To si fakt myslis ze ten jedinec sa ti len tak ozve?Daanri wrote:No vyriesime to jednoducho ci to bola systemova chyba alebo to niekto vykradol. Ak to niekto vykradol nech sa mi ozve do PM, ak sa nikto neozve tak to bola systemova chyba a moze sa pripadne uvazovat nad nakym navratom veci.
Search found 212 matches
- 15:53 30. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Trezor a zlodejina
- Replies: 116
- Views: 33289
Re: Trezor a zlodejina
- 20:44 18. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Něco málo z NWN tisků
- Replies: 37
- Views: 12126
Re: Něco málo z NWN tisků
To su len dalsie blaboli notoricky znameho rejpala Numera, ktory tady ani nehra, ale na vsetko ma svoj nazor. Osobne by som tomu neprikladal ziaden vyznam, ale berme to ako bezplatnu reklamu. :wink:
Vážně? Nemá smysl se raději zamyslet nad myšlenkou, kterou nám předhodil, než ji ihned odsunout do ...
Vážně? Nemá smysl se raději zamyslet nad myšlenkou, kterou nám předhodil, než ji ihned odsunout do ...
- 13:27 13. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Omezeni Summonu
- Replies: 89
- Views: 25131
Re: Omezeni Summonu
... inak suhlasim z pepom .. ja bol vzdy vtom ze cez ten skill si len mozem vybrat co chcem povolat, a nie ze urcuje aku silnu potvoru vyvolam
- 16:01 12. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
- Replies: 135
- Views: 42974
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Po celej Thalii WB-cka podavali stromy typu "Ent" . Bije to dost do oci - ale je to perfect pre druidov na zavesenie scriptov.
Peace
Peace
- 22:33 09. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
- Replies: 460
- Views: 119485
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Hmm, hraci co tu hraju uz dlhsie urcite rozpoznaju tento vzor :lol:
- Konfliktny hraci sa zdruzia - zvycajne ty isty (no hej vtedy ostrovy, teraz podtemno, po najblizsom wipe asi pekelne sfery)
- Zacnu expit : ostatny sa marne snazia ich dostihnut (verte mi ze marne)
- Nakoniec pride cas ked ...
- Konfliktny hraci sa zdruzia - zvycajne ty isty (no hej vtedy ostrovy, teraz podtemno, po najblizsom wipe asi pekelne sfery)
- Zacnu expit : ostatny sa marne snazia ich dostihnut (verte mi ze marne)
- Nakoniec pride cas ked ...
- 12:30 06. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Bandité před karathou
- Replies: 33
- Views: 15777
Re: Bandité před karathou
Nudite sa?Rejty wrote:Resi se tu kraviny...
- 18:17 12. May 2008
- Forum: Koš
- Topic: Dotaz na nejnižší(craft)
- Replies: 62
- Views: 22678
Re: Dotaz na nejnižší(craft)
Neotevrou. Vynaloz energiu niekde inde, bude to uzitocnejsie. Nic v zlom, len rada.Darien wrote:...Já jen doufám, že se vám trochu otevřou oči a uděláte server takovej, aby tu prostě hrálo víc lidí,. se kterejma se dá něco podnikat. ...
Re: Gruberik
Vies co chcem povedat ...melvik wrote:v toolu to nepoznam :/. Sem si nemel davat obrazek superveverky
- 20:54 20. Mar 2008
- Forum: Koš
- Topic: Další z dotázků
- Replies: 22
- Views: 9720
Re: Další z dotázků
Nahodou perfektni fotka 
- 23:24 19. Mar 2008
- Forum: Koš
- Topic: Chovani DM
- Replies: 145
- Views: 50960
Re: Chovani DM
.. vyjadrit svoj nazor .. nadavky .. vysoky level postavy .. len ukazat krasy thalie ... 'nebreci' ... opakovanie stale dokola ... takzvana RP hra ... prispevky bez formatovania ... pusinky ...
hej to je RES, uz viem kde som
hej to je RES, uz viem kde som
- 22:27 02. Mar 2008
- Forum: Koš
- Topic: Porada na tema lokace trpaslíků
- Replies: 16
- Views: 7625
Re: Porada na tema lokace trpaslíků
Ahojte chalani,
Neverim ze Cairon len dak zdupol. Skor iny ucet
Sewas
Neverim ze Cairon len dak zdupol. Skor iny ucet
Sewas
Re: Ohniště
Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
to jsou ty sylmaelovi výchyty ;)
(ahoj Theo) :wink:
Ahoj. Tiez ta zdravim :) Zda sa ze si uspesne prebral moju stafetu. Tak ti drzim palce :D
WoW kolko sa toho napisalo. Len mi pride smiesne, ze sa tu riesia veci, ktore sa v ...
to jsou ty sylmaelovi výchyty ;)
(ahoj Theo) :wink:
Ahoj. Tiez ta zdravim :) Zda sa ze si uspesne prebral moju stafetu. Tak ti drzim palce :D
WoW kolko sa toho napisalo. Len mi pride smiesne, ze sa tu riesia veci, ktore sa v ...
- 12:40 03. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
- Replies: 32
- Views: 15035
Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
Jo. Ja uz zaleziem. Uz viem co ste zac. Som zvedavy kolkych ludi zase posles podzem. Sak hracov mate vela. +/- jeden otravny Vam isto neuskodi. Majte sa tu.Daanri wrote:Theo, jedna dobra rada, zalez uz konecne niekam podzeme a neotravuj na fore.
- 11:19 03. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
- Replies: 32
- Views: 15035
Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
Co se tyka Theolase a jeho druheho niku RAZIEL to je jen skoda mluvit o nekom tak jednoduchem a vlasne uplnem chudackovi co je dusevne nemocnej a mame se spis o nej bat at se to jeste nezhorsi a nedrazdit ho nucenim hrani na Thali :roll:
Ako sa Sorrow distancoval od Sorrow1
JA SA DISTANCUJEM OD ...
Ako sa Sorrow distancoval od Sorrow1
JA SA DISTANCUJEM OD ...
- 00:35 03. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
- Replies: 32
- Views: 15035
Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
No jasne pane Theo, rada cisel je nekonecna a tak pri tom zakladani uctu ani nemusis na ten hnusnej server co ti tak ublizuje na duchu :wink:
Fakt neviem koho to viacej zmutovalo ... Smeagle .... :lol: :lol: :lol:
Ani ti nevim jestli je horsi osklive vypadat v obliceji nez na dusi :wink:
Hah, uz ...
Fakt neviem koho to viacej zmutovalo ... Smeagle .... :lol: :lol: :lol:
Ani ti nevim jestli je horsi osklive vypadat v obliceji nez na dusi :wink:
Hah, uz ...