Search found 58 matches

by rotona
16:48 06. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Nemožné připojení do hry a na foru.
Replies: 3
Views: 2705

Re: Nemožné připojení do hry a na foru.

Děkuji , nemyslela jsem to zle , uvolila jsem se jen pomoci jinému.
by rotona
16:08 06. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Nemožné připojení do hry a na foru.
Replies: 3
Views: 2705

Re: Nemožné připojení do hry a na foru.

Hm tak ve hře ani jeden DM co by mi odpověděl a tady také nikdo . No nevím co mám ted dělat , tak mu vzkážu že se tu se mnou nebaví ani lesní skřítci a tudiž jsem nic nezjistila. Pro jistotu zopakuji otázku : Má hráč Aster3 ban?
by rotona
19:50 05. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Nemožné připojení do hry a na foru.
Replies: 3
Views: 2705

Nemožné připojení do hry a na foru.

Dobrý večer , nemohla jsem najít nějaký podobný Topic a tak jsem musela napsat nový - slibila jsem že to napíšu. Obrátil se na mne kamarád mého kamarada , že jsem tu hrála abych mu pomohla , že tu včera hrál , a dnes se celý den nemuže připojit , ani nevidí server a ani se nemůže dostat na forum ...
by rotona
08:00 27. May 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Stan Marlin - přímluvné dopisy
Replies: 4
Views: 5040

Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy

Dobrý den, dovolte mi prosím abych se představila jmenuji se Rotona , bez příjmení prostě jen Rotona .
Byla jsem požádáná panem Stanem Marlinem o krátké písemné vyjádření k jeho osobě , čímž tímto takto činím.
Pan Stan Marlin je příjemný a vždy ochotný člověk, je vždy připraven pomoci pravdě ...
by rotona
17:55 21. May 2010
Forum: Koš
Topic: Krejčí
Replies: 11
Views: 4559

Re: Krejčí

Děkuji , už to chápu proč mi všechno svítilo , takže už se v tom i orientuji.
by rotona
16:42 21. May 2010
Forum: Koš
Topic: Krejčí
Replies: 11
Views: 4559

Re: Krejčí

Táák už je to tady je tu nový craft krejčího , s tím starým má pramalo společného .
Dnes jsem trpělivě (v rámci mé trpělivosti :) myšleno) zkoušela krejčího. Je vo nervy .
Různé chybky neřeším ale , ale co mne vytáčí je že ať udělám co udělám vždy vypadne "Lopata" :)
Tedy něco co je stejné jako ...
by rotona
16:27 18. May 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725604

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Toto ma KaTo pod podčarou :
Poslední slova před smrtí: "Jdeme na výpravu s Wuanem"
Tak toto mne doopravdy hodně rozesmálo nevím proč , ale odhadovala jsem ho asi správně.
by rotona
16:15 17. May 2010
Forum: Koš
Topic: Zruseni casovych XP v dilnach
Replies: 84
Views: 26580

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Tak o tom Placosu jsem už teda slyšela co to je za hrůzu, ale někteří tady mají opravdu Placoské názory , takovým šikulům se pak říká *zacpe si ústa* .
Někdy jsem nervozní a někdy veselá , někdy se mi chce hrát tak a jindy onak , nevím proč by to někdo měl vědět lépe jak já jak se cítím a co mne ...
by rotona
12:18 14. May 2010
Forum: Koš
Topic: Pád hry
Replies: 25
Views: 8309

Re: Pád hry

Žádám o odškodnění za pád serveru v dnešních dopoledních hodinách !!! :(
by rotona
14:23 08. May 2010
Forum: Koš
Topic: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Replies: 11
Views: 8662

Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami

Téda Cairone , velmi dobře napsané , už se těším. Mooc :wink:
by rotona
22:24 07. May 2010
Forum: Koš
Topic: Munice do zbraní vs craft
Replies: 7
Views: 4019

Re: Munice do zbraní vs craft

Municí bych se vůbec netrápila a klidný spánek přeji.
by rotona
18:11 07. May 2010
Forum: Koš
Topic: Přehnaně silná monstra
Replies: 323
Views: 74889

Re: Přehnaně silná monstra

Co je to vlastně přesně creeper?? V translatoru jsem našla že je to šplhavec ale to asi nebude tento případ.
vis Rotonko creeper chodi lovit za ucelem ziskani vydelku a posileni sily sve postavy a je vzdy stastnen kdyz do toho sameho dungu vleze druhy den a jsou tam ty same bestie
Rp hrac sice ...
by rotona
09:41 07. May 2010
Forum: Koš
Topic: Přehnaně silná monstra
Replies: 323
Views: 74889

Re: Přehnaně silná monstra

Co je to vlastně přesně creeper?? V translatoru jsem našla že je to šplhavec ale to asi nebude tento případ.
by rotona
04:43 05. May 2010
Forum: Koš
Topic: Výměna Itemů
Replies: 124
Views: 32753

Re: Výměna Itemů

" * Je ve vašem zájmu, abyste si nechali zkontrolovat i věci uložené v trezorech. Pokud si někdo myslí, že věci takto schované uniknou, tak se mýlí. Dříve či později se na to přijde. Pokud něco takového zjistíme, budou vám zabaveny všechny vaše věci a peníze!!!
* Takové věci si pak vemte do ...
by rotona
04:22 05. May 2010
Forum: Koš
Topic: Výměna Itemů
Replies: 124
Views: 32753

Re: Výměna Itemů

NO dobře tak ten prsten zabavili , ale PROČ mne neoslovili ?
PROČ mi za něj nedali penize ? Prostě mi ho sebrali a shodili hru , jak bezvýznamné plevě , jak
bohové kteří vše mohou a nemusí být ani slušní ! Toto mi vadí. Vám ne?