Trofeje a lovci odměn
Re: Trofeje a lovci odměn
Innfro no co tak obcházím lovce, tak třeba ten v Karathře tam většinou má nabídku až po hodině, nikdy neměl nabídku pár minut po restu. A u těch ostatních je to různé.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Trofeje a lovci odměn
Nedělej ze mě vola! Já tu hraju už rok, funguje to vždy stejně. Protože jinak je divný, že já tu nabídku tam měl vždy.-RoF- wrote:Innfro no co tak obcházím lovce, tak třeba ten v Karathře tam většinou má nabídku až po hodině, nikdy neměl nabídku pár minut po restu. A u těch ostatních je to různé.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Trofeje a lovci odměn
A já tu hraju krátkou chvíli, abych věděl, že nikdy nemá cenu se zbytečně přeřvávat a raději hledat společné a kloudné řešení, takové aby byly obě strany spokojeny.innfra wrote:Nedělej ze mě vola! Já tu hraju už rok, funguje to vždy stejně. Protože jinak je divný, že já tu nabídku tam měl vždy.-RoF- wrote:Innfro no co tak obcházím lovce, tak třeba ten v Karathře tam většinou má nabídku až po hodině, nikdy neměl nabídku pár minut po restu. A u těch ostatních je to různé.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Trofeje a lovci odměn
skvělý je nápad s tím, posílit danou lovenou potvoru - tím by skvěle korespondoval důvod, proč je na seznamu -> je silnjší, nebezpečnější, je třeba jí odstranit a město, za to zaplatí
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Trofeje a lovci odměn
Fakt je nutný se hádat, kdy se u lovce objeví nabídka, která se objevuje v náhodnou dobu?innfra wrote: Nedělej ze mě vola! Já tu hraju už rok, funguje to vždy stejně. Protože jinak je divný, že já tu nabídku tam měl vždy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Trofeje a lovci odměn
Já se nehádám, ale moje zkušenost je taková to:
5-15 minut po restartu přijdu k lovci co se loví? Loví se kyselé ohnisko asi 3x za týden, se lovilo...
pokaždý kamkoliv přijdu tak tam tu pobídku od lovce mám, tak jsem asi buglej nebo nevim. Jako taky už jsem zažil, kolikrát že se nic nelovilo, ale za celý týden potkat jen jednu low trofej, to mi připadá divný, když ty ostatní lepší dražší trofeje tam visej... nevim proč někdo nemůže jít a ulovit je.
Já ty dražší z hvozdu, nechodim, protože mi přijde trapný tam jít a sám to tam vybít, radši si počkám na nějakou partu... Jediný co chodim je občas gorila, když jí potřebuju do craftu.
5-15 minut po restartu přijdu k lovci co se loví? Loví se kyselé ohnisko asi 3x za týden, se lovilo...
pokaždý kamkoliv přijdu tak tam tu pobídku od lovce mám, tak jsem asi buglej nebo nevim. Jako taky už jsem zažil, kolikrát že se nic nelovilo, ale za celý týden potkat jen jednu low trofej, to mi připadá divný, když ty ostatní lepší dražší trofeje tam visej... nevim proč někdo nemůže jít a ulovit je.
Já ty dražší z hvozdu, nechodim, protože mi přijde trapný tam jít a sám to tam vybít, radši si počkám na nějakou partu... Jediný co chodim je občas gorila, když jí potřebuju do craftu.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Trofeje a lovci odměn
Hm, no pěkné...
To Rav: Tohle není řešení. Tím docílíš akorát toho, že si pár lidí bude chvilku dávat pozor, ale logovat u lovce a strkat mu trofeje hned po restartu se bude i nadále. Ale nijak to ohlídat tímto způsobem nejde. Slabší postava momentálně nemá šanci se dostat k odměně.
To bahnak: Pokud vím, momentálně nehraješ na povrchu. tak si hraj v klidu dole, tam máš šanci se dostat k odměně. Tenhle týden jsem pravidelně obcházela lovce. Ani se čtyřmi lovci, o kterých vím, jsem se nedostala k žádný odměně. Většinou říkají, že se nic neloví. Proč?protože u nich "někdo" loguje s plným invem. (jistě a když se loví něco o dost silnějšího tak to tam zůstává, proč by se ti vysocí lvly namáhali s plnejma batůžkama a riskovali svý pohodlný krčky).
