Search found 18 matches

by Arash
11:11 14. Jun 2010
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702379

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Hlavně DJ Bobo a Maxim Turbulence (ale spíše starší věci, když tam byl ještě Pancha).
by Arash
21:26 08. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Nova pravidla - Timestop
Replies: 34
Views: 13684

Re: Nova pravidla - Timestop

Souhlasím s jakoukoli takovou změnou, nebo spíš by se mělo to kouzlo úplně zrušit a plno dalších kouzel upravit.

Kouzelnické classy jsou tady opravdu přesílené diky tomu že jde spát na každém rohu...


uffffffffffffffffffffffffffff
Víš jak dlouho trvá na vys. lvl než si můžeš znovu zameditovat ...
by Arash
15:42 08. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Nova pravidla - Timestop
Replies: 34
Views: 13684

Re: Nova pravidla - Timestop

Souhlasím s jakoukoli takovou změnou, nebo spíš by se mělo to kouzlo úplně zrušit a plno dalších kouzel upravit.

Kouzelnické classy jsou tady opravdu přesílené diky tomu že jde spát na každém rohu...
by Arash
00:01 08. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Druid - zbraně
Replies: 5
Views: 3524

Re: Druid - zbraně

Díky
by Arash
21:41 07. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Druid - zbraně
Replies: 5
Views: 3524

Druid - zbraně

Zdravím, mohl by někdo vysvětlit jak přesně tohle funguje:
Druidi a výbava:

Druidi nemohou nosit kovové zbroje a z kovových zbraní mohou používat jen ty, které mají dostupné ze zakladu (napr. scimitar, srp).
Takže mám dotaz jestli druid elf může nosit dlouhý luk?
by Arash
13:00 25. May 2010
Forum: Koš
Topic: Summoni
Replies: 22
Views: 7648

Re: Summoni

No já si myslím že multisummoning je celkem zajimavý.
Ale jeho vybalancování by mělo být hodně promyšlené.

Osobně si myslím že zajimavá varianta je kdyby se vzalo v potaz že summon je vlastně ovládán tím co ho povolal, takže čím víc summonů vyvolá tím víc musí být soustředěnější na jejich ...
by Arash
12:23 23. May 2010
Forum: Koš
Topic: falchion
Replies: 16
Views: 5626

Re: falchion

No podle mě je to přesílené. Divím se že všichni oboručáci nejedou na tohle.
Na druhou stranu ale se zase divím že někdo staví oburučáka, protože přijít o ac ze štítu je podle mě zbytečné, ten dmg za to nestojí.
by Arash
11:09 21. May 2010
Forum: Koš
Topic: srážení a výcvik
Replies: 85
Views: 24953

Re: srážení a výcvik

-RoF- wrote: Jinak to sražení, je tam ještě jedna obrana. Myslím že pokud má postava takové AC, které je o 20 vyšší jak AB NPC, tak potom se NPC už nesnaží o sražení.
Což by teoreticky byla obrana pro ty co nemají vysoký výcvik.
Tohle kdysi fungovalo, otázka je jestli to nějakej nwn patch neupravil.
by Arash
17:03 15. May 2010
Forum: Koš
Topic: Přehnaně silná monstra
Replies: 323
Views: 74889

Re: Přehnaně silná monstra

Pročpak? boss neboss, tohle by stejně smysl nemělo, hlavní je aby se hráči naučili ovládat své postavy.
by Arash
15:36 15. May 2010
Forum: Koš
Topic: Přehnaně silná monstra
Replies: 323
Views: 74889

Re: Přehnaně silná monstra

tzn. že na obtížné dungeony musí jít opravdu parta tak 7 přiměřeně inteligentních lidí.

No to se pekne cte, ale problem je, ze v podtemnu tolik lidi najednou pripojenejch nebejva, a kdyz jo tak jsou mezi nima takovy levelovy rozdily, ze rozumnou partu do nakyho tezsiho dungu stejne neposkladas ...
by Arash
01:19 15. May 2010
Forum: Koš
Topic: Přehnaně silná monstra
Replies: 323
Views: 74889

Re: Přehnaně silná monstra

Zajimavá diskuse se tady rozjela.
Taky přileju trošku oleje do ohně.

Co se týká takových změn vždycky je chyba na straně hráčů, hráči mají svůj zažitý standart a (někdy i podvědomě) nechtějí tento standart měnit, často protože jsou líní.

Pak jsou tu takzvaní "RP hráči" kteří na jednu stranu ...
by Arash
21:03 21. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Vrhací sekery?
Replies: 7
Views: 3435

Re: Vrhací sekery?

Aha díky, zmátlo mě to co je napsáno na stránkách.
by Arash
20:59 21. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Vrhací sekery?
Replies: 7
Views: 3435

Re: Vrhací sekery?

aha ještě jeden dotaz co s tím souvisí?
Tady jsou vrhací sekerky, šurikeny, šipky a prak jako obouruční zbraně?
by Arash
20:51 21. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Vrhací sekery?
Replies: 7
Views: 3435

Vrhací sekery?

Zdravím, jak je to tady s vrhacíma sekerama?
Váží stack 50?
by Arash
21:01 23. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Cena Malé léčitelské výbavy
Replies: 1
Views: 1915

Cena Malé léčitelské výbavy

Zdravím nevím jestli to je chyba, ale připadá mi to divné.
U Thalova kněze v Karathě:
1 malá lečitelská výbava za 94 zl.
10 malých lečitelských výbav za 4239zl.