Na metalfest use asi uvidimeLord_Berserk wrote:Jooo ty myslis - Judas Priest a predskokani Whitesnake
Vo tom premejslim ... hlavne kvuli Judas. Posledne v T-Mobile arene to bylo skvely
A ja zas pripominam blizici se Metalfest - Plzen
Saxon, Accept ... jasna volba
Jinak Judas jsou nej