Trofeje a lovci odměn

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by -RoF- »

Innfro no co tak obcházím lovce, tak třeba ten v Karathře tam většinou má nabídku až po hodině, nikdy neměl nabídku pár minut po restu. A u těch ostatních je to různé.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by innfra »

-RoF- wrote:Innfro no co tak obcházím lovce, tak třeba ten v Karathře tam většinou má nabídku až po hodině, nikdy neměl nabídku pár minut po restu. A u těch ostatních je to různé.
Nedělej ze mě vola! Já tu hraju už rok, funguje to vždy stejně. Protože jinak je divný, že já tu nabídku tam měl vždy.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by de Aers »

innfra wrote:
-RoF- wrote:Innfro no co tak obcházím lovce, tak třeba ten v Karathře tam většinou má nabídku až po hodině, nikdy neměl nabídku pár minut po restu. A u těch ostatních je to různé.
Nedělej ze mě vola! Já tu hraju už rok, funguje to vždy stejně. Protože jinak je divný, že já tu nabídku tam měl vždy.
A já tu hraju krátkou chvíli, abych věděl, že nikdy nemá cenu se zbytečně přeřvávat a raději hledat společné a kloudné řešení, takové aby byly obě strany spokojeny.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Luelle »

skvělý je nápad s tím, posílit danou lovenou potvoru - tím by skvěle korespondoval důvod, proč je na seznamu -> je silnjší, nebezpečnější, je třeba jí odstranit a město, za to zaplatí
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by kucik »

innfra wrote: Nedělej ze mě vola! Já tu hraju už rok, funguje to vždy stejně. Protože jinak je divný, že já tu nabídku tam měl vždy.
Fakt je nutný se hádat, kdy se u lovce objeví nabídka, která se objevuje v náhodnou dobu?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by innfra »

Já se nehádám, ale moje zkušenost je taková to:
5-15 minut po restartu přijdu k lovci co se loví? Loví se kyselé ohnisko asi 3x za týden, se lovilo...
pokaždý kamkoliv přijdu tak tam tu pobídku od lovce mám, tak jsem asi buglej nebo nevim. Jako taky už jsem zažil, kolikrát že se nic nelovilo, ale za celý týden potkat jen jednu low trofej, to mi připadá divný, když ty ostatní lepší dražší trofeje tam visej... nevim proč někdo nemůže jít a ulovit je.
Já ty dražší z hvozdu, nechodim, protože mi přijde trapný tam jít a sám to tam vybít, radši si počkám na nějakou partu... Jediný co chodim je občas gorila, když jí potřebuju do craftu.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Esuliams »

Hm, no pěkné...

To Rav: Tohle není řešení. Tím docílíš akorát toho, že si pár lidí bude chvilku dávat pozor, ale logovat u lovce a strkat mu trofeje hned po restartu se bude i nadále. Ale nijak to ohlídat tímto způsobem nejde. Slabší postava momentálně nemá šanci se dostat k odměně.


To bahnak: Pokud vím, momentálně nehraješ na povrchu. tak si hraj v klidu dole, tam máš šanci se dostat k odměně. Tenhle týden jsem pravidelně obcházela lovce. Ani se čtyřmi lovci, o kterých vím, jsem se nedostala k žádný odměně. Většinou říkají, že se nic neloví. Proč?protože u nich "někdo" loguje s plným invem. (jistě a když se loví něco o dost silnějšího tak to tam zůstává, proč by se ti vysocí lvly namáhali s plnejma batůžkama a riskovali svý pohodlný krčky).

To Rof: Tak to jsem od tebe čekala. A že ses ozval zrovna jako kdyby to bylo namířený jenom proti tobě. Jistě, klesnou vám tím zisky, ale aspoń budeme mít šanci my ostatní. Ano, taky si můžu nalovit plnej inventář, ale jak nejspíš tušíš, nemám chuť něco takového dělat. Nebaví mě to. A k čemu to teď je? Jen hromadit prachy? Tak Arie holt nebude mít penízky hned, ale bude muset vyrazit přesně na to, co se loví v tu dobu. A uklidni se, opravdu nejsi jedinej, kdo tohle dělá.

