ohani) bylo vysvetleno, ale pokud ji to bude takhle snadno porchazet, protoze kazdej jen keca, tak to hrac stejne nepochopi.
Priste misto hvezdickovani udelej, co hvezdickujes, ze delas.
2. Stejne jako by melo podtemno mit dislike k povrchu, kdyz jde na povrch, mas si ty hodit dislike, kdyz jdes dolu. Takze tohle je tvoje blbost.
3. Kdyz by se o ten mec zabil, tak jsi ho mel zabit a ne cumet a pak brecet na foru.
4. To, ze mela druha postava nulovej pud sebezachovy a rozhodne nejednala podle kodexu Gordula (kterym se ohani) bylo vysvetleno, ale pokud ji to bude takhle snadno porchazet, protoze kazdej jen keca, tak to hrac stejne nepochopi.
Priste misto hvezdickovani udelej, co hvezdickujes, ze delas.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: No co to sakra je ?
A proč bych tu měl psát jak to bylo, když je to běžící příběh a nemůžu uvádět IC informace na fóru ?
To Esuliams : s tebou nic neřešim
já tě jen zabil a jako hráči je mi to líto
K tariel se nemůžu vyjádřit, protože je to IC informace o které ani není rozhodnuto. Jen jsem vrátil rejpanec od artaxase.
To Esuliams : s tebou nic neřešim
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: No co to sakra je ?
Kucík, jak mám vědět kdo hraje dole a kdo nahoře ? Je někde vývěska kde je napsáno já jsem podtemno, já jsem povrch a já jsem to ostatní, pro který neni na thálii zázemí ?
Ano, nezabil jsem ho protože jsem zpanikařil když se začal hejbat.
Oživil jsem ho protože jsem chtěl informace.
A útočit na někoho hned jak ho člověk zmerčí, taky neni dobrý, protože to se taky jinde řešilo a dopadlo to dost špatně pro toho co útočil, takže si radši napíšu tu ** a jdu s křížkem po funuse no...
Za dobu co čtu ten topic, jsem chytil 3x agro, přitom jsem stačil ještě odejít a vychladnout venku s kámošema, vrátim se a mám zase agro, to neni fér
Ano, nezabil jsem ho protože jsem zpanikařil když se začal hejbat.
Oživil jsem ho protože jsem chtěl informace.
A útočit na někoho hned jak ho člověk zmerčí, taky neni dobrý, protože to se taky jinde řešilo a dopadlo to dost špatně pro toho co útočil, takže si radši napíšu tu ** a jdu s křížkem po funuse no...
Za dobu co čtu ten topic, jsem chytil 3x agro, přitom jsem stačil ještě odejít a vychladnout venku s kámošema, vrátim se a mám zase agro, to neni fér
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: No co to sakra je ?
kucík začal bejt tvrdej
, ale já se nedivim ,taky by mě to naštvalo
jinak artaxasi je zbytečný tady dělat tuten spam
+ nevim co všichni furt máte s tim začernováním,když je to nahoře ještě zcela od jinýho hráče
řešíte už fakt kraviny kydž to tak řeknu 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: No co to sakra je ?
jo řešíte kraviny, protože tohle nemělo ani začít, flame je ZLO, které se musí potlačovat již na začátku, jakkýkoliv zárodek by měl být zničen. Klidně se obětuju a budu inkvizitor.Pajule wrote:kucík začal bejt tvrdej, ale já se nedivim ,taky by mě to naštvalo
jinak artaxasi je zbytečný tady dělat tuten spam
+ nevim co všichni furt máte s tim začernováním,když je to nahoře ještě zcela od jinýho hráče
řešíte už fakt kraviny kydž to tak řeknu
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: No co to sakra je ?
Když už teda píšu...
To že jsou tady hráči, kteří hrají mizerné RP, to ví každej. To že s tím nic nechtějí dělat, je mnohem horší.
Bohužel, takových hráčů je tady čím dál tím víc a bohužel, dle mého názoru, s tím moc DM nedělají. (velká zaneprázdněnost, málo DM,..?)
