Search found 16 matches
- 18:14 27. Mar 2018
- Forum: Koš
- Topic: Byl jsi zaveden
- Replies: 3
- Views: 6707
Re: Byl jsi zaveden
Už je to tu zase. Byl jsi zaveden. Restart pls.
- 20:53 25. Jan 2018
- Forum: Chyby - craft
- Topic: craft očarování
- Replies: 23
- Views: 70402
Re: craft očarování
Bude to někdo řešit? Na 14 lvl se nedá vůbec expit. Navíc když nakombinuješ očarování, nejen že to nedělí xp poměrně dle hlavního / vedlejšího, ale výsledek je jako bys dal všechny procenta pouze do hlavního.
- 08:42 07. Jan 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
- Replies: 39
- Views: 31433
Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Není to tak dávno, co jsem na Thalii začal hrát a začínalo se mi velice dobře. Radši věci objevuju přímo ve hře, ale před začátkem jsem si otevřel forum a potěšilo mne, že je hned k nalezení 1 stránka textu ve foru Informace, Než začnete hrát, Pár praktický rad do začátku
http://thalie.pilsfree.cz ...
http://thalie.pilsfree.cz ...
- 08:01 07. Jan 2018
- Forum: Chyby - craft
- Topic: craft očarování
- Replies: 23
- Views: 70402
Re: craft očarování
Ne, protože doteď to bylo tak, že element byl náročnější než zhouba. Tudíž za 140 element jsi dostal např. 50xp, za 140 zhoubu to bylo triviální a za 80+60 to bylo třeba 30xp. Nebo se náročnost zjednotila?
- 17:32 04. Jan 2018
- Forum: Chyby - craft
- Topic: craft očarování
- Replies: 23
- Views: 70402
Re: craft očarování
Tak teď to vypadá, že xp a obtížnost nezohledňuje vedlejší očarování. Za 140 kyselinu anebo kombinaci 80 kyselina 60 zhouba dostanu stejné xp a je to stejně náročné.
- 16:57 31. Dec 2017
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO- zaseklý na kraji lokace
- Replies: 2
- Views: 4978
Re: zaseklý na kraji lokace
Už dobrý.
- 19:29 30. Dec 2017
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO- zaseklý na kraji lokace
- Replies: 2
- Views: 4978
VYŘEŠENO- zaseklý na kraji lokace
Ahoj, lognul jsem po restartu a jsem mimo lokaci, může mě někdo prosím vytáhnout? Díky.
- 09:52 30. Dec 2017
- Forum: Chyby - craft
- Topic: craft očarování
- Replies: 23
- Views: 70402
Re: craft očarování
Ahoj,
proč u očarování s postavou, která má inteligenci v základu minimálně 25 jde očarování jenom průměrně? Tzn už nad 30xp je nezdar docela pravděpodobný a za triviální zpracování má jen 2xp? Čekal bych že budu mít 3xp a postup půjde mnohem líp.
proč u očarování s postavou, která má inteligenci v základu minimálně 25 jde očarování jenom průměrně? Tzn už nad 30xp je nezdar docela pravděpodobný a za triviální zpracování má jen 2xp? Čekal bych že budu mít 3xp a postup půjde mnohem líp.
- 16:45 14. Nov 2017
- Forum: Koš
- Topic: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
- Replies: 5
- Views: 6413
Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Znovu jsem si připoutal postavu v doporučeném městě. Pokud bude problém trvat, napíšu zas. Tohle vlákno pls zmažte.
- 09:25 12. Nov 2017
- Forum: Koš
- Topic: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
- Replies: 5
- Views: 6413
Re: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
Tak jsem si to zkontroloval, oživení mám povolené. Trvá to už pár měsíců, do tý doby jsem s tou postavou normálně umíral a procházel podsvětím jako každý jiný. Pak jsem umřel jak byly lagy jednu dobu, při lagu a od té doby mám problém. DM mi trest nedalo. Pořád nemůžu ven. Může mi to někdo opravit?
- 22:59 11. Nov 2017
- Forum: Koš
- Topic: hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
- Replies: 5
- Views: 6413
hele TOTO MĚ UŽ VÁŽNĚ ...
SERE ne dost že tady nikdo nehraje... léto skončilo, chci hrát a pořád když chcípnu, píše mi demon že tohle jekončená pro všechny bugery. Už asi počtvrté. Nechcete to končeně vopravit???!!!! Díky moc za to. Neee směju se, protože už jsem to za AAAA nahlásil DM za Beeeee fakt bych si rád po chcípu ...
- 14:27 30. Apr 2017
- Forum: Koš
- Topic: Nejde hrát
- Replies: 3
- Views: 5671
Nejde hrát
Načítání modulu 5% a restart každou minutu.
- 16:43 01. Apr 2017
- Forum: Koš
- Topic: rozbitej craft!
- Replies: 3
- Views: 4685
Re: rozbitej craft!
vypadá to dobře:) dík
- 14:16 01. Apr 2017
- Forum: Koš
- Topic: rozbitej craft!
- Replies: 3
- Views: 4685
rozbitej craft!
Ahoj, nějaká chyba v craftu nebo apríl dnes od rána? 170 tis craftových xp je najednou pouze 13.lvl? Veškeré vysoké lvl v craftu mi teď deník hlásí že jsem na 13. lvl a výrobek můžu udělat pouze max 160%.
- 08:53 19. Mar 2017
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Byl jsi zaveden
- Replies: 5
- Views: 5902
UZAVŘENO - Byl jsi zaveden
Je tu zas. Nelze se připojit do hry:(