Souhlasím s Damianem a Theogilem a děkuju Kucikovi, že nám snad umožní výpravy, které budou zakončené velkou odměnou.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by kucik »

Hele, než něco napíšete, napočítejte do desíti, několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Fakt to pomáhá.
ravangorn wrote: Do trezoru to schovávat nemá cenu, je potom neprodejná (u kůží je to jedno - kraftit se daj stejně).
A pak kdo tu šíří ty mystifikace :twisted:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Sapal »

Téma jsem nepřečetl celé a místo toho jsem zapojil svůj mozek a řešení je zde! Je jednoduché, elegantní a spokojeni budou všichni, včetně WB, protože ušetříme nějaký ty scripty- zrušit loveckou sezónu! *očekává bouřlivý potlesk*
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Theogil I »

Sapal wrote:Téma jsem nepřečetl celé a místo toho jsem zapojil svůj mozek a řešení je zde! Je jednoduché, elegantní a spokojeni budou všichni, včetně WB, protože ušetříme nějaký ty scripty- zrušit loveckou sezónu! *očekává bouřlivý potlesk*
Téda a to jsi vymýšlel dlouho, že jo? Tak Nomísku šup, zruš to, tady pán si tak váží tvé práce, nápadů, nasazení a volného času který jste vy scripteři ochotní nám všem ostatním věnovat, že po dlouhé rozvaze navrhuje výmaz. *bouřlivě tleská*
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Necrooo »

Jestli jsem to dobře pochopil, tak to sem Esulliams postla, protože si nemohla vydělat u toho Lovce odměn. Naštvalo ji to, pže se to několikrát opakovalo. Inu to chápu, to je normální, u všech, tak jako tamtu madam naštvalo že se ji nedařilo ochočit jezevce (v jinem topicu).

Za mě, já tedy do teď nějak ani nevím kde takový lovci vubec jsou (po dnesku se asi porozhlednu po nich). Jen chci říci že do ted jsem si vystacil s financema a k tem lovcum jsem chodit nemusel.

Co se týká řešení. Líbilo se mi to co navrhnul L_Damian s tim tagem. Coz je realne. Otazka zda by se do toho nekomu chtelo.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Tretas »

Máš pravdu, samozřejmě vydělat jde i jinak, ale pamatuji si jak jsme jednou udělali výpravu na vůdce orků. V té době pro nás (nemluvím o mě a Esu) riziko jak prase. No dali jsme to a najednou lovec nedá ani zlaťák. Hm moc nás to tedy nepotěšilo, když naše postavy tam nastavovaly krk.

Prostě to naštve, skriptér tohle skriptoval kvůli mini autoqustům, což se mu podařilo, dokud si z toho někdo nezačal dělat zlatý důl. Prostě skuste se zamyslet jestli je zapotřebí ostatním kazit hru a trhnout na tom balík.

Ale dělat pro to další a další systémy je zbytečnost. Buď se skriptéři mužou zabývat věcma které nám hru zpříjemní, nebo věcma, které budou dodržovat pořádek a policajtovat. A určitě tu není taková drtivá věšina, že by tento systém byl potřeba.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Theogil I »

Tretas wrote:Máš pravdu, samozřejmě vydělat jde i jinak, ale pamatuji si jak jsme jednou udělali výpravu na vůdce orků. V té době pro nás (nemluvím o mě a Esu) riziko jak prase. No dali jsme to a najednou lovec nedá ani zlaťák. Hm moc nás to tedy nepotěšilo, když naše postavy tam nastavovaly krk.

Prostě to naštve, skriptér tohle skriptoval kvůli mini autoqustům, což se mu podařilo, dokud si z toho někdo nezačal dělat zlatý důl. Prostě skuste se zamyslet jestli je zapotřebí ostatním kazit hru a trhnout na tom balík.

Ale dělat pro to další a další systémy je zbytečnost. Buď se skriptéři mužou zabývat věcma které nám hru zpříjemní, nebo věcma, které budou dodržovat pořádek a policajtovat. A určitě tu není taková drtivá věšina, že by tento systém byl potřeba.
Sohlas, obtíž je ale v tom, že pokud to nebude mít systémové omezení v každé době se najde někdo či něco co to bude mrvit a můžeš mu nebo tomu říkat co chceš. Jako u všeho ostatního podobného mi připadá, že rčení o cestě do pekla jež je lemována samými dobrými skutky je platné, bylo platné a bude platné. Na nespolehlivý lidský mozek a lidský faktor se v tomto nelze spolehnout, protože jinak to tu máme za několik měsíců zase.
Tak to vidím já.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by innfra »

Ono je nejlepší jak někdo říká ono a dělá přitom to proti čemu mluví.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Theogil I »

innfra wrote:Ono je nejlepší jak někdo říká ono a dělá přitom to proti čemu mluví.
:?:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked