Momentálnš? NicTheogil I wrote:Co ti tam ale chybí? Vše v omezeném množství tam je.
Za dva měsíce? Všechno
Momentálnš? NicTheogil I wrote:Co ti tam ale chybí? Vše v omezeném množství tam je.
Jenže to je nejspíš to na co tu naráží ostatní, v podtemnu je všechno, Rejty to tam dal, dones tam mám postavičky a některé jsou skoroepické a nosí to co se v podtemnu dá sehnat, na nic jiného nikdy nárok neměli, pokud tam nebyla původní parta, která si lepší věci vykraftila nebo se nekoupili hezké věci od démona. Nu a s ohledem na tyto zkutečnosti se nyní vy ptáte jak přijít do budoucna k lepším věcem aniž by jste se o to zasadili? Nepřijde vám to s ohledem na minulé generace drowů, duergarů a jiných trošku blbé. Já nevím no, soucítím s vámi, ale vámi zvolený přístup se mi nelíbí. Jako keci typu však RP je od toho aby se lezlo na povrch .... co je to za výsměch, to jako nafasovat DM support aby zase někdo mohl lovit low lvl v jezevčí jedkyni? Já z podtemna odešel právě kvůli tomuto, chyběla mi hra v rámci podtemna a naopak spousta hráčů nedělala nic jiného než že byli imrvére na povrchu a hráli své skvělé "RP" v Ivory a okolí. Krom toho, vcelku mohu posoudit to, že dělat craft v podtemnu je lehčí jak na povrchu, dostupnost materiálů je jednodušší (některých). Vážně bych pouvažoval co vlastně žádáte a jaký to bude mít dopad na ostatní hráče, jestli třeba vámi preferované ceste nemohou být chápány jako nefér.Woxa wrote:nic konkretniho nam zatim nechybi, ale uz se k nam z ruznych stran doneslo, ze vybava z craftu je podstatne lepsi nez to co je v obchodech a take ze bez craftu budeme pozdeji pekne v riti.Theogil I wrote:A ještě prosím napište jaká že vám to výbava chybí, v obchodech totiž je kde co, jen je třeba to najít.
A tím mi krásně nahráváš na fakt, že za dva měsíce sice budeme mít hezké levely, Nicméně nulovou výbavu. Bude to pak orpavdu zábavná hra, tedy jak pro koho že?Prasokralik wrote:yslím že drowové nemusí mít strach že nikoho z povrchu neuvidí. Za chvíli je začnem chodit dlů lovit a budem se potkávat až až
Aspoň sizaerpíte s náma a nebudete muset ani kraftit
Z čeho usuzuješ, že v dílně se nedá mluvit nebo hrát? Naopak, erpení u nějaké činnosti je mnohem hodnotnější než nějaké tlachání v hospodě, protože aspoň něco přinese a má nějaký účel. Když chci jít probírat moudra do hospody to k tomu nemusím zapínat hru. A navíc Dva měsíce? Tak koukejte makat a za ty dva měsíce si ukraftíte fajn výbavu sami. Jenže to už je horší, když po vás taky někdo chce činnost, lepší je vše vybrečet zadarmoCyprian wrote:A tím mi krásně nahráváš na fakt, že za dva měsíce sice budeme mít hezké levely, Nicméně nulovou výbavu. Bude to pak orpavdu zábavná hra, tedy jak pro koho že?Prasokralik wrote:yslím že drowové nemusí mít strach že nikoho z povrchu neuvidí. Za chvíli je začnem chodit dlů lovit a budem se potkávat až až
Aspoň sizaerpíte s náma a nebudete muset ani kraftit
Jinak co se me týká, dám přednost lidem co sedí v Ivory a rpením sbírají časovky, než tě co tráví hodiyn zavřené v dílne.
