Okradaní bez zabití/zlodějna
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Řešil bych to opačně, vrátil původní systém, jak byl a postupně řešil jeho zdokonalení. Doplnil k ostáním pravidlům, že se nesmí okrádat opakovaně u jedné postavy a předměty rozměrných velikostí. V případě, že sebe to povede, položí na zem a postava se upozorní, že jí něco upadlo. V případě zneužití by byla postava zloděje stejně tak jako u porušení ostatních pravidel potrestána. No a pak se můžeme dohadovat na zlepšeních. Protože si to musíme přiznat vypnulo se to jen kvůli par lidem co nemají soudnost.?!
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Ty lidi už tu nehrají a máme jistotu, že se podobní kréťani neobjeví znovu?Lorelei wrote:Řešil bych to opačně, vrátil původní systém, jak byl a postupně řešil jeho zdokonalení. Doplnil k ostáním pravidlům, že se nesmí okrádat opakovaně u jedné postavy a předměty rozměrných velikostí. V případě, že sebe to povede, položí na zem a postava se upozorní, že jí něco upadlo. V případě zneužití by byla postava zloděje stejně tak jako u porušení ostatních pravidel potrestána. No a pak se můžeme dohadovat na zlepšeních. Protože si to musíme přiznat vypnulo se to jen kvůli par lidem co nemají soudnost.?!
Pokud vrátit, jsem pro aby mohlo jít krást pouze zlato a jsem ochoten v názorech ustoupit ještě na hranici věci o velikosti 1 mince volně ložené v inventoráři (nikoli na sobě nebo v "batůžku"). Systémovým věcem a večem zvláštní RP hodnoty dosadit přívlastek neodcizitelné. Dále pokus o krádež je akcí a tudíž vyhodí SD z hidu, stejně tak zruší případnou neviditelnost. Množství odcizených penězí řešil někde LDamian (to se mi líbilo - jednalo se o závislost lvl zloděje vs. maximální množství zlatých které lze jedním pokusem zcizit), tento model, tedy hodnotu ve zlatých bych aplikoval i na maximální cenu předmětu, který může být zcizen. Tak aby se zabránilo tomu, že zloděj bude chodit po městě a okrádat lidi pořád dokola navrhuji upravit počet možností okrádání (podobně jako jsou např. Ki zásahy u WM) na 1 + 1/5lvl zloděje (tj. 5 pokusů o okrádání na 20 lvl za "meditaci") a do pravidel ujednat, maximálně jeden pokus okrást tu samou osobu za restart. Nastavení obtížnosti okradení vs. odhalení a následky odhalení nechám na povolanějších matematických či jinak lépe vybavených hlavách. V žádném případě nesouhlasím s návrácením původního stavu, ve kterém pár dobytků znepříjemnilo hru tolika lidem, že to není zdrávo.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Napsal si zde spoustu pěkných podmínek pro okrádání. To znamená, že se dostáváme znovu, kde to bylo a to že žádné okrádání nebude. Někdo to musí udělat a vložit do hry. Do současné doby asi skoro ¾ roku se to nevyřešilo, tak to asi nevyřešíme za týden. Proto jsme pro to spustit a pak řešit vylepšení za pochodu. Nevím, proč všichni špatně koukají na okrádání, to se všichni bojí, že přijdou o své zlato a předměty? Zloděj krade s tím, že musí mít strach, protože ho chytí a má smůlu. A řešit že třeba 2 x za den bude moci okrádat, to by rovnou mohl třeba válečník jen 2 x za den použít sražení. Jsme pro nějaké rozumné omezení, ale není čas a do současné doby nebyl, proto se to raději vypnulo.
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
1) zloděj patří do basy nebo na šiběniciLorelei wrote:Napsal si zde spoustu pěkných podmínek pro okrádání. To znamená, že se dostáváme znovu, kde to bylo a to že žádné okrádání nebude. Někdo to musí udělat a vložit do hry. Do současné doby asi skoro ¾ roku se to nevyřešilo, tak to asi nevyřešíme za týden. Proto jsme pro to spustit a pak řešit vylepšení za pochodu. Nevím, proč všichni špatně koukají na okrádání, to se všichni bojí, že přijdou o své zlato a předměty? Zloděj krade s tím, že musí mít strach, protože ho chytí a má smůlu. A řešit že třeba 2 x za den bude moci okrádat, to by rovnou mohl třeba válečník jen 2 x za den použít sražení. Jsme pro nějaké rozumné omezení, ale není čas a do současné doby nebyl, proto se to raději vypnulo.
2) pokud má být zlodej přípustný, pak souhlasím s Theogilem
3) Byl bych spíš pro to, aby to byl skutečně tulák, který sem tam něco zcizí, než profesionální kriminálník.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Reknu ti tajemstvi. Vsechno nekdo musi udelat a vlozit do hry. A ten nekdo jsem ve vetsine pripadu ja.Lorelei wrote:Někdo to musí udělat a vložit do hry.
Chces zavest do pravidel co a jak se smi krast. Muzes mi ale vysvetlit, kdo a jak bude kontrolovat, jestli to nekdo porusuje? Vzpomen si, jak dlouho jsme resili, kdoze to ty prasarny vlastne dela a jak dlouho jsi toho hraci hajil.
