Search found 346 matches

by Sveneld
14:25 11. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Královna brouků ohniváků
Replies: 13
Views: 7829

Re: Královna brouků ohniváků

je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
by Sveneld
09:52 09. Feb 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332678

Re: Vtípky

Dear Egyptians,
Please don't destroy the pyramids, we will not rebuild.
Sincerely,
The Jews
by Sveneld
14:56 06. Feb 2011
Forum: Galerie
Topic: Galerie - srandičky
Replies: 161
Views: 170184

Re: Galerie - srandičky

..jako s chachrňou :D
by Sveneld
14:08 08. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235278

Re: Pady serveru

nevytahl by me nekdo prosim od zlobriho mazlicka, ress me zrovna zamknul dvere se specific keyem
by Sveneld
18:20 29. Dec 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362910

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

jo a npc postavu jen vomelou a nezabijou
nebo daji jen ctvrtinove dmg a postih do pohybu :D
by Sveneld
15:11 28. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Craft - podtemno
Replies: 90
Views: 22156

Re: Craft - podtemno

a vy jste normalne bily? protoze jsem se tu docetl, ze neco pozadujete, ale makat nehodlate, ostatne me to pripomina moresy jedny mensiny
by Sveneld
02:00 23. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Expres k Astarotovi
Replies: 16
Views: 5653

Re: Expres k Astarotovi

prvne si na ni asi slapnul sam a dostal jsi dmg a paralyzu, pak pres ni prebehl tvuj kamos ocivodne a jelikoz ta past dava zraneni do jiste oblasti, takl jsi dostal dmg znova a znova i paru a pokud jsi na to chcipl, tak podekuj kolegovi a projdi si pres dabla
by Sveneld
22:50 06. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Replies: 135
Views: 111876

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

kostka slizu v kanalech, neprijemna svym utokem, za malo exp a ani zadna trofej
by Sveneld
22:20 05. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Loot
Replies: 75
Views: 79531

Re: Loot

jako to najiti ziveho bosse je otazkou casu, za mesic bude klid, nez kdyz je ted po uprave

u mozkomora jsem nasel rukavice, ktere jsou uplne obycejne, sice je jmeno rukavic - "rukavice" psano zlute, ale nemaji zadnou vlastnost, cena 1 gp, je to chyba, ci zamer?
by Sveneld
17:24 03. Dec 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332678

Re: Vtípky

to me pripomina severokorejske vtipky:

Jak vypadají severokorejské klipy

Angličan, Francouz a Severokorejec si povídají. "Nejšťastnější jsem, když si doma nátahnu bačkory a sednu si před krb," říká Angličan.
Francouz se ušklíbne: "Ach vy Angličani, jste tak konvenční. Nejšťastnější jsem na ...
by Sveneld
00:19 03. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Neutralni nemrtvi
Replies: 10
Views: 6208

Re: Neutralni nemrtvi

me osobne prijde myslenka nemrtvyho jednorozce a druida super, byl sem z toho dungeonu nadsenej
by Sveneld
18:39 29. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Povrch - výkup "harampádí"
Replies: 12
Views: 6478

Re: Povrch - výkup "harampádí"

dnes jsem obehl nekolik dungeonu a v 80% z nich mi vypadlo neco zajimaveho - ctyri veci byly ruzne zbroje a zbrane vse +3ky
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu ...
by Sveneld
20:56 21. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Vyvolavaní
Replies: 61
Views: 17765

Re: Vyvolavaní

mozna to byl zly zamer dobre postavy :D
by Sveneld
02:24 17. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Drovove u Ivory
Replies: 66
Views: 18662

Re: Drovove u Ivory

v minulosti padaly tvrde tresty za mensi prohresky a ted projde odlog v cvc bez trestu?
by Sveneld
22:53 15. Nov 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404583

Re: Poděkování

chtěl bych poděkovat dm adeptu Radimovi za dnešní q u brouků, bylo to fajn. vyvážené, žádná přehnaná odměna, quest dle mých představ - jen tak dál

btw můj děda se jmenoval taky Leopold, jako alchymista u ivory :)