Search found 212 matches

by Theo
15:53 30. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Trezor a zlodejina
Replies: 116
Views: 33289

Re: Trezor a zlodejina

Daanri wrote:No vyriesime to jednoducho ci to bola systemova chyba alebo to niekto vykradol. Ak to niekto vykradol nech sa mi ozve do PM, ak sa nikto neozve tak to bola systemova chyba a moze sa pripadne uvazovat nad nakym navratom veci.
To si fakt myslis ze ten jedinec sa ti len tak ozve? :D
by Theo
20:44 18. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Něco málo z NWN tisků
Replies: 37
Views: 12126

Re: Něco málo z NWN tisků

To su len dalsie blaboli notoricky znameho rejpala Numera, ktory tady ani nehra, ale na vsetko ma svoj nazor. Osobne by som tomu neprikladal ziaden vyznam, ale berme to ako bezplatnu reklamu. :wink:
Vážně? Nemá smysl se raději zamyslet nad myšlenkou, kterou nám předhodil, než ji ihned odsunout do ...
by Theo
13:27 13. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Omezeni Summonu
Replies: 89
Views: 25131

Re: Omezeni Summonu

:shock: Ajeje, tak to mal RES pravdu .. to vdaka tomu je kuzelnik furt najsilnejsi .. a ja sa tak cudoval ako je to mozne .. :shock:

... inak suhlasim z pepom .. ja bol vzdy vtom ze cez ten skill si len mozem vybrat co chcem povolat, a nie ze urcuje aku silnu potvoru vyvolam :shock:
by Theo
16:01 12. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Replies: 135
Views: 42974

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Po celej Thalii WB-cka podavali stromy typu "Ent" . Bije to dost do oci - ale je to perfect pre druidov na zavesenie scriptov.

Peace
by Theo
22:33 09. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Replies: 460
Views: 119485

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Hmm, hraci co tu hraju uz dlhsie urcite rozpoznaju tento vzor :lol:

- Konfliktny hraci sa zdruzia - zvycajne ty isty (no hej vtedy ostrovy, teraz podtemno, po najblizsom wipe asi pekelne sfery)
- Zacnu expit : ostatny sa marne snazia ich dostihnut (verte mi ze marne)
- Nakoniec pride cas ked ...
by Theo
12:30 06. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Bandité před karathou
Replies: 33
Views: 15777

Re: Bandité před karathou

Rejty wrote:Resi se tu kraviny...
Nudite sa? :lol:
by Theo
18:17 12. May 2008
Forum: Koš
Topic: Dotaz na nejnižší(craft)
Replies: 62
Views: 22678

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Darien wrote:...Já jen doufám, že se vám trochu otevřou oči a uděláte server takovej, aby tu prostě hrálo víc lidí,. se kterejma se dá něco podnikat. ...
Neotevrou. Vynaloz energiu niekde inde, bude to uzitocnejsie. Nic v zlom, len rada. :idea:
by Theo
18:05 12. May 2008
Forum: Koš
Topic: Gruberik
Replies: 6
Views: 3368

Re: Gruberik

melvik wrote:v toolu to nepoznam :/. Sem si nemel davat obrazek superveverky :(
Vies co chcem povedat ... :D
by Theo
20:54 20. Mar 2008
Forum: Koš
Topic: Další z dotázků
Replies: 22
Views: 9720

Re: Další z dotázků

Nahodou perfektni fotka :D
by Theo
23:24 19. Mar 2008
Forum: Koš
Topic: Chovani DM
Replies: 145
Views: 50960

Re: Chovani DM

.. vyjadrit svoj nazor .. nadavky .. vysoky level postavy .. len ukazat krasy thalie ... 'nebreci' ... opakovanie stale dokola ... takzvana RP hra ... prispevky bez formatovania ... pusinky ...

hej to je RES, uz viem kde som :lol:
by Theo
22:27 02. Mar 2008
Forum: Koš
Topic: Porada na tema lokace trpaslíků
Replies: 16
Views: 7625

Re: Porada na tema lokace trpaslíků

Ahojte chalani,
Neverim ze Cairon len dak zdupol. Skor iny ucet :)

Sewas
by Theo
22:43 04. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Ohniště
Replies: 8
Views: 3721

Re: Ohniště

Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.

to jsou ty sylmaelovi výchyty ;)

(ahoj Theo) :wink:
Ahoj. Tiez ta zdravim :) Zda sa ze si uspesne prebral moju stafetu. Tak ti drzim palce :D

WoW kolko sa toho napisalo. Len mi pride smiesne, ze sa tu riesia veci, ktore sa v ...
by Theo
12:40 03. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
Replies: 32
Views: 15035

Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)

Daanri wrote:Theo, jedna dobra rada, zalez uz konecne niekam podzeme a neotravuj na fore.
Jo. Ja uz zaleziem. Uz viem co ste zac. Som zvedavy kolkych ludi zase posles podzem. Sak hracov mate vela. +/- jeden otravny Vam isto neuskodi. Majte sa tu.
by Theo
11:19 03. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
Replies: 32
Views: 15035

Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)

Co se tyka Theolase a jeho druheho niku RAZIEL to je jen skoda mluvit o nekom tak jednoduchem a vlasne uplnem chudackovi co je dusevne nemocnej a mame se spis o nej bat at se to jeste nezhorsi a nedrazdit ho nucenim hrani na Thali :roll:
Ako sa Sorrow distancoval od Sorrow1
JA SA DISTANCUJEM OD ...
by Theo
00:35 03. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)
Replies: 32
Views: 15035

Re: XP systém (věcná diskuse bez chatu pls)

No jasne pane Theo, rada cisel je nekonecna a tak pri tom zakladani uctu ani nemusis na ten hnusnej server co ti tak ublizuje na duchu :wink:
Fakt neviem koho to viacej zmutovalo ... Smeagle .... :lol: :lol: :lol:
Ani ti nevim jestli je horsi osklive vypadat v obliceji nez na dusi :wink:
Hah, uz ...