Search found 346 matches
- 14:25 11. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Královna brouků ohniváků
- Replies: 13
- Views: 7829
Re: Královna brouků ohniváků
je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
Re: Vtípky
Dear Egyptians,
Please don't destroy the pyramids, we will not rebuild.
Sincerely,
The Jews
Please don't destroy the pyramids, we will not rebuild.
Sincerely,
The Jews
- 14:56 06. Feb 2011
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - srandičky
- Replies: 161
- Views: 170184
Re: Galerie - srandičky
..jako s chachrňou 
- 14:08 08. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235278
Re: Pady serveru
nevytahl by me nekdo prosim od zlobriho mazlicka, ress me zrovna zamknul dvere se specific keyem
- 18:20 29. Dec 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362910
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jo a npc postavu jen vomelou a nezabijou
nebo daji jen ctvrtinove dmg a postih do pohybu
nebo daji jen ctvrtinove dmg a postih do pohybu
- 15:11 28. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Craft - podtemno
- Replies: 90
- Views: 22156
Re: Craft - podtemno
a vy jste normalne bily? protoze jsem se tu docetl, ze neco pozadujete, ale makat nehodlate, ostatne me to pripomina moresy jedny mensiny
- 02:00 23. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Expres k Astarotovi
- Replies: 16
- Views: 5653
Re: Expres k Astarotovi
prvne si na ni asi slapnul sam a dostal jsi dmg a paralyzu, pak pres ni prebehl tvuj kamos ocivodne a jelikoz ta past dava zraneni do jiste oblasti, takl jsi dostal dmg znova a znova i paru a pokud jsi na to chcipl, tak podekuj kolegovi a projdi si pres dabla
- 22:50 06. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
- Replies: 135
- Views: 111876
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
kostka slizu v kanalech, neprijemna svym utokem, za malo exp a ani zadna trofej
Re: Loot
jako to najiti ziveho bosse je otazkou casu, za mesic bude klid, nez kdyz je ted po uprave
u mozkomora jsem nasel rukavice, ktere jsou uplne obycejne, sice je jmeno rukavic - "rukavice" psano zlute, ale nemaji zadnou vlastnost, cena 1 gp, je to chyba, ci zamer?
u mozkomora jsem nasel rukavice, ktere jsou uplne obycejne, sice je jmeno rukavic - "rukavice" psano zlute, ale nemaji zadnou vlastnost, cena 1 gp, je to chyba, ci zamer?
Re: Vtípky
to me pripomina severokorejske vtipky:
Jak vypadají severokorejské klipy
Angličan, Francouz a Severokorejec si povídají. "Nejšťastnější jsem, když si doma nátahnu bačkory a sednu si před krb," říká Angličan.
Francouz se ušklíbne: "Ach vy Angličani, jste tak konvenční. Nejšťastnější jsem na ...
Jak vypadají severokorejské klipy
Angličan, Francouz a Severokorejec si povídají. "Nejšťastnější jsem, když si doma nátahnu bačkory a sednu si před krb," říká Angličan.
Francouz se ušklíbne: "Ach vy Angličani, jste tak konvenční. Nejšťastnější jsem na ...
- 00:19 03. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Neutralni nemrtvi
- Replies: 10
- Views: 6208
Re: Neutralni nemrtvi
me osobne prijde myslenka nemrtvyho jednorozce a druida super, byl sem z toho dungeonu nadsenej
- 18:39 29. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Povrch - výkup "harampádí"
- Replies: 12
- Views: 6478
Re: Povrch - výkup "harampádí"
dnes jsem obehl nekolik dungeonu a v 80% z nich mi vypadlo neco zajimaveho - ctyri veci byly ruzne zbroje a zbrane vse +3ky
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu ...
myslim ze je nastaveno zbytecne velke %to na padani techto veci v lootu
cesta neni, ale ve snizeni vykupni ceny vsech veci
spis v omezeni sance na ziskani podobneho predmetu ...
- 20:56 21. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Vyvolavaní
- Replies: 61
- Views: 17765
Re: Vyvolavaní
mozna to byl zly zamer dobre postavy 
- 02:24 17. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Drovove u Ivory
- Replies: 66
- Views: 18662
Re: Drovove u Ivory
v minulosti padaly tvrde tresty za mensi prohresky a ted projde odlog v cvc bez trestu?
- 22:53 15. Nov 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404583
Re: Poděkování
chtěl bych poděkovat dm adeptu Radimovi za dnešní q u brouků, bylo to fajn. vyvážené, žádná přehnaná odměna, quest dle mých představ - jen tak dál
btw můj děda se jmenoval taky Leopold, jako alchymista u ivory
btw můj děda se jmenoval taky Leopold, jako alchymista u ivory