Search found 16 matches

by snek
18:14 27. Mar 2018
Forum: Koš
Topic: Byl jsi zaveden
Replies: 3
Views: 6707

Re: Byl jsi zaveden

Už je to tu zase. Byl jsi zaveden. Restart pls.
by snek
20:53 25. Jan 2018
Forum: Chyby - craft
Topic: craft očarování
Replies: 23
Views: 70402

Re: craft očarování

Bude to někdo řešit? Na 14 lvl se nedá vůbec expit. Navíc když nakombinuješ očarování, nejen že to nedělí xp poměrně dle hlavního / vedlejšího, ale výsledek je jako bys dal všechny procenta pouze do hlavního.
by snek
08:42 07. Jan 2018
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

Není to tak dávno, co jsem na Thalii začal hrát a začínalo se mi velice dobře. Radši věci objevuju přímo ve hře, ale před začátkem jsem si otevřel forum a potěšilo mne, že je hned k nalezení 1 stránka textu ve foru Informace, Než začnete hrát, Pár praktický rad do začátku
http://thalie.pilsfree.cz ...
by snek
08:01 07. Jan 2018
Forum: Chyby - craft
Topic: craft očarování
Replies: 23
Views: 70402

Re: craft očarování

Ne, protože doteď to bylo tak, že element byl náročnější než zhouba. Tudíž za 140 element jsi dostal např. 50xp, za 140 zhoubu to bylo triviální a za 80+60 to bylo třeba 30xp. Nebo se náročnost zjednotila?
by snek
17:32 04. Jan 2018
Forum: Chyby - craft
Topic: craft očarování
Replies: 23
Views: 70402

Re: craft očarování

Tak teď to vypadá, že xp a obtížnost nezohledňuje vedlejší očarování. Za 140 kyselinu anebo kombinaci 80 kyselina 60 zhouba dostanu stejné xp a je to stejně náročné.
by snek
16:57 31. Dec 2017
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO- zaseklý na kraji lokace
Replies: 2
Views: 4978

Re: zaseklý na kraji lokace

Už dobrý.
by snek
19:29 30. Dec 2017
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO- zaseklý na kraji lokace
Replies: 2
Views: 4978

VYŘEŠENO- zaseklý na kraji lokace

Ahoj, lognul jsem po restartu a jsem mimo lokaci, může mě někdo prosím vytáhnout? Díky.
by snek
09:52 30. Dec 2017
Forum: Chyby - craft
Topic: craft očarování
Replies: 23
Views: 70402

Re: craft očarování

Ahoj,

proč u očarování s postavou, která má inteligenci v základu minimálně 25 jde očarování jenom průměrně? Tzn už nad 30xp je nezdar docela pravděpodobný a za triviální zpracování má jen 2xp? Čekal bych že budu mít 3xp a postup půjde mnohem líp.
by snek
16:45 14. Nov 2017
Forum: Koš
Topic: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Replies: 5
Views: 6413

Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

Znovu jsem si připoutal postavu v doporučeném městě. Pokud bude problém trvat, napíšu zas. Tohle vlákno pls zmažte.
by snek
09:25 12. Nov 2017
Forum: Koš
Topic: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Replies: 5
Views: 6413

Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

Tak jsem si to zkontroloval, oživení mám povolené. Trvá to už pár měsíců, do tý doby jsem s tou postavou normálně umíral a procházel podsvětím jako každý jiný. Pak jsem umřel jak byly lagy jednu dobu, při lagu a od té doby mám problém. DM mi trest nedalo. Pořád nemůžu ven. Může mi to někdo opravit?
by snek
22:59 11. Nov 2017
Forum: Koš
Topic: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Replies: 5
Views: 6413

hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...

SERE ne dost že tady nikdo nehraje... léto skončilo, chci hrát a pořád když chcípnu, píše mi demon že tohle jekončená pro všechny bugery. Už asi počtvrté. Nechcete to končeně vopravit???!!!! Díky moc za to. Neee směju se, protože už jsem to za AAAA nahlásil DM za Beeeee fakt bych si rád po chcípu ...
by snek
14:27 30. Apr 2017
Forum: Koš
Topic: Nejde hrát
Replies: 3
Views: 5671

Nejde hrát

Načítání modulu 5% a restart každou minutu.
by snek
16:43 01. Apr 2017
Forum: Koš
Topic: rozbitej craft!
Replies: 3
Views: 4685

Re: rozbitej craft!

vypadá to dobře:) dík
by snek
14:16 01. Apr 2017
Forum: Koš
Topic: rozbitej craft!
Replies: 3
Views: 4685

rozbitej craft!

Ahoj, nějaká chyba v craftu nebo apríl dnes od rána? 170 tis craftových xp je najednou pouze 13.lvl? Veškeré vysoké lvl v craftu mi teď deník hlásí že jsem na 13. lvl a výrobek můžu udělat pouze max 160%.
by snek
08:53 19. Mar 2017
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Byl jsi zaveden
Replies: 5
Views: 5902

UZAVŘENO - Byl jsi zaveden

Je tu zas. Nelze se připojit do hry:(