Craft - podtemno

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Craft - podtemno

Post by Woxa »

Prasokralik wrote:...
Hele, ale tady nikdo nechce nic extra... predpokladam, ze pokud by v podtemnu bylo mozne dostat se k vybave diky spolupraci s nejakym vysoce postavenym rodem, tak napriklad na povrchu budu mit podobne moznosti napriklad sluzbou v armade (coz dava zaroven i moznost tem asocialum, ktere zminoval Theogil)

Proste nam craft prijde nudny (a ja tu hru fakt nehraju proto, abych se nudil) tak se ptame na jine alternativy, pokud jsou (klidne drazsi, narocnejsi a zdlouhavejsi, ale zabavnejsi). Nic vic
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Craft - podtemno

Post by jachyra »

XD čo som to počula? členstvom v armáde? hehe .. rok a pol? alebo rok? som bola členkou armády, neskôr získala aj vyššie postavenie a nikdy som nič nedostala .. naopak ja ako crafter som pomáhala podriadeným :D
a pokiaľ som ja za tak DLHÝ čas hrania nič nedostala, bolo by nespravodlivé, keby vy ste hneď dostali itemy len preto, že vás veci okrem RP nebavia ;)

buďte vďačný, že vôbec na Thalii sú časové XP
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Cyprian
Nováček
Posts: 43
Joined: 18:33 17. Nov 2010

Re: Craft - podtemno

Post by Cyprian »

a opet neresime tu to jak dlouho nekdo hraje na servru, ale asi uz je zbytecne mlit tu prazdnou slamu
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
User avatar
Silfein
Poutník
Posts: 72
Joined: 18:44 22. Jan 2010

Re: Craft - podtemno

Post by Silfein »

Jinou alternativu máš jednoduchou... Sežeň si prachy a kup si equip od NPC obchodníka ;)
Silfein R'rorrok - Drowský šlechtic se sklony k sadismu.
Drimbold "Zuřivec" - Trpaslík s prudkým slovníkem, ostrým jazykem a vždy věrný bojový kněz Helgaronův.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Craft - podtemno

Post by Shaman88 »

Několikrát jsem vás v podtemnu potkal. Já se vždycky honil za creepem a lootem a vy v i pár hodin kecaly v hospodě..., když v podtemnu hraje 5 a půl lidí tak je to trošku zvláštní přístup.


No a pokud si stavíte postavy na které potřebujete hodně dobrý equip tak je to váš problém - je rozdíl mezi bojovníkem který musí být kompletně vybaven a mágem který toho zas tak moc nepotřebuje...
User avatar
Cyprian
Nováček
Posts: 43
Joined: 18:33 17. Nov 2010

Re: Craft - podtemno

Post by Cyprian »

:D :D :D :D :D
Na RP serveru je divné rpit, no to me p.....
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Craft - podtemno

Post by Shaman88 »

Cyprian wrote::D :D :D :D :D
Na RP serveru je divné rpit, no to me p.....
To jsem nikde nenapsal.
RPit neznámená se jen vykecávat, RPit se dá i při expení či v dungeonu.
User avatar
Silfein
Poutník
Posts: 72
Joined: 18:44 22. Jan 2010

Re: Craft - podtemno

Post by Silfein »

Pozor, ono jenom RPenim toho moc nedosáhnete.
Ačkoliv to může znít extrémně divně, RPit se dá přece i při lootu ne? A jak jinak se postavy vytrénují, než mlácením potvor?

EDIT: Shaman88 Byl opět rychlejší :D
Last edited by Silfein on 00:55 29. Dec 2010, edited 1 time in total.
Silfein R'rorrok - Drowský šlechtic se sklony k sadismu.
Drimbold "Zuřivec" - Trpaslík s prudkým slovníkem, ostrým jazykem a vždy věrný bojový kněz Helgaronův.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Craft - podtemno

Post by Prasokralik »

On to spíš myslel tak, že erpit bojovníka musíš tak, že budeš bojovat. Pokud erpíš hospodského povaleče, pak se nesmíš divit že nic neumí a nic nemá. (Možná umí pít, to zas abych nekřivdil, a taky (jsme na thalii) souložit)

edit: Silfein mě předběhl
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Craft - podtemno

Post by -speck- »

Cyprian wrote::D :D :D :D :D
Na RP serveru je divné rpit, no to me p.....
Tak pokad stále dokola sedíte jen v hospodě a tam erpíte, tak nevím na co potřebujete výbavu. Protože lidi co jen kecaj v hospodách, se prostě v boji pak nevyznaj.

Mimoto pokad jen erpíte v hospodách, taky to je zvláštní, nemyslíte?
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Cyprian
Nováček
Posts: 43
Joined: 18:33 17. Nov 2010

Re: Craft - podtemno

Post by Cyprian »

Ať žije myšlenkový průjem :-)

Ale dobrá tedy, jsem hlupáci, že rpíme věci jako jsou večeře, porady, oslavy nebo jen obyčejné posezení a netrávíme čas rpením "hmm tech je ale hodne" Hmm to je ale odporna potvora" či "Kam že to ted jdeme?"

Obávám se, že by se zde hodila definice toho co to Roleplaying vlastně je :-)
Cyprián - Maniodepresivní alkoholický mnich se sklony k sodomii - v současně době zavřen kdesi v cele, kde ně něm klečí bratr Ignacius
Trissdril - Koketní drowka - stále nevěrná schovanka drowa Xunnavina s zálibou v červené
______________
Takuž jsem sám, uff
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Craft - podtemno

Post by Shaman88 »

Důvod???

Začínaj se mi ztrácet souvislosti.
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Craft - podtemno

Post by Woxa »

Vsak ano, ale dejme tomu i profesionalni hokejisti maji dost casu na to, aby si uzivali nejake to volno a netravi veskery cas na lede. Nebo chcete tvrdit, ze kdyz hraji bojovnika, tak musim nutne nonstop creepovat, protoze kdyz delam i neco jineho, tak neni dost RP?

Treningu se muzu venovat kdyz jsem online sam, pripadne tvrdit, ze ma postava trenovala kdyz jsem nebyl ingame k zastizeni. No a rubat chodime taky a samozrejme i pritom se snazime RPit, jen tomu rubani proste nevenujeme veskery cas.
-speck- wrote: Tak pokad stále dokola sedíte jen v hospodě a tam erpíte, tak nevím na co potřebujete výbavu. Protože lidi co jen kecaj v hospodách, se prostě v boji pak nevyznaj.
a ty bys mel potkat nejakeho poradneho severanskeho hromotluka :) Takovi obvykle neznaji nic jineho nez boj a pitky ;)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Craft - podtemno

Post by Radim »

Nechci rejpat,ale většina lidí tu má pravdu.Erpení není jen o tom sedět a hvězdičkovat každou kravinu co tě napadne.Kolikrát si na tom vámi tak zatracovaném creepu užijete víc srandy než tlacháním v hospodě.

edit: Za to že budete jen tlachat opravdu nic nedostanete..pouze můj pohled na věc
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Craft - podtemno

Post by Woxa »

boha jeho... snad po milionte prvni... za obycejne tlachani v hospode nikdo nic nechce... ten dotaz byl polozen, aby bylo jasno v tom, zda ma smysl vymyslet nejake komplikovane eventy (klidne i plne rubani) a nebo se radeji venovat craftu :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Locked