dost trapnej prispevekjachyra wrote:Pretože thieflingovia nevedia, jak hrať XD a preto samozrejme je všetko proti nim!!!chudáčikovia malí, oni sa tak snažia a každý ich len buzeruje a pretože je vyšší lvl, tak do nich skáče a terorizuje! Preč s tyranmi! Zabite Lacaranta a jemu verných!
alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Proč narážíš na to z kama Jachyra pochází?Thenesen wrote:
chytra slovenka promluvila...
A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.jen jsem se vyjadroval k tomu ze prosti obyvatele by meli byt na strane kanclere...
Bohužel pro ty co se přidali na stranu Ambita, plus pro nás, co jsme se přidali k Lacarantovi.ale ocividne vsichni hraci jsou na strane isilskych a nebo neutraln
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Thenesen ... skáčeš?
mám tu hodiť logy z hry, kde si sa ukázal ako naprosto dokonalý hráč? Neboj, ja si takéto veci odkladám ...
A čo viem, nie som jediná
inu hádam sa konečne DMká pohnú a niečo s tebou a tvojou dokonalou postavou, božským thieflingom urobia. Možno im to množstvo screenov a logov od rôznych hráčov nestačí ... nevadí, počkáme na ďalšie
jak som si u teba všimla, nepotrvá to dlho
Dosť o tom ale
táto téma nie je vo flames, ak chcete, založte nvý topic, tu sa čaká na vyjadrenie teamu.
Ďakujem.
A čo viem, nie som jediná
Dosť o tom ale
Ďakujem.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Za prve kdyz se vam tento Q tak jak je nelibi tak ho nehrajte
za druhe vazne mistnosti jsou zbytecne muzete to projednavat treba mimo isilnekdev ustrani kde vas nenajde nikdo
takze zbytecne zatezovani serveru jen dalsou lokaci ktera nebude mit dalsi 4 roky pak vyuziti nadale koro mluvis tu taky o alchymistovy .... udelej to jako Zoe zaplatila si a ma . aco z toho ze se tu hadate jakdeti ze chcete mistnost to ze e tu hadate tim si nic nevydupete zapominate ze DM a nebokdokoliv z teamu ma vysislovo nezvy a to je savte takze kdyz den rekne ne tak ne
a ostatni lid si maj pravo vydobit vlastni msito kdyz chtej byt neutralni tak neutralni
Last edited by sendys on 14:57 24. Jun 2010, edited 1 time in total.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
ziji na uzemi po spravou kanclere a "kampan" vede kancler proti isilskym.. je to jak s medii v dnesni dobe... proste co reknou v televizi to lidi zerou...A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
Scrio
Thenesen
Thenesen
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
to Sendys: neviem, že by si bol v teame, takže tvoj názor je absolútne nepodstatný 
to Thenesen: ako vravím, založ si flame, toto je normálna téma
to Thenesen: ako vravím, založ si flame, toto je normálna téma
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
cti co pisu mozna pak pochopisjachyra wrote:to Sendys: neviem, že by si bol v teame, takže tvoj názor je absolútne nepodstatný
to Thenesen: ako vravím, založ si flame, toto je normálna téma
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Thenesene, zase mluvíš a rýpeš do něčeho o čem víš prdlajs. Na sandův příspěvek o klaccích atp, nemá smysl reagovat. Je to jeho subjektivní názor bez mnoha informací, stejně tak nemá smysl reagovat na tvoje řeči tady. Vám všem co nehrajete v isilu to může být jedno. Je to naše věc a věc DM. A říkat kdo na jaké má být straně, to snad nemyslíš vážně
, to nech na DM prosímtě. To že hraješ zlo je tvůj problém, jestli to neumíš uhrát nehraj to a nestěžuj si..... tenhle topic rozhodně neslouší pro hráče, kteří chtějí jen rýpat. Má něco vyřešit. Naše skupinka se na něčem IC dohodla a proto vznikl ten topic, takže prosím ostatní žvatlali, pány a dámy ať si všímají svého písečku. Ostatně, Thenesene, radil jsem ti to hodněkrát a hodněkrát ses pletl. Sám si říkal, že si horká hlava. Vychladni a přestaň se plést do věcí, po kterých ti nic není. A svá urážlivá gesta si nech pro někoho jiného. Třeba pro ty, kteří jsou na to zvědaví.
To platí jak pro sendyse tak další. Víte prd o naší hře, tak se do toho nemontujte prosím.
Ti co nemají s Isilem nic společného a nevědí mnoho informací, ať se raději nevyjadřují. Akorát z toho tady uděláte flame. Děkuju.
To platí jak pro sendyse tak další. Víte prd o naší hře, tak se do toho nemontujte prosím.
Ti co nemají s Isilem nic společného a nevědí mnoho informací, ať se raději nevyjadřují. Akorát z toho tady uděláte flame. Děkuju.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Kdyby ses o quest zajímal, zjistil bys, jak se věci opravdu mají.Thenesen wrote:ziji na uzemi po spravou kanclere a "kampan" vede kancler proti isilskym.. je to jak s medii v dnesni dobe... proste co reknou v televizi to lidi zerou...A zrovna tohle by mě zajímalo jak jsi k tomu došel.
2 jachyra : příště lepší takové věci řešit na skrytém foru. Vyhneš se pak hloupým komentářům.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
v tom pripade tu nepis ani ty
bude to tak lepsi:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Pánové...
, pánové...:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Mohl bych požádat o zamčení a smazání tohoto topicu? My už si to nějak vyřešíme, DM nám to případně povolí, nebo nepovolí, vyhoví nebo nevyhoví. Ostatním je po tom *censored* IC jsme to řešili s Caironem, nejlepší bude se optat Cairona.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Laskavě si dejte studenou sprchu a než začnete zase rejt do druhejch a do toho, jak kdo hraje, tak se napřed podívejte na sebe.
Ani jeden, co tu rejpete nemáte na to, abyste druhýho poučovali, jak má hrát.
Zamykám.
Ani jeden, co tu rejpete nemáte na to, abyste druhýho poučovali, jak má hrát.
Zamykám.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.