To Rof: Tak to jsem od tebe čekala. A že ses ozval zrovna jako kdyby to bylo namířený jenom proti tobě. Jistě, klesnou vám tím zisky, ale aspoń budeme mít šanci my ostatní. Ano, taky si můžu nalovit plnej inventář, ale jak nejspíš tušíš, nemám chuť něco takového dělat. Nebaví mě to. A k čemu to teď je? Jen hromadit prachy? Tak Arie holt nebude mít penízky hned, ale bude muset vyrazit přesně na to, co se loví v tu dobu. A uklidni se, opravdu nejsi jedinej, kdo tohle dělá.
Souhlasím s Damianem a Theogilem a děkuju Kucikovi, že nám snad umožní výpravy, které budou zakončené velkou odměnou.
To Rav: Tohle není řešení. Tím docílíš akorát toho, že si pár lidí bude chvilku dávat pozor, ale logovat u lovce a strkat mu trofeje hned po restartu se bude i nadále. Ale nijak to ohlídat tímto způsobem nejde. Slabší postava momentálně nemá šanci se dostat k odměně.
To bahnak: Pokud vím, momentálně nehraješ na povrchu. tak si hraj v klidu dole, tam máš šanci se dostat k odměně. Tenhle týden jsem pravidelně obcházela lovce. Ani se čtyřmi lovci, o kterých vím, jsem se nedostala k žádný odměně. Většinou říkají, že se nic neloví. Proč?protože u nich "někdo" loguje s plným invem. (jistě a když se loví něco o dost silnějšího tak to tam zůstává, proč by se ti vysocí lvly namáhali s plnejma batůžkama a riskovali svý pohodlný krčky).
To Rof: Tak to jsem od tebe čekala. A že ses ozval zrovna jako kdyby to bylo namířený jenom proti tobě. Jistě, klesnou vám tím zisky, ale aspoń budeme mít šanci my ostatní. Ano, taky si můžu nalovit plnej inventář, ale jak nejspíš tušíš, nemám chuť něco takového dělat. Nebaví mě to. A k čemu to teď je? Jen hromadit prachy? Tak Arie holt nebude mít penízky hned, ale bude muset vyrazit přesně na to, co se loví v tu dobu. A uklidni se, opravdu nejsi jedinej, kdo tohle dělá.
Souhlasím s Damianem a Theogilem a děkuju Kucikovi, že nám snad umožní výpravy, které budou zakončené velkou odměnou.
Re: Trofeje a lovci odměn
Hele, než něco napíšete, napočítejte do desíti, několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Fakt to pomáhá.

A pak kdo tu šíří ty mystifikaceravangorn wrote: Do trezoru to schovávat nemá cenu, je potom neprodejná (u kůží je to jedno - kraftit se daj stejně).
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Trofeje a lovci odměn
Téma jsem nepřečetl celé a místo toho jsem zapojil svůj mozek a řešení je zde! Je jednoduché, elegantní a spokojeni budou všichni, včetně WB, protože ušetříme nějaký ty scripty- zrušit loveckou sezónu! *očekává bouřlivý potlesk*
Re: Trofeje a lovci odměn
Téda a to jsi vymýšlel dlouho, že jo? Tak Nomísku šup, zruš to, tady pán si tak váží tvé práce, nápadů, nasazení a volného času který jste vy scripteři ochotní nám všem ostatním věnovat, že po dlouhé rozvaze navrhuje výmaz. *bouřlivě tleská*Sapal wrote:Téma jsem nepřečetl celé a místo toho jsem zapojil svůj mozek a řešení je zde! Je jednoduché, elegantní a spokojeni budou všichni, včetně WB, protože ušetříme nějaký ty scripty- zrušit loveckou sezónu! *očekává bouřlivý potlesk*
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Trofeje a lovci odměn
Jestli jsem to dobře pochopil, tak to sem Esulliams postla, protože si nemohla vydělat u toho Lovce odměn. Naštvalo ji to, pže se to několikrát opakovalo. Inu to chápu, to je normální, u všech, tak jako tamtu madam naštvalo že se ji nedařilo ochočit jezevce (v jinem topicu).
