Search found 18 matches

by calvix
22:40 25. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Gsko po úpravě
Replies: 62
Views: 22791

Re: Gsko po úpravě

Jeanes wrote:na karatský cestě jsem vypil vyne a gardisti mě viděli už z dálky, zmizel jsem na jinou mapu, hodil si GS, vrátil jsem se a gardisti mě stále viděli (v tu chvíli jsem měl vyne + GS)
NPc maj ve zvyku utocit na lidi s GS pokud maj TS a prijdes k nim s nahozenym GS.
by calvix
17:12 22. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Timestop - rovnoprávnost pro PC!
Replies: 10
Views: 5123

Re: Timestop - rovnoprávnost pro PC!

Bych řekl že největší problém bude v tom že má boss těch timestopů více a hazi je po sobe.
by calvix
17:08 22. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: sendys alias frisco.cz
Replies: 60
Views: 19151

Re: sendys alias frisco.cz

vypadá to na prázdniny pro thalii na chvíly :D všichni si od něj oddechnou
by calvix
21:46 19. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46249

Re: Rada s buildem

Jelikož mi přijde že to v podtemně zase umírá a hrát sám pro sebe mě nebaví... uvažuji o přesunutí se nahoru... v hlavě mi svitl zajímavý napád a to hranda/zvěd harfeníků... myslím že něco sesmolit dokážu ale nějaká pomoc by se mi šikla a to jest, neznám zdejší strukturu NPC a vezmuli v potaz že ...
by calvix
20:40 13. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Stoky pod Charaxxssem - VYJASNĚNO
Replies: 1
Views: 1958

Stoky pod Charaxxssem - VYJASNĚNO

V lokaci * Stoky pod Charaxssem (lokace na na jih od Stok kam se leze ze starého mesta)
se spawnují NPC Ethercapové a ti pavouci jakoby na vode a ve vzduchu (viz screen)
Tyto bugy se objevuji ve dvou lokacich na Jih od Stok pod Charaxssem kam se leze ze Stareho mesta.(maj stejný název)
Pravděpodobně ...
by calvix
18:16 07. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46249

Re: Rada s buildem

SonnyX wrote:No to sic ano, ale ten rapid shot u luku bych si dal tak či tak :))
Do teď jsem myslel, že teda kuš je zas lepší na critici, no škoda, že mi to neřekli dřív, než jsem odeslal charakterník..
Vykašlal bych se na nějaký archetyp a vzal bych si luk..
Tak prelozeno pro tebe Ztratis 1 utok za kolo.
by calvix
18:13 07. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46249

Re: Rada s buildem

Já pořád ale nechápu, tu ztrátu featu..

Však s kuší si dám blink point shot + rapid reload, s lukem bych si dal blink point shot + rapid shot, ne?

Tak kde ztrácím ten feat?
Kuse : bez featu = 1 utok (nezavisle na BAB)
Kuse : rapid reload = 4 utoky (s dostatecnou BAB)
Luk : bez featu = 4 utoky ...
by calvix
18:01 07. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46249

Re: Rada s buildem

Bahnak wrote: Raději ze sebe nebudu dělat truhlika, střelce jsem nikdy pořádně nezkoušel, ale mám za to že ten rozsah kritiku pro oboje je 20/x3...
WRONG :!:
kuše má 19-20/x2 a luk 20/x3

http://nwn.wikia.com/wiki/Longbow vs http://nwn.wikia.com/wiki/Heavy_crossbow
by calvix
21:40 06. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Rada s buildem
Replies: 140
Views: 46249

Re: Rada s buildem

Ale má zase častejší kritiky, a navic na luk potřebuješ odbornost na zbrane .. na kuš ne.


Klidne jdi do kuši ale musíš si dát ten feat kterej ti dá víc nežjeden utok s ní.
by calvix
13:16 04. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Hvězdice/šuriken
Replies: 19
Views: 10348

Re: Hvězdice/šuriken

Já jsem se někdy držel vlákna? Hmmm, to bych asi ani nezvládl...
šuriken a jiné věci co jsou nějak psány na webu jsou prostě napsány blbě.
Je tam těch chyb více, pokud se někomu chce může se do toho pustit a sepsat to.
Platí to co zbraň dělá ve hře.
Byl bych radši kdyby se k tomu vyjádřil rejty ...
by calvix
20:25 03. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Hvězdice/šuriken
Replies: 19
Views: 10348

Re: Hvězdice/šuriken

Jak je to teda s tou hvězdicí popřípadě šipkama ? :?:
by calvix
17:29 02. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Hvězdice/šuriken
Replies: 19
Views: 10348

Re: Hvězdice/šuriken

tak podobny problem je u šipek .. na webu je zase napsany Šipky - 1k6 19-20/x2 a rozbaleny šipky maj 1d4 19-20/x2
by calvix
12:23 02. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: IC forum
Replies: 5
Views: 3413

Re: IC forum

taky mi nejak zmizlo IC , driv sem videl povrch aj podtemno tedka nic :wall:
by calvix
22:38 30. Dec 2010
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351379

Re: Portréty postav

Nizre'rivus
by calvix
17:01 26. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Chyby při očarovávání zbraní
Replies: 117
Views: 34324

Re: Chyby při očarovávání zbraní


http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=84290#p84290
:roll:
nevím nezkoušel sem ji, ale věřím že to bude blbnout.
Takže počkám co poví někdo z vedení. Jestli tu zbran mám vyrobit opravenou v toolu nebo jak se to bude řešit.

U neho je to stejný připad. Pokdu by mela zbran třeba +1 kys ...