Search found 21 matches

by Within
10:30 06. Aug 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332086

Re: Vtípky

Stoletého starce se ptají:
"Dědo, jak je možné, že na vás stále letí mladá děvčata?"
Děda nic neodpoví, jen si lišácky olízne čelo.
***********************************
Dědeček vrací kondomy v drogerii.
"Copak dědo, jsou děravé?"
"Děravé ne, ale ohýbají se ...
by Within
09:48 24. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Vaše galerie jak vidíte Thalii
Replies: 3
Views: 3242

Re: Vaše galerie jak vidíte Thalii

paar vytvoru :-)
by Within
23:14 17. Jun 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332086

Re: Vtípky

Příjde Medvidek Pů do řeznictvi a ptá se:Máte šunku?
Řeznik odpovi:Máme
Medvídek Pů vytáhane kulovnici, zastřelí řezníka a říká:To je za Prasaatko! :)
by Within
14:47 01. Jun 2009
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702372

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Ochutnavka:Avantasia,after forever,evanescence,The Rasmus a jine.:-)

http://www.youtube.com/watch?v=XnEAjJ4rQao&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=fdNn_2GvQys&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=x0T-k89g_Sg&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=MI4ue-1L8dc
http://www.youtube ...
by Within
12:39 21. May 2009
Forum: Koš
Topic: RP Druida
Replies: 60
Views: 16615

Re: RP Druida

kraťa psal(tedy uryvek). aby žilo jedno, musí druhé umřít, to je koloběh přírody
- zvlaast za tou carkou se mi velice libi.
by Within
12:18 02. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Instalace NWN
Replies: 26
Views: 11017

Re: Instalace NWN

Jako reseni problemu s hlaskou o spatnem klici pri logu na multiplayer bych doporucila postup z nasledujiciho textu...

Windowsáci:V libovolném textovém editoru otevřete soubor [win]\system32\drivers\ect\hosts. [win] zastupuje adresář, kde máte nainstalovány Windows (pravděpodobně C:\winnt, C:\winxp ...
by Within
03:17 23. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: zakladni crafty - diskuze
Replies: 72
Views: 21135

Re: zakladni crafty - diskuze

Taky se přimlovám za ty rukavice.. druidka je na jednu stranu blbost aby kovala tak nějak zbraně (Within: můj názor :P )

Ale když je bojové povolání bez tohodle featu tak ho to docela znevýhodnuje..

me nejde o kovani me jde o tezbu ktera je potreba ke "vsem" castem craftu !*protoci oci...placne ...
by Within
20:24 22. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: zakladni crafty - diskuze
Replies: 72
Views: 21135

Re: zakladni crafty - diskuze

Jinak jak se ti to zatim libi?? nejaka zpetna vazba by se hodila..
eeeeeee :D ja jako druid/ka si specialne jen proto abych mohla tezit sem nucena si vzit feeat na zbrane ?....lopatu jo, a sekerku a krumpac ne ?toz blaznite a nebo zavodite ? :D
by Within
17:00 26. May 2008
Forum: Koš
Topic: cd keye
Replies: 37
Views: 12431

Re: cd keye

takovy UMOUNENCi umouneny ..to podstatny zapomeli ,ze je treba stahnout si specialni program na zjisteni CDklice pro tento servr ze jo ??? *poklepe si na celo*
by Within
18:14 12. May 2008
Forum: Koš
Topic: SRAZ BRNO kveten? 2008
Replies: 12
Views: 5373

Re: SRAZ BRNO kveten? 2008

Me tedy nevyhovuje ..pockam az se trefite me do rukou :-)
by Within
22:26 11. May 2008
Forum: Koš
Topic: SRAZ BRNO kveten? 2008
Replies: 12
Views: 5373

Re: SRAZ BRNO kveten? 2008

Rozhodne je to bliz nez Praha alespon pro me a kdy ze to a v kolik? jen kdyby me chytla cestovni horecka tak abych nahodou neprijela o den drive a nebo pozdeji . ;)
by Within
16:52 05. May 2008
Forum: Koš
Topic: Trezor a zlodejina
Replies: 116
Views: 33266

Re: Trezor a zlodejina

igor wrote:
Within wrote:tak nosme batoh na predu tak by se nic kradnout nedalo
dokážeš si představit trpaslíka s báglem vepředu? to by byl pupek až k sousedům na zahradu :D
*otevrou se dvere, objevi se okraj batohu pak dlouho nic ,pak spicka nosu pak zase dlouho nic a pak trpaslik *
by Within
16:28 05. May 2008
Forum: Koš
Topic: Trezor a zlodejina
Replies: 116
Views: 33266

Re: Trezor a zlodejina

tak nosme batoh na predu tak by se nic kradnout nedalo a nekterym by to i udelalo dobre (chiii) -max z tech kapes,ale jak znamo jedna je prazda tedy derava a druha vysypana :P
by Within
19:52 18. Mar 2008
Forum: Koš
Topic: Chovani DM
Replies: 145
Views: 50947

Re: Chovani DM

Chi co pivo ale za kazdou krivdu panaka (stamprli ) jak chcete - jo pro ty maly kokinko :D ... to by bylo ozralejch a nebo chudejch :D spytujte sva svedomi ..a jinak si prectete co sem psala ..neco vam dosti uniklo *protaci oci v sloup *
by Within
11:17 18. Mar 2008
Forum: Koš
Topic: Chovani DM
Replies: 145
Views: 50947

Re: Chovani DM

Dostala sem kridlem pres cunu od Mantikory ..mela je tak obrovsky ze se jim ani vyhnout neslo ..nato tak pred ni uteci ..to je toho a uz toho nechte :P