Pripadam si jako v pomocne skole, kdyz to tu musim psat stale dokolecka, ale dobra...Theogil I wrote:Nu a s ohledem na tyto zkutečnosti se nyní vy ptáte jak přijít do budoucna k lepším věcem aniž by jste se o to zasadili? Nepřijde vám to s ohledem na minulé generace drowů, duergarů a jiných trošku blbé.
Možná nemluví, ale vypadá to tak.Cyprian wrote:jachyra: Na to snad časem dojde, ale to je zatím hudba budoucnosti
Prasokralik: rpit neco ve stylu Uff to je drina, sry vazne ne. Pri buseni kaldivem do kovadliny se asi tezko budu s nekym vybavovat
A jestli tu jeste nekdo jednou rekne neco ve smyslu vybrecet zadarmo tak me asi chytne rage, protoze p oste rikam, ze o tom tu sakra nikdo nemluvi!!!
No možná radši ani nechtěj vědět, jak vypadají některé z odpovědíTheogil I wrote:Možná nemluví, ale vypadá to tak.Cyprian wrote:jachyra: Na to snad časem dojde, ale to je zatím hudba budoucnosti
Prasokralik: rpit neco ve stylu Uff to je drina, sry vazne ne. Pri buseni kaldivem do kovadliny se asi tezko budu s nekym vybavovat
A jestli tu jeste nekdo jednou rekne neco ve smyslu vybrecet zadarmo tak me asi chytne rage, protoze p oste rikam, ze o tom tu sakra nikdo nemluvi!!!
Woxa wrote: Pripadam si jako v pomocne skole, kdyz to tu musim psat stale dokolecka, ale dobra...
Ne nechceme nic zadarmo, ptame se, zda lze vyerpit vybavu srovnatelnou z vybavou z craftu (klidne si event udelame, klidne at nas to vyjde mnohem draz, nez z craftu, klidne at se event tahne tydny atd...)
Nevím zda to někdo shledá možným, ale pokud ano jsem zvědav jak se s tím popasují později, kdy např. nekdo řekne ... hraji RP asociála a nemám jak získat lepší vybavení, drowům jste to umožnili tak a tak a já si to přeji taky ..... tohle je ten nebezpečný precedens, kdy by nakonec byl craft k ničemu i na povrchu.
Ne neprijde me to blbe vuci predchozim generacim, protoze za predpokladu, ze by toto mozne bylo, meli tu moznost i oni, pouze dali prednost craftu pred RP.
Tak jako tobě se nelíbí, že vám tu přehazují to že se snažíte si něco vybrečet, mě se nelíbí váš názor že craftit není RP. Sory tady nemáme šanci se shodnout.![]()
A k tem vypravam na povrch, jednim z cilu me postavy je navstivit treba chram Xi'an, ktery se tam nekde udajne nachazi. Klidne si pritom nejakeho povrchnana ulovim, ale neni to mou prioritou. Mou prioritou je spis na tom povrchu prezit
Tohle se mi líbí a fandím vám. Pokud pojedete touto cestou ... držím palce i na nohou.
Nicmene pokud rikas, ze dostatecne vybaveni se da sehnat i v obchodech, tak me to jako odpoved staci. Je fakt, ze dneska jsem poprve v obchode (kde nekolik tydnu bylo furt to same) videl i obourucaky +3, tak to snad tak zle nebude.
Nabídky v obchodech jsou dynamické a stejně tak u démona, jak jsem psal 80% dobrých věcí jsem měl z obchodů, proto tomu moc nerozumí a pokud vám jde o věci +4,+5 tak to opravdu u hráčů nehledejte soucit, tohle bylo a snad bude pro každého krvavě vykoupeno vlastním časem a zcela záměrně se to z obchodů vyjma demona stáhlo aby to podpořilo craft. Pokud vaše dotazy směřují k těmto věcem, pak doufám že vám nebude vyhověno jinak než .... udělejte si to nebo si sežeňte někoho kdo vám to udělá, jinak to popře vše co se tu doteď propagovalo.