Search found 15 matches

by Yohan
19:49 29. Aug 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405426

Re: Poděkování

dekuji DM Baklymu za prijemnej Qstik :)
by Yohan
14:48 24. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil
Replies: 42
Views: 14261

Re: alchymista do Isilu + izba do citadely Isil

jachyra wrote:Pretože thieflingovia nevedia, jak hrať XD a preto samozrejme je všetko proti nim!!! :mrgreen: chudáčikovia malí, oni sa tak snažia a každý ich len buzeruje a pretože je vyšší lvl, tak do nich skáče a terorizuje! Preč s tyranmi! Zabite Lacaranta a jemu verných!
dost trapnej prispevek
by Yohan
17:01 18. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363438

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

KaTo wrote:// pokračuje lobbing za DEXaře.
Další věc co mi chybí (btw - jestli tu skryté dveře jsou a jen o nich nevím se nevylučuje). Skryté dveře...s DC aspoň přes 30 :twisted: , aby je neodhalil každej fighteráckej šmudla s nakrafťeným "sýrč(search) itemem" :twisted: .
jo
by Yohan
10:55 29. May 2010
Forum: Koš
Topic: Přehnaně silná monstra
Replies: 323
Views: 74994

Re: Přehnaně silná monstra

nezda xD...vcera jsem taky bez sebemensiho zavahani mazal z hor pryc :)
by Yohan
17:58 28. May 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405426

Re: Poděkování

jj...taky doufam,ze neprestane hrat..parkrat jsem jeho Ancalagona potkal ve hre..skoda,ze uz tu nebude....kvalitni postava dobre RP hrana....jen doufam....ze byl zabit na zaklade ic informaci..a ne ooc a vycucavani z prstu

Grunte diky a vrat se :wink:
by Yohan
15:49 24. May 2010
Forum: Koš
Topic: "Teleportace" NPC odnikud k PC
Replies: 19
Views: 7009

Re: "Teleportace" NPC odnikud k PC

ja je v dalce taky vidim...ale to abych utikal..jakmile nekoho zahlednu...musim rict ze je to fakt vopruz
by Yohan
15:44 24. May 2010
Forum: Koš
Topic: "Teleportace" NPC odnikud k PC
Replies: 19
Views: 7009

Re: "Teleportace" NPC odnikud k PC

Mam stejnou zkusenost..za poslednich 8 dni jsem takhle zemrel 3x....NPC je v bezpecne vzdalenosti a pak najednou u mne..a pokavad ma srazeni...je to konec :(

jestli jsou to lagy...jsou posledni dobou hodne caste
by Yohan
13:06 22. May 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90382

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Dorazim...ale kdy a na jak dlouho nejsem ted schopen rici :wink:
by Yohan
11:24 22. May 2010
Forum: Koš
Topic: Gruberik
Replies: 7
Views: 3425

Re: Gruberik

no jo no...sem nevedel,ze nemaj zadnou obranu(takova divocina a zadna domobrana) a ze ten Prastarej vlk bude tak vytrvalej....jinak bych se nechal sezrat*snazi se..aby ta posledni slova znela verohodne*...fakt 8)

navic..s donaskou jsem skoncil..Murgond jsem nenasel a jeste jsem sejvoval o 106 ...
by Yohan
11:15 22. May 2010
Forum: Koš
Topic: Gruberik
Replies: 7
Views: 3425

Re: Gruberik

JJ...jedno stenatko...sem to prepisoval..ale skocila mi do toho mistrova a pak zena s detma..byl jsem sproste od kompu vyhozen ven :?

tak znova :D

Za zahadou vyprazdneneho Gruberiku stoji vlci smecka(no..mozna byl jen jeden) a jeden nestastnej listonos...co mel nakonec rychle nohy a myslenku..ze ...
by Yohan
14:40 18. May 2010
Forum: Koš
Topic: chyby v lokacích
Replies: 21
Views: 6738

Re: chyby v lokacích

Další Edit: Je to nespravedlivé. Vyjádříš svůj nesouhlas s vládnoucí stranou a oni tě už trestají. Kde to sakra jsme? :mrgreen: A je jedno zda jde jen o boha. Modlím se třikrát deně před spaním, ráno a před obědem. Mám tvou fotku pod polštářem a dokonce v nočním šuplíčku.

no teda...trestas ho jeste ...
by Yohan
14:35 18. May 2010
Forum: Koš
Topic: chyby v lokacích
Replies: 21
Views: 6738

Re: chyby v lokacích

Edit Cairon: Chyba je u tebe ... nejnom že si přišel o vlasy , ale navíc ti bohové hází neviditelné klacky pod nohy :twisted: Prostě smůla smůlovatá...já ti dám rouhat se !


dobre..kdyz je hazou jemu....v poradku...ale proc i me? :lol:
by Yohan
14:30 18. May 2010
Forum: Koš
Topic: chyby v lokacích
Replies: 21
Views: 6738

Re: chyby v lokacích

jo..je velmi flustruji videt..jak se na tebe zene rozezlenej meda a zasekleho v terenu te pote bezduvodne kouse do krku...a to mam zviratka rad
by Yohan
14:17 18. May 2010
Forum: Koš
Topic: chyby v lokacích
Replies: 21
Views: 6738

Re: chyby v lokacích

jj..byl jsem tam taky..je to doopravdy hodne neprijemne...nemohl jsem se poradne ani hnout...nazev lokace jeste dodame
by Yohan
11:12 08. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Nemozne pripojeni
Replies: 181
Views: 56645

Re: Nemozne pripojeni

Předpokládám, že chyba je na mém přijímači/poskytelovateli netu, ale stejně to zkusím.

Ode dneška mi zničehonic přestala fungovat hra na Thalii. Bez problému se proklikám hrou až k připojení na Thalii, když si ale vyberu postavu ke hře, zčerná obrazovka a chvíli se nic neděje. Na závěr nwn vyhodí ...