Search found 168 matches
- 15:47 03. Mar 2017
- Forum: Koš
- Topic: Kampaň NWN - Kapitola 2
- Replies: 0
- Views: 5951
Kampaň NWN - Kapitola 2
Právě hraju druhou kapitolu oficiální kampaně na vlastním serveru. Pokud by se někdo chtěl připojit, tak ať mi napíše do PM. Postava buď kolem levelu 10 nebo klidně i začínající, naskáče to celkem rychle 
- 11:20 09. Feb 2017
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Problém s notebookem
- Replies: 3
- Views: 4506
Re: Problém s notebookem
Poslední dobou mi zlobí notebook. Když je vypnutý, na kabelu tak svítí kontrolka nabíjení. Kdyz ho zapnu, naskoci vetrak, zacne točit disk, ale černá obrazovka. Nic nepipne, kontrolka žádná nesviti. Vypnuti pomoci napajeciho tlačítka nefunguje, musim ho rozebrat, vyhodit napájení, baterku a znovu ...
- 14:51 26. Jan 2017
- Forum: Koš
- Topic: Změny TLK - rozcházející se popisy hra vs mechanika
- Replies: 6
- Views: 7281
Re: Změny TLK - rozcházející se popisy hra vs mechanika
Vypadá to, že všechny drowské zbraně mají v popisu jinou hodnotu poškození, než je systémově. Minimíálně stahovací nůž, dlouhý meč a dlouhý luk.
PS: V Podtemnáckym obchodě chybí jednoruční kopí, pokud to teda neni povrchanská záležitost
PS: V Podtemnáckym obchodě chybí jednoruční kopí, pokud to teda neni povrchanská záležitost
- 16:05 21. Mar 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
- Replies: 69
- Views: 55607
Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Vzhledem k tomu, že mam Lízala přímo naproti, tak mě láká přijít a poklábosit o NWN/Thalii, ale mam zítra rodinnou sešlost, tak pravděpodobně nedorazím.
- 22:00 27. Nov 2009
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350283
Re: Portrety postav
Elysha
- 23:38 24. Nov 2009
- Forum: Koš
- Topic: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
- Replies: 67
- Views: 31056
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Říká se, že to v pohodě jede i na průměrnym stroji, na čemž si vybrala daň trochu grafika (trochu rozplzlejší textury zblízka) Nicméně mi to osobně přijde oproti NWN tak trochu arkádovitější. Na komplexnost D'n'D to nemá. Nebo se snad mýlím? :)
P.S.: Někdo menší složitost pravidel může brát ...
P.S.: Někdo menší složitost pravidel může brát ...
- 22:39 27. Nov 2008
- Forum: Koš
- Topic: Ucet: Krata
- Replies: 64
- Views: 18433
Re: Ucet: Krata
Mám Kratu rád, proto jsem nedal ano,ale druhou možnost.
- 11:00 18. Nov 2008
- Forum: Koš
- Topic: Pomlouvačně propagandistický topic
- Replies: 161
- Views: 63082
Re: Žalovníček žaluje...
A byl to někdo z teamu?Neithan1 wrote:pri uteku som zranil dvoch labirovych najlepsich muzov
- 12:17 14. Nov 2008
- Forum: Koš
- Topic: Pomlouvačně propagandistický topic
- Replies: 161
- Views: 63082
Re: Žalovníček žaluje...
Podle mě by se odkazy na jiné nwn světy rušit neměly. Tento krok by mi přišel nanejvýš smutný.
- 21:29 13. Nov 2008
- Forum: Koš
- Topic: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
- Replies: 82
- Views: 24984
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Tak se mnou to nevypadá dobře, beru antibiotika... takže na sraz pravděpovodně nedorazim 
Re: Trička
Já bych si na tom tričku jako boha představoval černou ženu se stříbrnými vlasy a špičatými uchy, s fialovou rtěnkou a v tmavých bikinách, po kterých by se pnuly pavoučí ornamenty. V ruce by třímala pokovaný bič a ve tváři měla nenávistný a přesto sexy výraz.
Re: Trička
No jo... nějak sem nevstřebal správné informace :shock: , každopádně určitě by stačil nějakej sexy nápis "Thalie NWN PW" nebo tak... ale, za mých mylných představ, kdy jsem si ještě myslel, že půjde o tištěnou práci, jsem si představoval obrázek, na kterém by byly vyobrazeny v kontrapozici dvě tváře ...
Re: Trička
Nápad super, jsem stoprocentně pro. :)
je lepší vybírat obrázky s méně barvami a nejlépe s nějakými normálními, jestli si dobře pamatuji tak ta mašina má možnost vyšívat z 20? barev
Jak je myšleno těch 20 barev? Že je to schopno tisknout v nějaké super 4 bitové grafice nebo jako, že je schopna ...
je lepší vybírat obrázky s méně barvami a nejlépe s nějakými normálními, jestli si dobře pamatuji tak ta mašina má možnost vyšívat z 20? barev
Jak je myšleno těch 20 barev? Že je to schopno tisknout v nějaké super 4 bitové grafice nebo jako, že je schopna ...
- 15:17 29. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: otroci v podtemnu
- Replies: 22
- Views: 7581
Re: otroci v podtemnu
Přesně tak... dneska sou všichni moc povrchníŽorž wrote:nebudeš skutečně VŮBEC hrát za žádnou svou povrchní figurku.
- 12:28 28. Oct 2008
- Forum: Vtípky
- Topic: Poslední věty před smrtí
- Replies: 92
- Views: 67748
Re: Poslední věty před smrtí
Na Charaxsských branách:
"Myslíš, že když toho beholdera píchnu do voka, tak to ucítí?"
"Myslíš, že když toho beholdera píchnu do voka, tak to ucítí?"