Nevidim zadny smysl v tom, vratit se o krok zpet a zazivat to same zase znovu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
No bylo by to asi moc prace pro tebe a problem by to vyresilo, uplne znemoznit okradat hrace a aby slo okradat jen NPC tak aby si ten zlodej taky neco vydelal, sou lidi ktery craft nebavy treba ja hraju v NWN asi 6 let zlodeje (Galia Hent) a nikdy sem necraftil vzdy sem vydelaval na looteni pokladu kradl sem obcas ale kdys to bylo neco cenne tak sem to polozil na zem u obeti nebo sem to zahral nejak RP.kucik wrote:Reknu ti tajemstvi. Vsechno nekdo musi udelat a vlozit do hry. A ten nekdo jsem ve vetsine pripadu ja.Lorelei wrote:Někdo to musí udělat a vložit do hry.
Chces zavest do pravidel co a jak se smi krast. Muzes mi ale vysvetlit, kdo a jak bude kontrolovat, jestli to nekdo porusuje? Vzpomen si, jak dlouho jsme resili, kdoze to ty prasarny vlastne dela a jak dlouho jsi toho hraci hajil.
Nevidim zadny smysl v tom, vratit se o krok zpet a zazivat to same zase znovu.
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Ono ale prave neni smyslem, aby se kradenim nejak mnozil majetek na ukor NPC, takze v uvahu pripada spise jen okradani PC.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Jednou ze základních premis světa, na které se Tým dokáže dohodnout, je snažit se omezit co nejvíce generování "prázdných zisků". Takže okrádání NPC určitě nebude.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Takze kradeni zruseno naveky protoze vase vyhrady(vymluvy) svedci o tom ze situace jake je ted kazdemu krom zlodeju vyhovuje?
A nevim proc vsem na vsech servrech vadi ze si nekdo zvoli jiny spusob vydelku nez furt drepet u stolku a klikat na jednicku.
Na Demone sem stravil v Zlatym Dole kde sem okradal NPC Duegary ktere sem pak musel zabit aby spawnuli dalsi o lahve kritickych leceni asi 4 hodiny a nazbiral sem asi 300 lahvicek to snad neni moc velkej vydelek rozhodne sem u toho zazil vic vzruseni jak u craftu.
edit: a taky tech minus 30 bodu se da dohnat na vysokym levelu tak nevim oc vam de?!!
radsi chcete aby zlodej nekoho zabil a okradl ho potom to se hracim urcite bude vic libit ze?
A nevim proc vsem na vsech servrech vadi ze si nekdo zvoli jiny spusob vydelku nez furt drepet u stolku a klikat na jednicku.
Na Demone sem stravil v Zlatym Dole kde sem okradal NPC Duegary ktere sem pak musel zabit aby spawnuli dalsi o lahve kritickych leceni asi 4 hodiny a nazbiral sem asi 300 lahvicek to snad neni moc velkej vydelek rozhodne sem u toho zazil vic vzruseni jak u craftu.
edit: a taky tech minus 30 bodu se da dohnat na vysokym levelu tak nevim oc vam de?!!
radsi chcete aby zlodej nekoho zabil a okradl ho potom to se hracim urcite bude vic libit ze?
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Je to velke spiknuti proti zlodejum. Predstav si to. 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Ale no tak klídek Galio
Prostě se smiř, že tohle je jiný modul a tady mají své pravidla a okrádání tu nechcou.
Nemůžeš to nikomu vnutit, aby to tu bylo jak chceš ty a nebo aby to tu bylo jak na jiném modulu
.
Už to dál prosím neřešte.
PS: na démoně tak nechcou devast a nebo kamy třeba
Prostě se smiř, že tohle je jiný modul a tady mají své pravidla a okrádání tu nechcou.
Nemůžeš to nikomu vnutit, aby to tu bylo jak chceš ty a nebo aby to tu bylo jak na jiném modulu
Už to dál prosím neřešte.
PS: na démoně tak nechcou devast a nebo kamy třeba
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Okrádání tu chcou, problém bylo jeho zneužívání k luxování invu. Proto je "dočasně" zastavené a řešit by se mělo.-RoF- wrote: Prostě se smiř, že tohle je jiný modul a tady mají své pravidla a okrádání tu nechcou.
Už to dál prosím neřešte.
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Řešit okrádání má smysl až tehdy, až budou k dispozici systémy, které ho trochu zreální. Např. pokud někoho okradete v dohledu stráže, ta vás zahlídne a šup, už po vás půjde...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Možná by se mělo dočasně zakázat kouzlit, co kdyby někdo čaroval nekromancii v dohledu stráže? A taky zakázat PvP, dočasně než budou systémy, kdyby někdo přepadal v dohledu stráže. Nakonec bude možná nejlepší Thalii pozastavit (dočasně), než se udělají zreálňující systémy na všechny akce a systém, který bude monitorovat jak kdo systémy užívá (jestli dostatečně reálně a na základě toho každé postavě přidělí body, podle kterých se k ní budou DM chovat).DenGrasse wrote:Řešit okrádání má smysl až tehdy, až budou k dispozici systémy, které ho trochu zreální. Např. pokud někoho okradete v dohledu stráže, ta vás zahlídne a šup, už po vás půjde...
Re: Okradaní bez zabití/zlodějna
Klííídéééék se zbytečně provokujete a dohadujete 
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*