Search found 210 matches

by Esuliams
08:45 26. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58843

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní

...

Proč tohle říkám? Protože je to pravda. Já jako hráč, který hrál po dobu roku a půl téměř každý den ve veškerém svém volném čase, si za tím stojím. Myslím si, že jsem za tu dobu poznala Thálii dobře a z pohledu hráče, který tam je opravdu často, se Thálie změnila.

Já Kráťo na nikoho neútočím ...
by Esuliams
19:22 25. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58843

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní

Chci vyhádřit svůj souhlas s tím, co napsal Monstera a hlavně LDamian.

Asi nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že kvůli situacím a stavu, kterým se Thálie za poslední měsíc(e) ubrala, mě nebaví a nechci hrát.
Tohle je jedna z hlavních věcí, kvůli které nehraju a je mi to moc líto.


Moc bych ...
by Esuliams
12:11 12. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90330

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Škrtněte Hunnreha a Esuliams, díky
by Esuliams
18:56 08. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362770

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Je to moc pěkný. Bude možné do toho bazénu vlézt? Možno by bylo lepší udělat ho spíše do podlahy (jako je třeba v bytě u Víly v přístavu)
... jen ta diskriminace se mi nelíbí *brousí sekeru* Navíc co by starý národ Dětí země dělal ve vodě :!:
by Esuliams
21:53 01. Jun 2010
Forum: Galerie
Topic: Galerie - společné akce
Replies: 88
Views: 91862

Re: Galerie - společné akce

most se boří...
mostvplamenech3.JPG
pořádná trpasličí práce!
mostvplamenech4.JPG
by Esuliams
21:51 01. Jun 2010
Forum: Galerie
Topic: Galerie - společné akce
Replies: 88
Views: 91862

Re: Galerie - společné akce

Velká zachranářská akce z pohledu Dětí Země

příprava a čekání...
nepruchozi most.JPG
zapálení doutnáku a skrytí se před výbuchem...
mostvplamenech.JPG
ani jeden gardista neproklouzl ...
mostvplamenech2.JPG
by Esuliams
11:52 30. May 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404299

Re: Poděkování

Agrile to moc slušelo, ale tu vílu jsem čekala. Ke komu by se to tak hodilo? :lol: :lol: :lol:
Turnaj mě bavil, mělo to nápad, vše se vydařilo a my jsme tam byli v silným složení :wink: Parádní akce.
Chudák trpošci byli zmatení z toho dění v Karathe, každej je tahal na svoji stranu.
Vážně bez ...
by Esuliams
09:33 30. May 2010
Forum: Galerie
Topic: Galerie - společné akce
Replies: 88
Views: 91862

Re: Galerie - společné akce

Turnaj na kolbišti -začátek
turnaj.JPG
turnaj1.JPG
by Esuliams
20:54 28. May 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404299

Re: Poděkování

Děkuju za dnešní výpravy (byly dvě) ogarům od nás. Ta druhá byla hodně dobrodružná, nikdo nevěděl, co nás tam čeká. Ale bylo to perfektní. Tao Kane hraješ bezvadně kněze, fakt se bavím. Ta modlitba mě dneska opravdu dostala. :lol: :lol: Hráči Gorhunka, Gorhynka, Glarika a Irwina, jste super, hraje ...
by Esuliams
16:54 28. May 2010
Forum: Koš
Topic: Rudné nánosy
Replies: 51
Views: 17596

Re: Rudné nánosy

Zase jsme zkoušeli těžit, ruda je, ale animace není
by Esuliams
17:11 26. May 2010
Forum: Koš
Topic: Rudné nánosy
Replies: 51
Views: 17596

Re: Rudné nánosy

Asi je to kvůli předělání kopání v GS, ale u rudných hornin přestala fungovat animace kopání. Tzn. postavička stojí u horniny, těží horninu, ale sama se s krumpáčem ani nehne
by Esuliams
12:51 22. May 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90330

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Nová srazová dvojice Esu a Hunnreh jede!
by Esuliams
08:07 20. May 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404299

Re: Poděkování

Taky moc děkuju všem, kteří byli na včerejší bitvě od hráčů až po DM. A hlavně těm, kteří to připravovali. Moc se mi líbí, jak začíná fungovat naše družina. Jsou to supr zažitky s váma.
Díky!
by Esuliams
11:41 19. May 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362770

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.

Nikdo ti nebrání si ten vzhled ...
by Esuliams
11:40 19. May 2010
Forum: Koš
Topic: srážení a výcvik
Replies: 85
Views: 24953

Re: srážení a výcvik

vzhledy stitu uz jdou menit, malickosti ohledne techto vzheldu se uz resi v jinym topicu.

Ja vim, jen jsem chtel Esuliamsovi otevrit oci tim, ze tu pise 'kdo to ma furt cist' a sam 'dela navrhy' a 'skemra'

Jednoduse, Vlkova pripominka mi prisla naprosto konstruktivni a logicka, proto me lehce ...