Search found 60 matches

by White wolf
17:09 26. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: zasek v texture
Replies: 17
Views: 8271

Re: zasek v texture

Tashara wrote:Z vetsiny zaseku vas dokaze vytahnou kamos jen tim, ze do vas ''nacouva zadkem'' zatim mi to fungovalo lip jak runa...
Ehm tak tohle bych nedoporučovala při zaseknutí v tom stanu u sněžných skřetů páč se lehce může stát,že tam zahučíte oba. :twisted:
by White wolf
10:55 25. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Thalia chat
Replies: 18
Views: 32341

Re: Thalia chat

Zkus to tady myslím,že tahle cena tě nezruinuje .http://www.hrypc.cz/?557,neverwinter-nights-deluxe Taky to samo můžeš najít jinde...nemám zkušenosti s tímhle obchodem ...kupuju spíš na xzone. :)
by White wolf
18:05 17. Feb 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332399

Re: Vtípky

A jeden vtípek z téhož zdroje.
Kněz prodával svého starého koně. Kupec si koně prohlédl a koupil ho. Kněz ještě kupci zdůraznil, že místo povelu "krok" má říci "pane bože" a místo "stůj" má říct "amen".
Tak sedl muž na koně a řekl "pane bože" a kůň se rozešel. Muž řekl znova "pane bože" a kůň začal ...
by White wolf
18:02 17. Feb 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332399

Re: Vtípky

79cda3ccdd_46166807_o2.gif
Hehe tohle mě teda dostalo. :lol:
by White wolf
20:20 13. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: hezké fantasy obrazky
Replies: 7
Views: 5533

Re: hezké fantasy obrazky

Noo sice mimo běžnou fantasy,ale tohle sou úžasný obrázky.http://nisht.deviantart.com/gallery/?offset=96
by White wolf
11:11 08. Feb 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404330

Re: Poděkování

Hehe i já se připojuju hezká svatba i když to bylo takle narychlo. :) Moc dík za nevěstu*uculí se*
by White wolf
23:59 19. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235274

Re: Pady serveru

zachy wrote:Tak a já jen doufám, že 2 hodiny nad kotlem nebyly nazmar :wall:
Noo pokud neukládáš přes deník řemeslnický tak se to klidně mohlo stát :)
by White wolf
10:03 18. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Chyby v Alchymii
Replies: 270
Views: 72385

Re: Chyby v Alchymii

Peří plivníků se stále nestackuje nešlo by s tím prosím něco udělat ?
by White wolf
14:34 08. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Milijóóóny účtů
Replies: 63
Views: 23051

Re: Milijóóóny účtů

2. Vadí mi že machruje ohledně alchymie a podrývá mě kecama že ani vařit nemám protože on je prostě nejlepší v danném craftu

Pod tohle se můžu podepsat.......dostalo mě,když sendys psal mýmu partákovi at ty byliny radši nosí jemu páč je v alchymii lepší.......milej sendíku mám pro tebe info...já ...
by White wolf
15:02 24. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235274

Re: Pady serveru

-RoF- wrote:Já tušiil proč necraftit :roll: BUM!
Noo puxíku nebum jen běžnej rest,áále bez varování:D
by White wolf
20:55 21. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: pritelicek - level limit - V ŘEŠENÍ
Replies: 6
Views: 4544

Re: pritelicek - level limit

Aháá takže halt počkám na další lvl a vemu něco klasickýho....dík .
by White wolf
21:21 20. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: pritelicek - level limit - V ŘEŠENÍ
Replies: 6
Views: 4544

Re: pritelicek - level limit

Mám stejný problém 26lvl čarodějka a vzala jsem opici ....je možnost to nějak opravit nebo musím počkat na další lvl?
by White wolf
12:44 16. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe - OPRAVENO
Replies: 5
Views: 2945

Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe - OPRAVENO

Nevím jestli je to úmysl nebo jen chyba tak to sem dám. Alchymista nahoře u obchodníků je jediný kdo nevykupuje craftové výrobky.
by White wolf
00:52 18. Nov 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404330

Re: Poděkování

de Aers wrote:Díky Viro za dneska v dílně, byla to sranda.
Tak tak*souhlasně kývne* ráda se přidávám ...moc jsem se nasmála. Dík
by White wolf
14:02 30. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: PLECHthálie
Replies: 93
Views: 20992

Re: PLECHthálie

Ehm mám drobnou otázku...co měla znamenat ta poznámka o mnišských rukavicích...oni jsou nějaké v craftu?