Search found 39 matches

by Cyprian
17:30 13. Jan 2011
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702693

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Lord_Berserk wrote:Jooo ty myslis - Judas Priest a predskokani Whitesnake :mrgreen:
Vo tom premejslim ... hlavne kvuli Judas. Posledne v T-Mobile arene to bylo skvely :)

A ja zas pripominam blizici se Metalfest - Plzen
Saxon, Accept ... jasna volba
Na metalfest use asi uvidime :-)

Jinak Judas jsou nej :-)
by Cyprian
09:33 13. Jan 2011
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702693

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Pardon za dualpost, ale nejak to tu umřelo. Mám na vás velmni sofistikovaný dotaz. POvězte mi co tolik lidí vidí na kapele Anihilator? Nemám problém s tím, že ta kapela je už lehce strašího data, spíš naopak to dovedu ocenit, ale nedokážu najít co je na anihilatoru tak užasného. Zkrátka mi to přijde ...
by Cyprian
20:16 11. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Jména ve hře
Replies: 48
Views: 14293

Re: Jména ve hře

Povíme si taky jakym stylem chodi povrchnane do podtemna nebo to je radši tajne? :-)
by Cyprian
19:42 11. Jan 2011
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702693

Re: Jakou hudbu posloucháte?

by Cyprian
14:26 11. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Jména ve hře
Replies: 48
Views: 14293

Re: Jména ve hře

No to jsou tady zase jednou výblitky :-D Radši se zdržím debaty, protže na tyhle argumenty fáákt nemám
by Cyprian
00:52 10. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Jména ve hře
Replies: 48
Views: 14293

Re: Jména ve hře

Hmm myslim ze případu zakuklených hrdinu tajemnych jako prd v lahvi je tu vic nez dost :-) Nepozna te, ale budes ho asi hodne zajimat. Kdo skryva tvar, tak toho ma asi na skryvani o hodne vic :-)
by Cyprian
00:46 10. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Jména ve hře
Replies: 48
Views: 14293

Re: Jména ve hře

Nicmene pokdu si v hospdoe sedne zakuklena postava, tak by ji prvni straz mela urazit palici :-)
by Cyprian
00:35 10. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Jména ve hře
Replies: 48
Views: 14293

Re: Jména ve hře

Kapuce nezakryva tvar
by Cyprian
20:30 07. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Milijóóóny účtů
Replies: 63
Views: 23051

Re: Milijóóóny účtů

No taky mám chut ukázat na mistra X co na foru komunikuje za učet A, ale když se mu nehodí aby byla známa jeho totožnost tak nasadi učet B

Ja osobne bych taky hlasoval pro omezeni učtů. Třeba tenhle sme taky měli se segrou společný
by Cyprian
17:14 06. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46242

Re: Rada s buildem

Ja teda nevidím na radě pro nováčka nic zlého, zase jsme u toho zda kolektiv chce nové hráče nebo se chce držet absurdit. Eliminace PGček? Neustále tu čtu Zvýhodnění postavy na nižším levelu. V tom příapdě bych potrestal všechny, kteří mají víc postav, protože hraním za předchozí zvýhodnují tu další ...
by Cyprian
13:55 30. Dec 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404575

Re: Poděkování

Konec řešení a spamu, Jen pro uvedení na pravou míru. Mluvím o acc na foru :-)
by Cyprian
05:21 30. Dec 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404575

Re: Poděkování

Předem děkuji tomu, kdo zváží pravidlo o jednom acc na foru pro jednoho hráče :-)
by Cyprian
14:05 29. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Přehazování věcí
Replies: 39
Views: 17295

Re: Přehazování věcí

J8 teda nechci působit jako vyvolávač flamu, klidne mi ten post smažte a řekněte mi to v PMku, ale sem zvědavý člověk, jak to etda vlastně bylo? :-)
by Cyprian
01:30 29. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Craft - podtemno
Replies: 90
Views: 22156

Re: Craft - podtemno

Hele co to tu zamknout? Jen se tu budeme dal hadat o kravinach, myslim ze bylo receno daleko vic nez melo.
by Cyprian
01:23 29. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Craft - podtemno
Replies: 90
Views: 22156

Re: Craft - podtemno

Pročti si topic :-)