Ehm tak tohle bych nedoporučovala při zaseknutí v tom stanu u sněžných skřetů páč se lehce může stát,že tam zahučíte oba.Tashara wrote:Z vetsiny zaseku vas dokaze vytahnou kamos jen tim, ze do vas ''nacouva zadkem'' zatim mi to fungovalo lip jak runa...
Search found 60 matches
- 17:09 26. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: zasek v texture
- Replies: 17
- Views: 8271
Re: zasek v texture
- 10:55 25. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Thalia chat
- Replies: 18
- Views: 32341
Re: Thalia chat
Zkus to tady myslím,že tahle cena tě nezruinuje .http://www.hrypc.cz/?557,neverwinter-nights-deluxe Taky to samo můžeš najít jinde...nemám zkušenosti s tímhle obchodem ...kupuju spíš na xzone. 
Re: Vtípky
A jeden vtípek z téhož zdroje.
Kněz prodával svého starého koně. Kupec si koně prohlédl a koupil ho. Kněz ještě kupci zdůraznil, že místo povelu "krok" má říci "pane bože" a místo "stůj" má říct "amen".
Tak sedl muž na koně a řekl "pane bože" a kůň se rozešel. Muž řekl znova "pane bože" a kůň začal ...
Kněz prodával svého starého koně. Kupec si koně prohlédl a koupil ho. Kněz ještě kupci zdůraznil, že místo povelu "krok" má říci "pane bože" a místo "stůj" má říct "amen".
Tak sedl muž na koně a řekl "pane bože" a kůň se rozešel. Muž řekl znova "pane bože" a kůň začal ...
Re: Vtípky
Hehe tohle mě teda dostalo. 
- 20:20 13. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: hezké fantasy obrazky
- Replies: 7
- Views: 5533
Re: hezké fantasy obrazky
Noo sice mimo běžnou fantasy,ale tohle sou úžasný obrázky.http://nisht.deviantart.com/gallery/?offset=96
- 11:11 08. Feb 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404330
Re: Poděkování
Hehe i já se připojuju hezká svatba i když to bylo takle narychlo.
Moc dík za nevěstu*uculí se*
- 23:59 19. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235274
Re: Pady serveru
Noo pokud neukládáš přes deník řemeslnický tak se to klidně mohlo státzachy wrote:Tak a já jen doufám, že 2 hodiny nad kotlem nebyly nazmar
- 10:03 18. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v Alchymii
- Replies: 270
- Views: 72385
Re: Chyby v Alchymii
Peří plivníků se stále nestackuje nešlo by s tím prosím něco udělat ?
- 14:34 08. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Milijóóóny účtů
- Replies: 63
- Views: 23051
Re: Milijóóóny účtů
2. Vadí mi že machruje ohledně alchymie a podrývá mě kecama že ani vařit nemám protože on je prostě nejlepší v danném craftu
Pod tohle se můžu podepsat.......dostalo mě,když sendys psal mýmu partákovi at ty byliny radši nosí jemu páč je v alchymii lepší.......milej sendíku mám pro tebe info...já ...
Pod tohle se můžu podepsat.......dostalo mě,když sendys psal mýmu partákovi at ty byliny radši nosí jemu páč je v alchymii lepší.......milej sendíku mám pro tebe info...já ...
- 15:02 24. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235274
Re: Pady serveru
Noo puxíku nebum jen běžnej rest,áále bez varování:D-RoF- wrote:Já tušiil proč necraftitBUM!
- 20:55 21. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: pritelicek - level limit - V ŘEŠENÍ
- Replies: 6
- Views: 4544
Re: pritelicek - level limit
Aháá takže halt počkám na další lvl a vemu něco klasickýho....dík .
- 21:21 20. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: pritelicek - level limit - V ŘEŠENÍ
- Replies: 6
- Views: 4544
Re: pritelicek - level limit
Mám stejný problém 26lvl čarodějka a vzala jsem opici ....je možnost to nějak opravit nebo musím počkat na další lvl?
- 12:44 16. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe - OPRAVENO
- Replies: 5
- Views: 2945
Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe - OPRAVENO
Nevím jestli je to úmysl nebo jen chyba tak to sem dám. Alchymista nahoře u obchodníků je jediný kdo nevykupuje craftové výrobky.
- 00:52 18. Nov 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404330
Re: Poděkování
Tak tak*souhlasně kývne* ráda se přidávám ...moc jsem se nasmála. Díkde Aers wrote:Díky Viro za dneska v dílně, byla to sranda.
- 14:02 30. Oct 2010
- Forum: Koš
- Topic: PLECHthálie
- Replies: 93
- Views: 20992
Re: PLECHthálie
Ehm mám drobnou otázku...co měla znamenat ta poznámka o mnišských rukavicích...oni jsou nějaké v craftu?