Search found 58 matches
- 16:48 06. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nemožné připojení do hry a na foru.
- Replies: 3
- Views: 2705
Re: Nemožné připojení do hry a na foru.
Děkuji , nemyslela jsem to zle , uvolila jsem se jen pomoci jinému.
- 16:08 06. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nemožné připojení do hry a na foru.
- Replies: 3
- Views: 2705
Re: Nemožné připojení do hry a na foru.
Hm tak ve hře ani jeden DM co by mi odpověděl a tady také nikdo . No nevím co mám ted dělat , tak mu vzkážu že se tu se mnou nebaví ani lesní skřítci a tudiž jsem nic nezjistila. Pro jistotu zopakuji otázku : Má hráč Aster3 ban?
- 19:50 05. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nemožné připojení do hry a na foru.
- Replies: 3
- Views: 2705
Nemožné připojení do hry a na foru.
Dobrý večer , nemohla jsem najít nějaký podobný Topic a tak jsem musela napsat nový - slibila jsem že to napíšu. Obrátil se na mne kamarád mého kamarada , že jsem tu hrála abych mu pomohla , že tu včera hrál , a dnes se celý den nemuže připojit , ani nevidí server a ani se nemůže dostat na forum ...
- 08:00 27. May 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Stan Marlin - přímluvné dopisy
- Replies: 4
- Views: 5040
Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
Dobrý den, dovolte mi prosím abych se představila jmenuji se Rotona , bez příjmení prostě jen Rotona .
Byla jsem požádáná panem Stanem Marlinem o krátké písemné vyjádření k jeho osobě , čímž tímto takto činím.
Pan Stan Marlin je příjemný a vždy ochotný člověk, je vždy připraven pomoci pravdě ...
Byla jsem požádáná panem Stanem Marlinem o krátké písemné vyjádření k jeho osobě , čímž tímto takto činím.
Pan Stan Marlin je příjemný a vždy ochotný člověk, je vždy připraven pomoci pravdě ...
Re: Krejčí
Děkuji , už to chápu proč mi všechno svítilo , takže už se v tom i orientuji.
Re: Krejčí
Táák už je to tady je tu nový craft krejčího , s tím starým má pramalo společného .
Dnes jsem trpělivě (v rámci mé trpělivosti :) myšleno) zkoušela krejčího. Je vo nervy .
Různé chybky neřeším ale , ale co mne vytáčí je že ať udělám co udělám vždy vypadne "Lopata" :)
Tedy něco co je stejné jako ...
Dnes jsem trpělivě (v rámci mé trpělivosti :) myšleno) zkoušela krejčího. Je vo nervy .
Různé chybky neřeším ale , ale co mne vytáčí je že ať udělám co udělám vždy vypadne "Lopata" :)
Tedy něco co je stejné jako ...
- 16:27 18. May 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725604
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Toto ma KaTo pod podčarou :
Poslední slova před smrtí: "Jdeme na výpravu s Wuanem"
Tak toto mne doopravdy hodně rozesmálo nevím proč , ale odhadovala jsem ho asi správně.
Poslední slova před smrtí: "Jdeme na výpravu s Wuanem"
Tak toto mne doopravdy hodně rozesmálo nevím proč , ale odhadovala jsem ho asi správně.
- 16:15 17. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Zruseni casovych XP v dilnach
- Replies: 84
- Views: 26580
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Tak o tom Placosu jsem už teda slyšela co to je za hrůzu, ale někteří tady mají opravdu Placoské názory , takovým šikulům se pak říká *zacpe si ústa* .
Někdy jsem nervozní a někdy veselá , někdy se mi chce hrát tak a jindy onak , nevím proč by to někdo měl vědět lépe jak já jak se cítím a co mne ...
Někdy jsem nervozní a někdy veselá , někdy se mi chce hrát tak a jindy onak , nevím proč by to někdo měl vědět lépe jak já jak se cítím a co mne ...
Re: Pád hry
Žádám o odškodnění za pád serveru v dnešních dopoledních hodinách !!! 
- 14:23 08. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
- Replies: 11
- Views: 8662
Re: Alansijské vrchoviny - pod Krynskými horami
Téda Cairone , velmi dobře napsané , už se těším. Mooc 
- 22:24 07. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Munice do zbraní vs craft
- Replies: 7
- Views: 4019
Re: Munice do zbraní vs craft
Municí bych se vůbec netrápila a klidný spánek přeji.
- 18:11 07. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Přehnaně silná monstra
- Replies: 323
- Views: 74889
Re: Přehnaně silná monstra
Co je to vlastně přesně creeper?? V translatoru jsem našla že je to šplhavec ale to asi nebude tento případ.
vis Rotonko creeper chodi lovit za ucelem ziskani vydelku a posileni sily sve postavy a je vzdy stastnen kdyz do toho sameho dungu vleze druhy den a jsou tam ty same bestie
Rp hrac sice ...
vis Rotonko creeper chodi lovit za ucelem ziskani vydelku a posileni sily sve postavy a je vzdy stastnen kdyz do toho sameho dungu vleze druhy den a jsou tam ty same bestie
Rp hrac sice ...
- 09:41 07. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Přehnaně silná monstra
- Replies: 323
- Views: 74889
Re: Přehnaně silná monstra
Co je to vlastně přesně creeper?? V translatoru jsem našla že je to šplhavec ale to asi nebude tento případ.
- 04:43 05. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výměna Itemů
- Replies: 124
- Views: 32753
Re: Výměna Itemů
" * Je ve vašem zájmu, abyste si nechali zkontrolovat i věci uložené v trezorech. Pokud si někdo myslí, že věci takto schované uniknou, tak se mýlí. Dříve či později se na to přijde. Pokud něco takového zjistíme, budou vám zabaveny všechny vaše věci a peníze!!!
* Takové věci si pak vemte do ...
* Takové věci si pak vemte do ...
- 04:22 05. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výměna Itemů
- Replies: 124
- Views: 32753
Re: Výměna Itemů
NO dobře tak ten prsten zabavili , ale PROČ mne neoslovili ?
PROČ mi za něj nedali penize ? Prostě mi ho sebrali a shodili hru , jak bezvýznamné plevě , jak
bohové kteří vše mohou a nemusí být ani slušní ! Toto mi vadí. Vám ne?
PROČ mi za něj nedali penize ? Prostě mi ho sebrali a shodili hru , jak bezvýznamné plevě , jak
bohové kteří vše mohou a nemusí být ani slušní ! Toto mi vadí. Vám ne?