Dříve se takovéto prohřešky trestali a to dost přísně. (odebráním XP či odebráním bodů v přesvědčení a podobně...). Ale teď? Teď leda musíme takového hráče ignorovat, či brát jejich rádoby rp.
Neříkám, že moje rp je (či bylo) bezchybné, ale snažím se pořád zlepšovat. Tohle mi dost vadí.
To že jsou tady hráči, kteří hrají mizerné RP, to ví každej. To že s tím nic nechtějí dělat, je mnohem horší.
Bohužel, takových hráčů je tady čím dál tím víc a bohužel, dle mého názoru, s tím moc DM nedělají. (velká zaneprázdněnost, málo DM,..?)
Dříve se takovéto prohřešky trestali a to dost přísně. (odebráním XP či odebráním bodů v přesvědčení a podobně...). Ale teď? Teď leda musíme takového hráče ignorovat, či brát jejich rádoby rp.
Neříkám, že moje rp je (či bylo) bezchybné, ale snažím se pořád zlepšovat. Tohle mi dost vadí.
Re: No co to sakra je ?
A jak to ma vedet ten z podtemna? Jak pises:innfra wrote:Kucík, jak mám vědět kdo hraje dole a kdo nahoře ? Je někde vývěska kde je napsáno já jsem podtemno, já jsem povrch a já jsem to ostatní, pro který neni na thálii zázemí ?
Vite, za ty leta jsem prisel na jednu zaijmavou vec. Ti, kteri nejvic rvou a nadavaji na hru druhych maji casto nejvetsi problemy sami se sebou.innfra wrote: což má mít každej podtemnák nastavený automaticky
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: No co to sakra je ?
To kučík: když jsem se ptal na podtemno, tak mi bylo řečeno, že ti dole by si měli dávat automaticky disslike. Pokud jsi mě viděl hrát nějaký takovýhle mizerný RP, tak neřeknu ani slovo.
To skaarks: Promiň, že jsem tě obvinil ze špatné RP hry, asi se mi to mělo líbit, ale já to nepochopil.
To skaarks: Promiň, že jsem tě obvinil ze špatné RP hry, asi se mi to mělo líbit, ale já to nepochopil.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: No co to sakra je ?
Aha, takže tímto nám bylo vlastně řečeno, že chyba je na naší straně.
Takže si nestěžovat, držet krok...
Asi jsem vážně moc naivní. Takže se zase nic řešit nebude. Dobře dobře...
Takže si nestěžovat, držet krok...
Asi jsem vážně moc naivní. Takže se zase nic řešit nebude. Dobře dobře...
Re: No co to sakra je ?
Ne. Vyjádřil jsem se v neprospěch toho druhého, to je rozdílSobik wrote:Každopádně jsi se (jakožto ten-co-má-jinou-barvu-nicku-než-normální-hráči) vyjádřil v Innfrův prospěch.
kucik wrote:1. Nechapu, proc ozivujes kazdou chciplotinu, co vidis lezet na zemi.
2. Stejne jako by melo podtemno mit dislike k povrchu, kdyz jde na povrch, mas si ty hodit dislike, kdyz jdes dolu. Takze tohle je tvoje blbost.
3. Kdyz by se o ten mec zabil, tak jsi ho mel zabit a ne cumet a pak brecet na foru.
4. To, ze mela druha postava nulovej pud sebezachovy a rozhodne nejednala podle kodexu Gordula (kterym se ohani) bylo vysvetleno, ale pokud ji to bude takhle snadno porchazet, protoze kazdej jen keca, tak to hrac stejne nepochopi.
Priste misto hvezdickovani udelej, co hvezdickujes, ze delas.
příště ho zabij a je to.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: No co to sakra je ?
že já něco říkal, no škoda že nemám skili ve schovávání abych se mohl skovat a s nikým nemusel ani mluvit a věděl bych všechno. Diť jsem ani nechtěl aby ho někdo trestal, jen jsem chtěl vysvětlit co se vlastně stalo a co jsem udělal špatně.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: No co to sakra je ?
Říkám že flames je ZLO, nenechte nalákat své příspěvky právě do této sekce a vyvarujte se jí obloukem!!!innfra wrote:že já něco říkal
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář