Search found 350 matches

by Zyga
15:51 28. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32170

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Sraz byl dobrej, rano (nebo spis brzky odpoledne) uz tolik ne :lol: . Rad sem vas zas videl tak zatim dokad v tom hradci nak neozchodim net :evil:
by Zyga
16:33 18. Jul 2008
Forum: Koš
Topic: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Replies: 63
Views: 82670

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Vypada to ze tentokrat se nedostyvim :? sem oficialne nemocnej a vypadnout ven na celej vikend je vo drzku
(navic mam narizenej klidovej rezim a netrajdat po venku)
by Zyga
12:21 27. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Replies: 180
Views: 134967

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Ty skupinovy sou pekny, cernosi v tunelu :mrgreen: snad ani jednu osobu se mi nepovedlo identifikovat
by Zyga
12:12 27. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Chovani v druzine
Replies: 119
Views: 57925

Re: Chovani v druzine

myslim ze to vyresi vhodne umistena skupina drowu ktera si tyhle maniky odchytne :twisted:
by Zyga
15:50 26. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Replies: 135
Views: 43036

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)


Nie vždy to zviera musí dostať na frak...moze sa zobudit akurat tak na inom mieste ale nemusi byt zranené
Nojo, jenze se tak vetsinou probiraj, potiz je ze v nwn je to fakticky ovladnuti takze to zvire de i proti svoji prirozenosti a pudu sebezachovy :cry: navic diky take 20 je to silenost kdyz ...
by Zyga
12:32 26. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Replies: 135
Views: 43036

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Ja bych to klidne nechal jak to je, si predtav ze se vzbudis s rozmlacenou drzkou. Taky si vybijes vztek na prvnim koho vidis (kor kdyz si ho naposledy videl tesne predtim nez ses dostal do rozmlacenyho stavu)
by Zyga
20:42 25. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Velký balíček portrétov
Replies: 4
Views: 2868

Re: Velký balíček portrétov

To je divny, me fungujou normalne
by Zyga
15:06 25. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Připomínka ke questům
Replies: 190
Views: 47965

Re: Připomínka ke questům

Chacha, ja uz jednoho nasel, ale nic nechtel :(
by Zyga
13:48 24. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Připomínka ke questům
Replies: 190
Views: 47965

Re: Připomínka ke questům

Koukam ze ty obchodnicky qesty se nak rozsirujou, pronikly uz i do podtemna nebo sou furt jenom na povrchu?
by Zyga
13:05 23. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Kniha, priatel človeka
Replies: 45
Views: 14506

Re: Kniha, priatel človeka

Tak z fantasy sem ted hlavne doplnil vzdelani prectenim skoro komplet zemeplochy a par dalsich od Pratcheta, kdo necet doporucuju a z trosku jinyho soudku doporucuju Stephena Kinga, este sem snad od nej nenasel knihu ktera by se mi vylozene nelibila.
by Zyga
09:02 23. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Omezeni Summonu
Replies: 89
Views: 25221

Re: Omezeni Summonu

2 LDamian: Podle toho co sem se dozvedel na srazu by snad komponenty mely bejt u neceho zavedeny, janze s tim co vsecko se ted dela to proste potrva. Ale prej sou v poradi.
by Zyga
23:08 22. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: novy zpusob nakupovani
Replies: 5
Views: 3580

Re: JSOU nebo NEJSOU HÁZECÍ ŠIPKY ?

monstera wrote:Házecí šipky se mi podařilo nakoupit pouze při vzniku postavy v prvotním obchodě. Nenašlel jsem je ani v Karathe, ani v Ivory. Jsou někde ke kupi ?
Ja sem je u nas dole nasel, ale zase treba v charaxssu se mi este nepovedlo objevit normalni bic.
by Zyga
15:15 22. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Replies: 180
Views: 134967

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Tak uz sem se taky vzbudil :mrgreen: dik vsem za ucast, a taky tomu kdo vedl nasi skupinu k ubytovne, sam bych to asi nenasel. uz aby byl ten letni :twisted:
by Zyga
11:07 21. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Replies: 135
Views: 43036

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Druid ma proficience na vsecky zbroje (myslim v NwN,v DnD ma jenom na stredni protoze tezsi sou stejne z kovu) a to, ze nemuze nosit kovovy zbroje ani nedruidsky zbrane je omezeni uz z DnD. Vysvetleni je "protoze jim to zakazujou jejich duchovni tradice" proc to je nemam poneti, nejlepsi odpoved je ...
by Zyga
20:06 20. Jun 2008
Forum: Koš
Topic: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Replies: 180
Views: 134967

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Jonny wrote:Nás jede pět, takže jeden lichej bude... :wink:
No.. tak jestli to nekomu nebude vadit tak s nim milerad vemu ten pokoj napul. Akorat to musi bejt nekdo kdo taky pritahne az rano :mrgreen: