Search found 15 matches
- 19:49 29. Aug 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405426
Re: Poděkování
dekuji DM Baklymu za prijemnej Qstik 
- 14:48 24. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
- Replies: 42
- Views: 14261
Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
dost trapnej prispevekjachyra wrote:Pretože thieflingovia nevedia, jak hrať XD a preto samozrejme je všetko proti nim!!!chudáčikovia malí, oni sa tak snažia a každý ich len buzeruje a pretože je vyšší lvl, tak do nich skáče a terorizuje! Preč s tyranmi! Zabite Lacaranta a jemu verných!
- 17:01 18. Jun 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363438
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
joKaTo wrote:// pokračuje lobbing za DEXaře.
Další věc co mi chybí (btw - jestli tu skryté dveře jsou a jen o nich nevím se nevylučuje). Skryté dveře...s DC aspoň přes 30, aby je neodhalil každej fighteráckej šmudla s nakrafťeným "sýrč(search) itemem"
.
- 10:55 29. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Přehnaně silná monstra
- Replies: 323
- Views: 74994
Re: Přehnaně silná monstra
nezda xD...vcera jsem taky bez sebemensiho zavahani mazal z hor pryc 
- 17:58 28. May 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405426
Re: Poděkování
jj...taky doufam,ze neprestane hrat..parkrat jsem jeho Ancalagona potkal ve hre..skoda,ze uz tu nebude....kvalitni postava dobre RP hrana....jen doufam....ze byl zabit na zaklade ic informaci..a ne ooc a vycucavani z prstu
Grunte diky a vrat se
Grunte diky a vrat se
- 15:49 24. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: "Teleportace" NPC odnikud k PC
- Replies: 19
- Views: 7009
Re: "Teleportace" NPC odnikud k PC
ja je v dalce taky vidim...ale to abych utikal..jakmile nekoho zahlednu...musim rict ze je to fakt vopruz
- 15:44 24. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: "Teleportace" NPC odnikud k PC
- Replies: 19
- Views: 7009
Re: "Teleportace" NPC odnikud k PC
Mam stejnou zkusenost..za poslednich 8 dni jsem takhle zemrel 3x....NPC je v bezpecne vzdalenosti a pak najednou u mne..a pokavad ma srazeni...je to konec 
jestli jsou to lagy...jsou posledni dobou hodne caste
jestli jsou to lagy...jsou posledni dobou hodne caste
- 13:06 22. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
- Replies: 301
- Views: 90382
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Dorazim...ale kdy a na jak dlouho nejsem ted schopen rici 
Re: Gruberik
no jo no...sem nevedel,ze nemaj zadnou obranu(takova divocina a zadna domobrana) a ze ten Prastarej vlk bude tak vytrvalej....jinak bych se nechal sezrat*snazi se..aby ta posledni slova znela verohodne*...fakt 8)
navic..s donaskou jsem skoncil..Murgond jsem nenasel a jeste jsem sejvoval o 106 ...
navic..s donaskou jsem skoncil..Murgond jsem nenasel a jeste jsem sejvoval o 106 ...
Re: Gruberik
JJ...jedno stenatko...sem to prepisoval..ale skocila mi do toho mistrova a pak zena s detma..byl jsem sproste od kompu vyhozen ven :?
tak znova :D
Za zahadou vyprazdneneho Gruberiku stoji vlci smecka(no..mozna byl jen jeden) a jeden nestastnej listonos...co mel nakonec rychle nohy a myslenku..ze ...
tak znova :D
Za zahadou vyprazdneneho Gruberiku stoji vlci smecka(no..mozna byl jen jeden) a jeden nestastnej listonos...co mel nakonec rychle nohy a myslenku..ze ...
- 14:40 18. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: chyby v lokacích
- Replies: 21
- Views: 6738
Re: chyby v lokacích
Další Edit: Je to nespravedlivé. Vyjádříš svůj nesouhlas s vládnoucí stranou a oni tě už trestají. Kde to sakra jsme? :mrgreen: A je jedno zda jde jen o boha. Modlím se třikrát deně před spaním, ráno a před obědem. Mám tvou fotku pod polštářem a dokonce v nočním šuplíčku.
no teda...trestas ho jeste ...
no teda...trestas ho jeste ...
- 14:35 18. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: chyby v lokacích
- Replies: 21
- Views: 6738
Re: chyby v lokacích
Edit Cairon: Chyba je u tebe ... nejnom že si přišel o vlasy , ale navíc ti bohové hází neviditelné klacky pod nohy
Prostě smůla smůlovatá...já ti dám rouhat se !
dobre..kdyz je hazou jemu....v poradku...ale proc i me?
dobre..kdyz je hazou jemu....v poradku...ale proc i me?
- 14:30 18. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: chyby v lokacích
- Replies: 21
- Views: 6738
Re: chyby v lokacích
jo..je velmi flustruji videt..jak se na tebe zene rozezlenej meda a zasekleho v terenu te pote bezduvodne kouse do krku...a to mam zviratka rad
- 14:17 18. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: chyby v lokacích
- Replies: 21
- Views: 6738
Re: chyby v lokacích
jj..byl jsem tam taky..je to doopravdy hodne neprijemne...nemohl jsem se poradne ani hnout...nazev lokace jeste dodame
- 11:12 08. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56645
Re: Nemozne pripojeni
Předpokládám, že chyba je na mém přijímači/poskytelovateli netu, ale stejně to zkusím.
Ode dneška mi zničehonic přestala fungovat hra na Thalii. Bez problému se proklikám hrou až k připojení na Thalii, když si ale vyberu postavu ke hře, zčerná obrazovka a chvíli se nic neděje. Na závěr nwn vyhodí ...
Ode dneška mi zničehonic přestala fungovat hra na Thalii. Bez problému se proklikám hrou až k připojení na Thalii, když si ale vyberu postavu ke hře, zčerná obrazovka a chvíli se nic neděje. Na závěr nwn vyhodí ...