NPc maj ve zvyku utocit na lidi s GS pokud maj TS a prijdes k nim s nahozenym GS.Jeanes wrote:na karatský cestě jsem vypil vyne a gardisti mě viděli už z dálky, zmizel jsem na jinou mapu, hodil si GS, vrátil jsem se a gardisti mě stále viděli (v tu chvíli jsem měl vyne + GS)
Search found 18 matches
- 22:40 25. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Gsko po úpravě
- Replies: 62
- Views: 22791
Re: Gsko po úpravě
- 17:12 22. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Timestop - rovnoprávnost pro PC!
- Replies: 10
- Views: 5123
Re: Timestop - rovnoprávnost pro PC!
Bych řekl že největší problém bude v tom že má boss těch timestopů více a hazi je po sobe.
- 17:08 22. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: sendys alias frisco.cz
- Replies: 60
- Views: 19151
Re: sendys alias frisco.cz
vypadá to na prázdniny pro thalii na chvíly
všichni si od něj oddechnou
- 21:46 19. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46249
Re: Rada s buildem
Jelikož mi přijde že to v podtemně zase umírá a hrát sám pro sebe mě nebaví... uvažuji o přesunutí se nahoru... v hlavě mi svitl zajímavý napád a to hranda/zvěd harfeníků... myslím že něco sesmolit dokážu ale nějaká pomoc by se mi šikla a to jest, neznám zdejší strukturu NPC a vezmuli v potaz že ...
- 20:40 13. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Stoky pod Charaxxssem - VYJASNĚNO
- Replies: 1
- Views: 1958
Stoky pod Charaxxssem - VYJASNĚNO
V lokaci * Stoky pod Charaxssem (lokace na na jih od Stok kam se leze ze starého mesta)
se spawnují NPC Ethercapové a ti pavouci jakoby na vode a ve vzduchu (viz screen)
Tyto bugy se objevuji ve dvou lokacich na Jih od Stok pod Charaxssem kam se leze ze Stareho mesta.(maj stejný název)
Pravděpodobně ...
se spawnují NPC Ethercapové a ti pavouci jakoby na vode a ve vzduchu (viz screen)
Tyto bugy se objevuji ve dvou lokacich na Jih od Stok pod Charaxssem kam se leze ze Stareho mesta.(maj stejný název)
Pravděpodobně ...
- 18:16 07. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46249
Re: Rada s buildem
Tak prelozeno pro tebe Ztratis 1 utok za kolo.SonnyX wrote:No to sic ano, ale ten rapid shot u luku bych si dal tak či tak)
Do teď jsem myslel, že teda kuš je zas lepší na critici, no škoda, že mi to neřekli dřív, než jsem odeslal charakterník..
Vykašlal bych se na nějaký archetyp a vzal bych si luk..
- 18:13 07. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46249
Re: Rada s buildem
Já pořád ale nechápu, tu ztrátu featu..
Však s kuší si dám blink point shot + rapid reload, s lukem bych si dal blink point shot + rapid shot, ne?
Tak kde ztrácím ten feat?
Kuse : bez featu = 1 utok (nezavisle na BAB)
Kuse : rapid reload = 4 utoky (s dostatecnou BAB)
Luk : bez featu = 4 utoky ...
Však s kuší si dám blink point shot + rapid reload, s lukem bych si dal blink point shot + rapid shot, ne?
Tak kde ztrácím ten feat?
Kuse : bez featu = 1 utok (nezavisle na BAB)
Kuse : rapid reload = 4 utoky (s dostatecnou BAB)
Luk : bez featu = 4 utoky ...
- 18:01 07. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46249
Re: Rada s buildem
WRONGBahnak wrote: Raději ze sebe nebudu dělat truhlika, střelce jsem nikdy pořádně nezkoušel, ale mám za to že ten rozsah kritiku pro oboje je 20/x3...
kuše má 19-20/x2 a luk 20/x3
http://nwn.wikia.com/wiki/Longbow vs http://nwn.wikia.com/wiki/Heavy_crossbow
- 21:40 06. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Rada s buildem
- Replies: 140
- Views: 46249
Re: Rada s buildem
Ale má zase častejší kritiky, a navic na luk potřebuješ odbornost na zbrane .. na kuš ne.
Klidne jdi do kuši ale musíš si dát ten feat kterej ti dá víc nežjeden utok s ní.
Klidne jdi do kuši ale musíš si dát ten feat kterej ti dá víc nežjeden utok s ní.
- 13:16 04. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Hvězdice/šuriken
- Replies: 19
- Views: 10348
Re: Hvězdice/šuriken
Já jsem se někdy držel vlákna? Hmmm, to bych asi ani nezvládl...
šuriken a jiné věci co jsou nějak psány na webu jsou prostě napsány blbě.
Je tam těch chyb více, pokud se někomu chce může se do toho pustit a sepsat to.
Platí to co zbraň dělá ve hře.
Byl bych radši kdyby se k tomu vyjádřil rejty ...
šuriken a jiné věci co jsou nějak psány na webu jsou prostě napsány blbě.
Je tam těch chyb více, pokud se někomu chce může se do toho pustit a sepsat to.
Platí to co zbraň dělá ve hře.
Byl bych radši kdyby se k tomu vyjádřil rejty ...
- 20:25 03. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Hvězdice/šuriken
- Replies: 19
- Views: 10348
Re: Hvězdice/šuriken
Jak je to teda s tou hvězdicí popřípadě šipkama ? 
- 17:29 02. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Hvězdice/šuriken
- Replies: 19
- Views: 10348
Re: Hvězdice/šuriken
tak podobny problem je u šipek .. na webu je zase napsany Šipky - 1k6 19-20/x2 a rozbaleny šipky maj 1d4 19-20/x2
Re: IC forum
taky mi nejak zmizlo IC , driv sem videl povrch aj podtemno tedka nic 
- 22:38 30. Dec 2010
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351379
Re: Portréty postav
Nizre'rivus
- 17:01 26. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chyby při očarovávání zbraní
- Replies: 117
- Views: 34324
Re: Chyby při očarovávání zbraní
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=84290#p84290
:roll:
nevím nezkoušel sem ji, ale věřím že to bude blbnout.
Takže počkám co poví někdo z vedení. Jestli tu zbran mám vyrobit opravenou v toolu nebo jak se to bude řešit.
U neho je to stejný připad. Pokdu by mela zbran třeba +1 kys ...