Search found 168 matches

by steel_martin
15:47 03. Mar 2017
Forum: Koš
Topic: Kampaň NWN - Kapitola 2
Replies: 0
Views: 5951

Kampaň NWN - Kapitola 2

Právě hraju druhou kapitolu oficiální kampaně na vlastním serveru. Pokud by se někdo chtěl připojit, tak ať mi napíše do PM. Postava buď kolem levelu 10 nebo klidně i začínající, naskáče to celkem rychle :)
by steel_martin
11:20 09. Feb 2017
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Problém s notebookem
Replies: 3
Views: 4506

Re: Problém s notebookem

Poslední dobou mi zlobí notebook. Když je vypnutý, na kabelu tak svítí kontrolka nabíjení. Kdyz ho zapnu, naskoci vetrak, zacne točit disk, ale černá obrazovka. Nic nepipne, kontrolka žádná nesviti. Vypnuti pomoci napajeciho tlačítka nefunguje, musim ho rozebrat, vyhodit napájení, baterku a znovu ...
by steel_martin
14:51 26. Jan 2017
Forum: Koš
Topic: Změny TLK - rozcházející se popisy hra vs mechanika
Replies: 6
Views: 7281

Re: Změny TLK - rozcházející se popisy hra vs mechanika

Vypadá to, že všechny drowské zbraně mají v popisu jinou hodnotu poškození, než je systémově. Minimíálně stahovací nůž, dlouhý meč a dlouhý luk.

PS: V Podtemnáckym obchodě chybí jednoruční kopí, pokud to teda neni povrchanská záležitost
by steel_martin
16:05 21. Mar 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Replies: 69
Views: 55607

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Vzhledem k tomu, že mam Lízala přímo naproti, tak mě láká přijít a poklábosit o NWN/Thalii, ale mam zítra rodinnou sešlost, tak pravděpodobně nedorazím.
by steel_martin
22:00 27. Nov 2009
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350283

Re: Portrety postav

Elysha
by steel_martin
23:38 24. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Replies: 67
Views: 31056

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Říká se, že to v pohodě jede i na průměrnym stroji, na čemž si vybrala daň trochu grafika (trochu rozplzlejší textury zblízka) Nicméně mi to osobně přijde oproti NWN tak trochu arkádovitější. Na komplexnost D'n'D to nemá. Nebo se snad mýlím? :)

P.S.: Někdo menší složitost pravidel může brát ...
by steel_martin
22:39 27. Nov 2008
Forum: Koš
Topic: Ucet: Krata
Replies: 64
Views: 18433

Re: Ucet: Krata

Mám Kratu rád, proto jsem nedal ano,ale druhou možnost.
by steel_martin
11:00 18. Nov 2008
Forum: Koš
Topic: Pomlouvačně propagandistický topic
Replies: 161
Views: 63082

Re: Žalovníček žaluje...

Neithan1 wrote:pri uteku som zranil dvoch labirovych najlepsich muzov
A byl to někdo z teamu? :mrgreen:
by steel_martin
12:17 14. Nov 2008
Forum: Koš
Topic: Pomlouvačně propagandistický topic
Replies: 161
Views: 63082

Re: Žalovníček žaluje...

Podle mě by se odkazy na jiné nwn světy rušit neměly. Tento krok by mi přišel nanejvýš smutný.
by steel_martin
21:29 13. Nov 2008
Forum: Koš
Topic: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Replies: 82
Views: 24984

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Tak se mnou to nevypadá dobře, beru antibiotika... takže na sraz pravděpovodně nedorazim :(
by steel_martin
18:58 31. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Trička
Replies: 48
Views: 13825

Re: Trička

Já bych si na tom tričku jako boha představoval černou ženu se stříbrnými vlasy a špičatými uchy, s fialovou rtěnkou a v tmavých bikinách, po kterých by se pnuly pavoučí ornamenty. V ruce by třímala pokovaný bič a ve tváři měla nenávistný a přesto sexy výraz.
by steel_martin
18:37 30. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Trička
Replies: 48
Views: 13825

Re: Trička

No jo... nějak sem nevstřebal správné informace :shock: , každopádně určitě by stačil nějakej sexy nápis "Thalie NWN PW" nebo tak... ale, za mých mylných představ, kdy jsem si ještě myslel, že půjde o tištěnou práci, jsem si představoval obrázek, na kterém by byly vyobrazeny v kontrapozici dvě tváře ...
by steel_martin
18:16 30. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Trička
Replies: 48
Views: 13825

Re: Trička

Nápad super, jsem stoprocentně pro. :)

je lepší vybírat obrázky s méně barvami a nejlépe s nějakými normálními, jestli si dobře pamatuji tak ta mašina má možnost vyšívat z 20? barev

Jak je myšleno těch 20 barev? Že je to schopno tisknout v nějaké super 4 bitové grafice nebo jako, že je schopna ...
by steel_martin
15:17 29. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: otroci v podtemnu
Replies: 22
Views: 7581

Re: otroci v podtemnu

Žorž wrote:nebudeš skutečně VŮBEC hrát za žádnou svou povrchní figurku.
Přesně tak... dneska sou všichni moc povrchní :mrgreen:
by steel_martin
12:28 28. Oct 2008
Forum: Vtípky
Topic: Poslední věty před smrtí
Replies: 92
Views: 67748

Re: Poslední věty před smrtí

Na Charaxsských branách:

"Myslíš, že když toho beholdera píchnu do voka, tak to ucítí?"