Za mě, já tedy do teď nějak ani nevím kde takový lovci vubec jsou (po dnesku se asi porozhlednu po nich). Jen chci říci že do ted jsem si vystacil s financema a k tem lovcum jsem chodit nemusel.
Co se týká řešení. Líbilo se mi to co navrhnul L_Damian s tim tagem. Coz je realne. Otazka zda by se do toho nekomu chtelo.
Za mě, já tedy do teď nějak ani nevím kde takový lovci vubec jsou (po dnesku se asi porozhlednu po nich). Jen chci říci že do ted jsem si vystacil s financema a k tem lovcum jsem chodit nemusel.
Co se týká řešení. Líbilo se mi to co navrhnul L_Damian s tim tagem. Coz je realne. Otazka zda by se do toho nekomu chtelo.
Re: Trofeje a lovci odměn
Máš pravdu, samozřejmě vydělat jde i jinak, ale pamatuji si jak jsme jednou udělali výpravu na vůdce orků. V té době pro nás (nemluvím o mě a Esu) riziko jak prase. No dali jsme to a najednou lovec nedá ani zlaťák. Hm moc nás to tedy nepotěšilo, když naše postavy tam nastavovaly krk.
Prostě to naštve, skriptér tohle skriptoval kvůli mini autoqustům, což se mu podařilo, dokud si z toho někdo nezačal dělat zlatý důl. Prostě skuste se zamyslet jestli je zapotřebí ostatním kazit hru a trhnout na tom balík.
Ale dělat pro to další a další systémy je zbytečnost. Buď se skriptéři mužou zabývat věcma které nám hru zpříjemní, nebo věcma, které budou dodržovat pořádek a policajtovat. A určitě tu není taková drtivá věšina, že by tento systém byl potřeba.
Prostě to naštve, skriptér tohle skriptoval kvůli mini autoqustům, což se mu podařilo, dokud si z toho někdo nezačal dělat zlatý důl. Prostě skuste se zamyslet jestli je zapotřebí ostatním kazit hru a trhnout na tom balík.
Ale dělat pro to další a další systémy je zbytečnost. Buď se skriptéři mužou zabývat věcma které nám hru zpříjemní, nebo věcma, které budou dodržovat pořádek a policajtovat. A určitě tu není taková drtivá věšina, že by tento systém byl potřeba.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Trofeje a lovci odměn
Sohlas, obtíž je ale v tom, že pokud to nebude mít systémové omezení v každé době se najde někdo či něco co to bude mrvit a můžeš mu nebo tomu říkat co chceš. Jako u všeho ostatního podobného mi připadá, že rčení o cestě do pekla jež je lemována samými dobrými skutky je platné, bylo platné a bude platné. Na nespolehlivý lidský mozek a lidský faktor se v tomto nelze spolehnout, protože jinak to tu máme za několik měsíců zase.Tretas wrote:Máš pravdu, samozřejmě vydělat jde i jinak, ale pamatuji si jak jsme jednou udělali výpravu na vůdce orků. V té době pro nás (nemluvím o mě a Esu) riziko jak prase. No dali jsme to a najednou lovec nedá ani zlaťák. Hm moc nás to tedy nepotěšilo, když naše postavy tam nastavovaly krk.
Prostě to naštve, skriptér tohle skriptoval kvůli mini autoqustům, což se mu podařilo, dokud si z toho někdo nezačal dělat zlatý důl. Prostě skuste se zamyslet jestli je zapotřebí ostatním kazit hru a trhnout na tom balík.
Ale dělat pro to další a další systémy je zbytečnost. Buď se skriptéři mužou zabývat věcma které nám hru zpříjemní, nebo věcma, které budou dodržovat pořádek a policajtovat. A určitě tu není taková drtivá věšina, že by tento systém byl potřeba.
Tak to vidím já.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Trofeje a lovci odměn
Ono je nejlepší jak někdo říká ono a dělá přitom to proti čemu mluví.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Trofeje a lovci odměn
innfra wrote:Ono je nejlepší jak někdo říká ono a dělá přitom to proti čemu mluví.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend