...
Proč tohle říkám? Protože je to pravda. Já jako hráč, který hrál po dobu roku a půl téměř každý den ve veškerém svém volném čase, si za tím stojím. Myslím si, že jsem za tu dobu poznala Thálii dobře a z pohledu hráče, který tam je opravdu často, se Thálie změnila.
Já Kráťo na nikoho neútočím ...
Search found 210 matches
- 08:45 26. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
- Replies: 165
- Views: 58843
- 19:22 25. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
- Replies: 165
- Views: 58843
Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Chci vyhádřit svůj souhlas s tím, co napsal Monstera a hlavně LDamian.
Asi nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že kvůli situacím a stavu, kterým se Thálie za poslední měsíc(e) ubrala, mě nebaví a nechci hrát.
Tohle je jedna z hlavních věcí, kvůli které nehraju a je mi to moc líto.
Moc bych ...
Asi nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že kvůli situacím a stavu, kterým se Thálie za poslední měsíc(e) ubrala, mě nebaví a nechci hrát.
Tohle je jedna z hlavních věcí, kvůli které nehraju a je mi to moc líto.
Moc bych ...
- 12:11 12. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
- Replies: 301
- Views: 90330
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Škrtněte Hunnreha a Esuliams, díky
- 18:56 08. Jun 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362770
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Je to moc pěkný. Bude možné do toho bazénu vlézt? Možno by bylo lepší udělat ho spíše do podlahy (jako je třeba v bytě u Víly v přístavu)
... jen ta diskriminace se mi nelíbí *brousí sekeru* Navíc co by starý národ Dětí země dělal ve vodě
... jen ta diskriminace se mi nelíbí *brousí sekeru* Navíc co by starý národ Dětí země dělal ve vodě
- 21:53 01. Jun 2010
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - společné akce
- Replies: 88
- Views: 91862
Re: Galerie - společné akce
most se boří...
pořádná trpasličí práce!
- 21:51 01. Jun 2010
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - společné akce
- Replies: 88
- Views: 91862
Re: Galerie - společné akce
Velká zachranářská akce z pohledu Dětí Země
příprava a čekání... zapálení doutnáku a skrytí se před výbuchem... ani jeden gardista neproklouzl ...
příprava a čekání... zapálení doutnáku a skrytí se před výbuchem... ani jeden gardista neproklouzl ...
- 11:52 30. May 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404299
Re: Poděkování
Agrile to moc slušelo, ale tu vílu jsem čekala. Ke komu by se to tak hodilo? :lol: :lol: :lol:
Turnaj mě bavil, mělo to nápad, vše se vydařilo a my jsme tam byli v silným složení :wink: Parádní akce.
Chudák trpošci byli zmatení z toho dění v Karathe, každej je tahal na svoji stranu.
Vážně bez ...
Turnaj mě bavil, mělo to nápad, vše se vydařilo a my jsme tam byli v silným složení :wink: Parádní akce.
Chudák trpošci byli zmatení z toho dění v Karathe, každej je tahal na svoji stranu.
Vážně bez ...
- 09:33 30. May 2010
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - společné akce
- Replies: 88
- Views: 91862
Re: Galerie - společné akce
Turnaj na kolbišti -začátek
- 20:54 28. May 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404299
Re: Poděkování
Děkuju za dnešní výpravy (byly dvě) ogarům od nás. Ta druhá byla hodně dobrodružná, nikdo nevěděl, co nás tam čeká. Ale bylo to perfektní. Tao Kane hraješ bezvadně kněze, fakt se bavím. Ta modlitba mě dneska opravdu dostala. :lol: :lol: Hráči Gorhunka, Gorhynka, Glarika a Irwina, jste super, hraje ...
- 16:54 28. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Rudné nánosy
- Replies: 51
- Views: 17596
Re: Rudné nánosy
Zase jsme zkoušeli těžit, ruda je, ale animace není
- 17:11 26. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Rudné nánosy
- Replies: 51
- Views: 17596
Re: Rudné nánosy
Asi je to kvůli předělání kopání v GS, ale u rudných hornin přestala fungovat animace kopání. Tzn. postavička stojí u horniny, těží horninu, ale sama se s krumpáčem ani nehne
- 12:51 22. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
- Replies: 301
- Views: 90330
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Nová srazová dvojice Esu a Hunnreh jede!
- 08:07 20. May 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404299
Re: Poděkování
Taky moc děkuju všem, kteří byli na včerejší bitvě od hráčů až po DM. A hlavně těm, kteří to připravovali. Moc se mi líbí, jak začíná fungovat naše družina. Jsou to supr zažitky s váma.
Díky!
Díky!
- 11:41 19. May 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362770
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
Nikdo ti nebrání si ten vzhled ...
Nikdo ti nebrání si ten vzhled ...
- 11:40 19. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: srážení a výcvik
- Replies: 85
- Views: 24953
Re: srážení a výcvik
vzhledy stitu uz jdou menit, malickosti ohledne techto vzheldu se uz resi v jinym topicu.
Ja vim, jen jsem chtel Esuliamsovi otevrit oci tim, ze tu pise 'kdo to ma furt cist' a sam 'dela navrhy' a 'skemra'
Jednoduse, Vlkova pripominka mi prisla naprosto konstruktivni a logicka, proto me lehce ...
Ja vim, jen jsem chtel Esuliamsovi otevrit oci tim, ze tu pise 'kdo to ma furt cist' a sam 'dela navrhy' a 'skemra'
Jednoduse, Vlkova pripominka mi prisla naprosto konstruktivni a logicka, proto me lehce ...