Search found 350 matches
- 15:51 28. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32170
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Sraz byl dobrej, rano (nebo spis brzky odpoledne) uz tolik ne
. Rad sem vas zas videl tak zatim dokad v tom hradci nak neozchodim net 
- 16:33 18. Jul 2008
- Forum: Koš
- Topic: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
- Replies: 63
- Views: 82670
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Vypada to ze tentokrat se nedostyvim
sem oficialne nemocnej a vypadnout ven na celej vikend je vo drzku
(navic mam narizenej klidovej rezim a netrajdat po venku)
(navic mam narizenej klidovej rezim a netrajdat po venku)
- 12:21 27. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
- Replies: 180
- Views: 134967
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Ty skupinovy sou pekny, cernosi v tunelu
snad ani jednu osobu se mi nepovedlo identifikovat
- 12:12 27. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Chovani v druzine
- Replies: 119
- Views: 57925
Re: Chovani v druzine
myslim ze to vyresi vhodne umistena skupina drowu ktera si tyhle maniky odchytne 
- 15:50 26. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
- Replies: 135
- Views: 43036
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Nie vždy to zviera musí dostať na frak...moze sa zobudit akurat tak na inom mieste ale nemusi byt zranené
Nojo, jenze se tak vetsinou probiraj, potiz je ze v nwn je to fakticky ovladnuti takze to zvire de i proti svoji prirozenosti a pudu sebezachovy :cry: navic diky take 20 je to silenost kdyz ...
- 12:32 26. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
- Replies: 135
- Views: 43036
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Ja bych to klidne nechal jak to je, si predtav ze se vzbudis s rozmlacenou drzkou. Taky si vybijes vztek na prvnim koho vidis (kor kdyz si ho naposledy videl tesne predtim nez ses dostal do rozmlacenyho stavu)
- 20:42 25. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Velký balíček portrétov
- Replies: 4
- Views: 2868
Re: Velký balíček portrétov
To je divny, me fungujou normalne
- 15:06 25. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Připomínka ke questům
- Replies: 190
- Views: 47965
Re: Připomínka ke questům
Chacha, ja uz jednoho nasel, ale nic nechtel 
- 13:48 24. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Připomínka ke questům
- Replies: 190
- Views: 47965
Re: Připomínka ke questům
Koukam ze ty obchodnicky qesty se nak rozsirujou, pronikly uz i do podtemna nebo sou furt jenom na povrchu?
- 13:05 23. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Kniha, priatel človeka
- Replies: 45
- Views: 14506
Re: Kniha, priatel človeka
Tak z fantasy sem ted hlavne doplnil vzdelani prectenim skoro komplet zemeplochy a par dalsich od Pratcheta, kdo necet doporucuju a z trosku jinyho soudku doporucuju Stephena Kinga, este sem snad od nej nenasel knihu ktera by se mi vylozene nelibila.
- 09:02 23. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Omezeni Summonu
- Replies: 89
- Views: 25221
Re: Omezeni Summonu
2 LDamian: Podle toho co sem se dozvedel na srazu by snad komponenty mely bejt u neceho zavedeny, janze s tim co vsecko se ted dela to proste potrva. Ale prej sou v poradi.
- 23:08 22. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: novy zpusob nakupovani
- Replies: 5
- Views: 3580
Re: JSOU nebo NEJSOU HÁZECÍ ŠIPKY ?
Ja sem je u nas dole nasel, ale zase treba v charaxssu se mi este nepovedlo objevit normalni bic.monstera wrote:Házecí šipky se mi podařilo nakoupit pouze při vzniku postavy v prvotním obchodě. Nenašlel jsem je ani v Karathe, ani v Ivory. Jsou někde ke kupi ?
- 15:15 22. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
- Replies: 180
- Views: 134967
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Tak uz sem se taky vzbudil
dik vsem za ucast, a taky tomu kdo vedl nasi skupinu k ubytovne, sam bych to asi nenasel. uz aby byl ten letni 
- 11:07 21. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
- Replies: 135
- Views: 43036
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Druid ma proficience na vsecky zbroje (myslim v NwN,v DnD ma jenom na stredni protoze tezsi sou stejne z kovu) a to, ze nemuze nosit kovovy zbroje ani nedruidsky zbrane je omezeni uz z DnD. Vysvetleni je "protoze jim to zakazujou jejich duchovni tradice" proc to je nemam poneti, nejlepsi odpoved je ...
- 20:06 20. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
- Replies: 180
- Views: 134967
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
No.. tak jestli to nekomu nebude vadit tak s nim milerad vemu ten pokoj napul. Akorat to musi bejt nekdo kdo taky pritahne az ranoJonny wrote:Nás jede pět, takže jeden lichej bude...