Search found 28 matches

by Lambijec
18:13 01. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Time stop a povolání epického draka
Replies: 104
Views: 35408

Re: Time stop a povolání epického draka

Nezlob se na mě, ale už vymejšlíš blbosti. Boost si na sebe dáváme kdy? Než zautočíme. Takže podle stejné logiky, kterou si předvedl je boost sama sebe vlastně taky útočná akce. :roll:

To ty se zase nezlob na mě ale největší blbosti a nejvíce tu ohýbat pravidly se tu pokoušíš právě ty... už je to ...
by Lambijec
17:53 01. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Time stop a povolání epického draka
Replies: 104
Views: 35408

Re: Time stop a povolání epického draka

J.F.Payne wrote:Neříkejte, že je s itemama na vůli nebo s bonusama proti strachu, nebo z featama (epickej feat vůle se hodně hodí) problém přehodit to DC...?
Ne každej přehodí DC 30 :)
by Lambijec
17:51 01. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Time stop a povolání epického draka
Replies: 104
Views: 35408

Re: Time stop a povolání epického draka

Dračí sumonn, který si v TS aktivuje auru strachu ALE NEZAUTOCI
O tom by se dalo polemizovat... negativně ovlivní postavu, což beru jako utočnou akci... takže zautočí čí nezautočí?

Ale ten mág by v TSku neměl se sumonnem pobíhat, aby opakovaně házel soupeřům na vůli. To už je "používání" draka ...
by Lambijec
15:39 14. Nov 2011
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655447

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

G-ladiator wrote:
jachyra wrote:TES s Falloutom :D hurá Bethesde, že konečne vydala poriadne fantasy RPG
Za tohle by tě v některých kruzích asi ukřižovali :)
Já teď občas hraju starý dobrý Tyrian 2000, pamatuje ho ještě někdo? :)
Nejlepší klasika :D hlavně pro dva hráče :)
by Lambijec
14:13 13. Nov 2011
Forum: Koš
Topic: výkup ze stolku
Replies: 8
Views: 5711

Re: výkup ze stolku

černý vlk wrote:Chtěl bych nahlásit chybu, která pořád ještě nebyla odstraněna:
podtemno, stolek u oděvníka: nefunguje! (nezle prodat krejčovské výrobky ušité)
pokud se nepletu u alchymie to samé :)
by Lambijec
00:00 13. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní
Replies: 9
Views: 5881

Re: Kovařina - postih k OČ uhýbání u zbraní

sendys wrote:pač a jelikož železo je těžke jak prase a uhybat snim neni sranda:)))
Ze zlata bude určitě lehčí :)
by Lambijec
21:26 16. May 2011
Forum: Galerie
Topic: Galerie - společné akce
Replies: 88
Views: 91861

Re: Galerie - společné akce

Moc pěkný video :) až zase chytám slinu si zahrát :D
by Lambijec
18:52 24. Jan 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725683

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

koukám že jich je hodně, jestli je to nová banda zlounů tak budete mít nahoře veselo :D
by Lambijec
22:39 21. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46242

Re: Rada s buildem

"démoni" typu balorové a sukuby jsou cizinci, anglicky outsider, myslí se tím že jsou z jiné sféry, proto outsider, na thalii jsou reálie jinak ale nwn mechanika uznává jedině forgotten realms ;)

mě zmátnul hlavně ten českej překlad no :) ale už aspon vím proč u kouzla proměna je na výběr démon a ...
by Lambijec
20:49 21. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46242

Re: Rada s buildem

A byla by teda prosím nějaká možnost jak si ten feat vyměnit? Já vím že hraničář je hodně silnej a nemá to zapotřebí ale mít zaměření zrovna na pixie mi přijde zbytečný :D postačil by mi třeba relevel já už si to spravím sám :)
by Lambijec
20:22 21. Jan 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332268

Re: Vtípky

53,5 :D pak sem asi měl přeskočit nějakou překážku ale to smým během po koleně jaksi nejde :D
by Lambijec
15:37 21. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46242

Re: Rada s buildem

DenGrasse wrote:Setkání s příslušným NPC se dá zařídit, pokud ti nevadí, že bude pravděpodobně poslední :twisted:
Sukuba, Balor, dokoce NPC s názvem Starej démon nebo tak nák nejsou ve favored enemy démoni :D nebo je to překlep či označení DM :D
by Lambijec
15:05 21. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46242

Re: Rada s buildem

Tak jsem na testu zkoušel najít NPC pod českým překladem favored enemy : démoni a hádejte co? Na žádný NPC favored enemy neplatilo :( Nemohl by mi někdo hodnej u mý postavy v podtemně vyměnit tenhle feat za cizince?
by Lambijec
19:42 20. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46242

Re: Rada s buildem

Bahnak wrote:outsiders jsou cizinci :-D
To by mě zajímalo teda na co sem si vzal zaměření :D Démoni co to může bejt? :D
by Lambijec
18:54 20. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46242

Re: Rada s buildem

Jo, jenže tak slavný to není, projdi si wikinu a pochopíš proč ten harfoš není tak dobrej, na toho favorit enemy má totiž trošku dojeb.
Úpravy povolání se plánují už dlouho, říkal to tu nedávno Rejty, má toho rozdělaného dost, jen mu chybí scripteři, kteří by jeho dílo uvedli v život.
Takže ...