Nezlob se na mě, ale už vymejšlíš blbosti. Boost si na sebe dáváme kdy? Než zautočíme. Takže podle stejné logiky, kterou si předvedl je boost sama sebe vlastně taky útočná akce. :roll:
To ty se zase nezlob na mě ale největší blbosti a nejvíce tu ohýbat pravidly se tu pokoušíš právě ty... už je to ...
Search found 28 matches
- 18:13 01. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: Time stop a povolání epického draka
- Replies: 104
- Views: 35408
- 17:53 01. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: Time stop a povolání epického draka
- Replies: 104
- Views: 35408
Re: Time stop a povolání epického draka
Ne každej přehodí DC 30J.F.Payne wrote:Neříkejte, že je s itemama na vůli nebo s bonusama proti strachu, nebo z featama (epickej feat vůle se hodně hodí) problém přehodit to DC...?
- 17:51 01. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: Time stop a povolání epického draka
- Replies: 104
- Views: 35408
Re: Time stop a povolání epického draka
Dračí sumonn, který si v TS aktivuje auru strachu ALE NEZAUTOCI
O tom by se dalo polemizovat... negativně ovlivní postavu, což beru jako utočnou akci... takže zautočí čí nezautočí?
Ale ten mág by v TSku neměl se sumonnem pobíhat, aby opakovaně házel soupeřům na vůli. To už je "používání" draka ...
O tom by se dalo polemizovat... negativně ovlivní postavu, což beru jako utočnou akci... takže zautočí čí nezautočí?
Ale ten mág by v TSku neměl se sumonnem pobíhat, aby opakovaně házel soupeřům na vůli. To už je "používání" draka ...
- 15:39 14. Nov 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655447
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Nejlepší klasikaG-ladiator wrote:Za tohle by tě v některých kruzích asi ukřižovalijachyra wrote:TES s Falloutomhurá Bethesde, že konečne vydala poriadne fantasy RPG
Já teď občas hraju starý dobrý Tyrian 2000, pamatuje ho ještě někdo?
- 14:13 13. Nov 2011
- Forum: Koš
- Topic: výkup ze stolku
- Replies: 8
- Views: 5711
Re: výkup ze stolku
pokud se nepletu u alchymie to saméčerný vlk wrote:Chtěl bych nahlásit chybu, která pořád ještě nebyla odstraněna:
podtemno, stolek u oděvníka: nefunguje! (nezle prodat krejčovské výrobky ušité)
- 00:00 13. Oct 2011
- Forum: Koš
- Topic: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
- Replies: 9
- Views: 5881
Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Ze zlata bude určitě lehčísendys wrote:pač a jelikož železo je těžke jak prase a uhybat snim neni sranda:)))
- 21:26 16. May 2011
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - společné akce
- Replies: 88
- Views: 91861
Re: Galerie - společné akce
Moc pěkný video
až zase chytám slinu si zahrát 
- 18:52 24. Jan 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725683
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
koukám že jich je hodně, jestli je to nová banda zlounů tak budete mít nahoře veselo 
- 22:39 21. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46242
Re: Rada s buildem
"démoni" typu balorové a sukuby jsou cizinci, anglicky outsider, myslí se tím že jsou z jiné sféry, proto outsider, na thalii jsou reálie jinak ale nwn mechanika uznává jedině forgotten realms ;)
mě zmátnul hlavně ten českej překlad no :) ale už aspon vím proč u kouzla proměna je na výběr démon a ...
mě zmátnul hlavně ten českej překlad no :) ale už aspon vím proč u kouzla proměna je na výběr démon a ...
- 20:49 21. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46242
Re: Rada s buildem
A byla by teda prosím nějaká možnost jak si ten feat vyměnit? Já vím že hraničář je hodně silnej a nemá to zapotřebí ale mít zaměření zrovna na pixie mi přijde zbytečný
postačil by mi třeba relevel já už si to spravím sám 
Re: Vtípky
53,5
pak sem asi měl přeskočit nějakou překážku ale to smým během po koleně jaksi nejde 
- 15:37 21. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46242
Re: Rada s buildem
Sukuba, Balor, dokoce NPC s názvem Starej démon nebo tak nák nejsou ve favored enemy démoniDenGrasse wrote:Setkání s příslušným NPC se dá zařídit, pokud ti nevadí, že bude pravděpodobně poslední
- 15:05 21. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46242
Re: Rada s buildem
Tak jsem na testu zkoušel najít NPC pod českým překladem favored enemy : démoni a hádejte co? Na žádný NPC favored enemy neplatilo
Nemohl by mi někdo hodnej u mý postavy v podtemně vyměnit tenhle feat za cizince?
- 19:42 20. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46242
Re: Rada s buildem
To by mě zajímalo teda na co sem si vzal zaměřeníBahnak wrote:outsiders jsou cizinci
- 18:54 20. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46242
Re: Rada s buildem
Jo, jenže tak slavný to není, projdi si wikinu a pochopíš proč ten harfoš není tak dobrej, na toho favorit enemy má totiž trošku dojeb.
Úpravy povolání se plánují už dlouho, říkal to tu nedávno Rejty, má toho rozdělaného dost, jen mu chybí scripteři, kteří by jeho dílo uvedli v život.
Takže ...
Úpravy povolání se plánují už dlouho, říkal to tu nedávno Rejty, má toho rozdělaného dost, jen mu chybí scripteři, kteří by jeho dílo uvedli v život.
Takže ...