Hele, ale tady nikdo nechce nic extra... predpokladam, ze pokud by v podtemnu bylo mozne dostat se k vybave diky spolupraci s nejakym vysoce postavenym rodem, tak napriklad na povrchu budu mit podobne moznosti napriklad sluzbou v armade (coz dava zaroven i moznost tem asocialum, ktere zminoval Theogil)Prasokralik wrote:...
Proste nam craft prijde nudny (a ja tu hru fakt nehraju proto, abych se nudil) tak se ptame na jine alternativy, pokud jsou (klidne drazsi, narocnejsi a zdlouhavejsi, ale zabavnejsi). Nic vic