alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Yohan
Nováček
Posts: 18
Joined: 17:32 07. Apr 2010
Location: Praha

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by Yohan »

jachyra wrote:Pretože thieflingovia nevedia, jak hrať XD a preto samozrejme je všetko proti nim!!! :mrgreen: chudáčikovia malí, oni sa tak snažia a každý ich len buzeruje a pretože je vyšší lvl, tak do nich skáče a terorizuje! Preč s tyranmi! Zabite Lacaranta a jemu verných!
dost trapnej prispevek
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by Tretas »

Thenesen wrote:
chytra slovenka promluvila...
Proč narážíš na to z kama Jachyra pochází?
jen jsem se vyjadroval k tomu ze prosti obyvatele by meli byt na strane kanclere...
A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
ale ocividne vsichni hraci jsou na strane isilskych a nebo neutraln
Bohužel pro ty co se přidali na stranu Ambita, plus pro nás, co jsme se přidali k Lacarantovi. :wink:
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by jachyra »

Thenesen ... skáčeš? :mrgreen: mám tu hodiť logy z hry, kde si sa ukázal ako naprosto dokonalý hráč? Neboj, ja si takéto veci odkladám ...
A čo viem, nie som jediná ;) inu hádam sa konečne DMká pohnú a niečo s tebou a tvojou dokonalou postavou, božským thieflingom urobia. Možno im to množstvo screenov a logov od rôznych hráčov nestačí ... nevadí, počkáme na ďalšie :D jak som si u teba všimla, nepotrvá to dlho

Dosť o tom ale ;) táto téma nie je vo flames, ak chcete, založte nvý topic, tu sa čaká na vyjadrenie teamu.
Ďakujem.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by sendys »

Za prve kdyz se vam tento Q tak jak je nelibi tak ho nehrajte :) za druhe vazne mistnosti jsou zbytecne muzete to projednavat treba mimo isilnekdev ustrani kde vas nenajde nikdo :) takze zbytecne zatezovani serveru jen dalsou lokaci ktera nebude mit dalsi 4 roky pak vyuziti nadale koro mluvis tu taky o alchymistovy .... udelej to jako Zoe zaplatila si a ma . aco z toho ze se tu hadate jakdeti ze chcete mistnost to ze e tu hadate tim si nic nevydupete zapominate ze DM a nebokdokoliv z teamu ma vysislovo nezvy a to je savte takze kdyz den rekne ne tak ne :) a ostatni lid si maj pravo vydobit vlastni msito kdyz chtej byt neutralni tak neutralni
Last edited by sendys on 14:57 24. Jun 2010, edited 1 time in total.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Thenesen
Měšťan
Posts: 181
Joined: 21:00 14. Mar 2010

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by Thenesen »

A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
ziji na uzemi po spravou kanclere a "kampan" vede kancler proti isilskym.. je to jak s medii v dnesni dobe... proste co reknou v televizi to lidi zerou...
Scrio

Thenesen
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by jachyra »

to Sendys: neviem, že by si bol v teame, takže tvoj názor je absolútne nepodstatný :D
to Thenesen: ako vravím, založ si flame, toto je normálna téma
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by sendys »

jachyra wrote:to Sendys: neviem, že by si bol v teame, takže tvoj názor je absolútne nepodstatný :D
to Thenesen: ako vravím, založ si flame, toto je normálna téma
cti co pisu mozna pak pochopis :) dekuju
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by efu_redo »

Thenesene, zase mluvíš a rýpeš do něčeho o čem víš prdlajs. Na sandův příspěvek o klaccích atp, nemá smysl reagovat. Je to jeho subjektivní názor bez mnoha informací, stejně tak nemá smysl reagovat na tvoje řeči tady. Vám všem co nehrajete v isilu to může být jedno. Je to naše věc a věc DM. A říkat kdo na jaké má být straně, to snad nemyslíš vážně :mrgreen: , to nech na DM prosímtě. To že hraješ zlo je tvůj problém, jestli to neumíš uhrát nehraj to a nestěžuj si..... tenhle topic rozhodně neslouší pro hráče, kteří chtějí jen rýpat. Má něco vyřešit. Naše skupinka se na něčem IC dohodla a proto vznikl ten topic, takže prosím ostatní žvatlali, pány a dámy ať si všímají svého písečku. Ostatně, Thenesene, radil jsem ti to hodněkrát a hodněkrát ses pletl. Sám si říkal, že si horká hlava. Vychladni a přestaň se plést do věcí, po kterých ti nic není. A svá urážlivá gesta si nech pro někoho jiného. Třeba pro ty, kteří jsou na to zvědaví.
To platí jak pro sendyse tak další. Víte prd o naší hře, tak se do toho nemontujte prosím.

Ti co nemají s Isilem nic společného a nevědí mnoho informací, ať se raději nevyjadřují. Akorát z toho tady uděláte flame. Děkuju.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by efu_redo »

Thenesen wrote:
A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
ziji na uzemi po spravou kanclere a "kampan" vede kancler proti isilskym.. je to jak s medii v dnesni dobe... proste co reknou v televizi to lidi zerou...
Kdyby ses o quest zajímal, zjistil bys, jak se věci opravdu mají.


2 jachyra : příště lepší takové věci řešit na skrytém foru. Vyhneš se pak hloupým komentářům.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by sendys »

v tom pripade tu nepis ani ty :) bude to tak lepsi:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by KaTo »

Pánové... :wink: , pánové...:
lets_go_flame.jpg
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by efu_redo »

Mohl bych požádat o zamčení a smazání tohoto topicu? My už si to nějak vyřešíme, DM nám to případně povolí, nebo nepovolí, vyhoví nebo nevyhoví. Ostatním je po tom *censored* IC jsme to řešili s Caironem, nejlepší bude se optat Cairona.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

Post by kucik »

Laskavě si dejte studenou sprchu a než začnete zase rejt do druhejch a do toho, jak kdo hraje, tak se napřed podívejte na sebe.

Ani jeden, co tu rejpete nemáte na to, abyste druhýho poučovali, jak má hrát.

Zamykám.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked